Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 17. 7. 2019 16:14

:D
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaIIx 17. 7. 2019 16:23

powerball píše:no fouknul to tam takzvane na vychodnara :D jsou zeme kde jsme to videl denne mockrat.budme radi ze zijeme v zemi kde kdyz se to jednou stane tak se to dostane az do novin :))

Zrovna od tebe jsem v nějaké staré diskuzi narazil na příspěvek, kde si východní styl řízení pochvaluješ.
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod powerball 17. 7. 2019 16:37

jo.me to dost bavi, ale zaroven je to docela nebezpecny :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxvojtax 17. 7. 2019 17:21

m.a.x.i.m.u.s: By mě docela zajímalo co říkáš na tohohle "motorkářa", kterej předjíždí tam kde nevidí, když tě ten tvůj tak vytočil. :D

xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 7. 2019 17:26

Tak v pohode to dal a se skútrem se vmáčkne vždycky nekam, ne? :P
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 17:29

xxvojtax píše:m.a.x.i.m.u.s: By mě docela zajímalo co říkáš na tohohle "motorkářa", kterej předjíždí tam kde nevidí, když tě ten tvůj tak vytočil. :D



Na motorce takto jezdim bezne
anonymni

Odeslat příspěvekod xxvojtax 17. 7. 2019 17:32

No nevím, tady je to ouzký dost, s osobákem by měl problém, natož s dodávkou. Já chápu, že scooteristi se cpou kam můžou a nezastaví je nic, ale tohle už je trochu moc, jak kdyby nemohl počkat 30 sekund, než se ta kolona pohne a pak má výhled až k semaforu.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 17:35

Od toho si skutr ci moto kupis. Ze nechhces cekat 30 sekund. To pak muzes jet v aute
anonymni

Odeslat příspěvekod xxvojtax 17. 7. 2019 17:43

goes píše:Na motorce takto jezdim bezne


No jasně když je nějaká kolona a je možnost objetí/předjetí, tak taky předjíždím, ale tohle bych si ani na motorce netroufl. Na motorce v takovým případě jezdím abych ušetřil následujících 10min, který strávím čekáním u tohohle jedinýho semaforu a těch 30 vteřin mě za to asi nestojí.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod Mikey89 17. 7. 2019 21:14

goes píše:Od toho si skutr ci moto kupis. Ze nechhces cekat 30 sekund. To pak muzes jet v aute

A taky se najdou tací, kteří i se skútrem poctivě popojíždí v koloně.. Akorát pak moc nechápu k čemu ten skútr mají :D
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 7. 2019 23:11

Pro ten pocit volnosti :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 06:16

Nevíte, proč někteří motorkáři vytáčí motor, když projíždějí v koloně mezi auty? Jestli je to kvůli tomu, abych o nich věděl a třeba jim tam nevjel, tak se to u mě míjí účinkem, protože mě to včera akorát tak leklo a přesně to jsem kvůli tomu málem udělal.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxvojtax 18. 7. 2019 06:43

Těžko říct, třeba při podřazování je potřeba vrknout s plynem(motorka nemá synchrony) a je potřeba srovnat otáčky. Další důvod může bejt rychlost jízdy, kdy autem se dá jet mnohem pomaleji, ale s motorkou (aspoň ty co sem já řídil) je problém jet míň jak cca 20 aby se nedusila, takže prostě jedeš, spojkuješ a vrkáš plynem. A nebo je to prostě ko*ot, co turuje motor, jako velká většina motorkářů, kteří vytáčí motor před chcípnutím motoru naprosto zbytečně.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 06:53

aikoN píše:Nevíte, proč někteří motorkáři vytáčí motor, když projíždějí v koloně mezi auty? Jestli je to kvůli tomu, abych o nich věděl a třeba jim tam nevjel, tak se to u mě míjí účinkem, protože mě to včera akorát tak leklo a přesně to jsem kvůli tomu málem udělal.


Mozna kdybys koukal do zrcatek nemuzes se leknout bo vis ze neco jede
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 07:12

Já jsem věděl, že jede. Lekl jsem se toho, že to vedle mě zničehonic vytočil. Vzhledem k tomu, že to bylo o dost, kvůli podřazování to nebylo.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků