Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 17. 7. 2019 17:14

:D
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod JardaIIx 17. 7. 2019 17:23

powerball píše:no fouknul to tam takzvane na vychodnara :D jsou zeme kde jsme to videl denne mockrat.budme radi ze zijeme v zemi kde kdyz se to jednou stane tak se to dostane az do novin :))

Zrovna od tebe jsem v nějaké staré diskuzi narazil na příspěvek, kde si východní styl řízení pochvaluješ.
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod powerball 17. 7. 2019 17:37

jo.me to dost bavi, ale zaroven je to docela nebezpecny :D
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod xxvojtax 17. 7. 2019 18:21

m.a.x.i.m.u.s: By mě docela zajímalo co říkáš na tohohle "motorkářa", kterej předjíždí tam kde nevidí, když tě ten tvůj tak vytočil. :D

xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 7. 2019 18:26

Tak v pohode to dal a se skútrem se vmáčkne vždycky nekam, ne? :P
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod goes 17. 7. 2019 18:29

xxvojtax píše:m.a.x.i.m.u.s: By mě docela zajímalo co říkáš na tohohle "motorkářa", kterej předjíždí tam kde nevidí, když tě ten tvůj tak vytočil. :D

Na motorce takto jezdim bezne
Fluence - ∅ 15,27 l/100km (CO2 - 356 g/km)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod xxvojtax 17. 7. 2019 18:32

No nevím, tady je to ouzký dost, s osobákem by měl problém, natož s dodávkou. Já chápu, že scooteristi se cpou kam můžou a nezastaví je nic, ale tohle už je trochu moc, jak kdyby nemohl počkat 30 sekund, než se ta kolona pohne a pak má výhled až k semaforu.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod goes 17. 7. 2019 18:35

Od toho si skutr ci moto kupis. Ze nechhces cekat 30 sekund. To pak muzes jet v aute
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod xxvojtax 17. 7. 2019 18:43

goes píše:Na motorce takto jezdim bezne

No jasně když je nějaká kolona a je možnost objetí/předjetí, tak taky předjíždím, ale tohle bych si ani na motorce netroufl. Na motorce v takovým případě jezdím abych ušetřil následujících 10min, který strávím čekáním u tohohle jedinýho semaforu a těch 30 vteřin mě za to asi nestojí.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod Mikey89 17. 7. 2019 22:14

goes píše:Od toho si skutr ci moto kupis. Ze nechhces cekat 30 sekund. To pak muzes jet v aute

A taky se najdou tací, kteří i se skútrem poctivě popojíždí v koloně.. Akorát pak moc nechápu k čemu ten skútr mají :D
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod Arnie J 18. 7. 2019 00:11

Pro ten pocit volnosti :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 07:16

Nevíte, proč někteří motorkáři vytáčí motor, když projíždějí v koloně mezi auty? Jestli je to kvůli tomu, abych o nich věděl a třeba jim tam nevjel, tak se to u mě míjí účinkem, protože mě to včera akorát tak leklo a přesně to jsem kvůli tomu málem udělal.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod xxvojtax 18. 7. 2019 07:43

Těžko říct, třeba při podřazování je potřeba vrknout s plynem(motorka nemá synchrony) a je potřeba srovnat otáčky. Další důvod může bejt rychlost jízdy, kdy autem se dá jet mnohem pomaleji, ale s motorkou (aspoň ty co sem já řídil) je problém jet míň jak cca 20 aby se nedusila, takže prostě jedeš, spojkuješ a vrkáš plynem. A nebo je to prostě ko*ot, co turuje motor, jako velká většina motorkářů, kteří vytáčí motor před chcípnutím motoru naprosto zbytečně.
xxvojtax
Nováček

Odeslat příspěvekod goes 18. 7. 2019 07:53

aikoN píše:Nevíte, proč někteří motorkáři vytáčí motor, když projíždějí v koloně mezi auty? Jestli je to kvůli tomu, abych o nich věděl a třeba jim tam nevjel, tak se to u mě míjí účinkem, protože mě to včera akorát tak leklo a přesně to jsem kvůli tomu málem udělal.

Mozna kdybys koukal do zrcatek nemuzes se leknout bo vis ze neco jede
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod aikoN 18. 7. 2019 08:12

Já jsem věděl, že jede. Lekl jsem se toho, že to vedle mě zničehonic vytočil. Vzhledem k tomu, že to bylo o dost, kvůli podřazování to nebylo.
aikoN
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka