Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Slawall 6. 11. 2017 21:59

Na takove ty male dirky od kaminku by mohla stacit sada na opravu.

https://www.youtube.com/watch?v=QjuWqBzO7qY

-- 6. 11. 2017 22:02 --

https://www.youtube.com/watch?v=aAsUG-jbLlM
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 6. 11. 2017 22:54

Ty jo dobrý videa, to budu muset zkusit :)
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 6. 11. 2017 23:15

goes píše:
pětiprdelní opice píše:
goes píše:co nejde z povka? hradit skodu druhemu?

Ne, nejde, pojišťovny už to nehradí, nebo přesněji řečeno jen velmi výjimečně. Nedávno jsem to také řešil, ježto mé připojištění skel dosahovalo jen do poloviny ceny skla nového...

Pokud zpusobis pri provozu skodu druhemu hradi se z povka nzadna yjimka na sklo tam neni

Jenže ty tu škodu až na výjimky neprokážeš.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 6. 11. 2017 23:15

goes píše:
Pokud zpusobis pri provozu skodu druhemu hradi se z povka nzadna yjimka na sklo tam neni

Šetření o zavinění vede pojišťovna a ta, co se týká náhrad za skla, pokud nejsou neprůstřelné důkazy, už se roky kroutí jako červ na háčku. Dneska je výchozím stavem opravdu jak tu píšou, z POV se skla nehradí(téměř).
kembuaa
Štamgast

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 6. 11. 2017 23:18

JJ, a buďto tohle skvělou sadou za 50 dolarů, nebo normálně v autosklech za pětistovku :)
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikey89 6. 11. 2017 23:39

Tak jestli se ta sada dá tady koupit kolem 500 a je na víc použití tak si to radši udělám sám :)
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 7. 11. 2017 00:04

Bude to stát za *****. To není jako práce s buzolou.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 7. 11. 2017 06:03

Já měl na skle taky dulek a servis nakonec usoudil, že to nelze opravit. Je nutná výměna skla. Co z toho plyne? Že ne všechno lze opravit. Tak bacha na to.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 11. 2017 06:30

kembuaa píše:
goes píše:
Pokud zpusobis pri provozu skodu druhemu hradi se z povka nzadna yjimka na sklo tam neni

Šetření o zavinění vede pojišťovna a ta, co se týká náhrad za skla, pokud nejsou neprůstřelné důkazy, už se roky kroutí jako červ na háčku. Dneska je výchozím stavem opravdu jak tu píšou, z POV se skla nehradí(téměř).


nelži
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 11. 2017 06:48

robbert píše:Já měl na skle taky dulek a servis nakonec usoudil, že to nelze opravit. Je nutná výměna skla. Co z toho plyne? Že ne všechno lze opravit. Tak bacha na to.

voni jsou hlava pane vachmajstr!
anonymni

Odeslat příspěvekod pětiprdelní opice 7. 11. 2017 08:55

goes píše:nelži


polib si... :D
Arguing on the internet is like competenig on special olympics. Even though you win, you are still retarded.
pětiprdelní opice
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 7. 11. 2017 09:56

Tak opraveno za 800,-
Dostal jsem k tomu nějakou kartičku, že to bylo opraveno v servise, že prý třeba pro STK, nebo prudící PČR.
m.a.x.i.m.u.s
Potížista
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 7. 11. 2017 10:07

no prosím
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Shr3k 7. 11. 2017 10:29

Mikey89 píše:Tak jestli se ta sada dá tady koupit kolem 500 a je na víc použití tak si to radši udělám sám :)

https://tmely-silikony-lepidla.heureka. ... skla-4_8g/
Shr3k
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kembuaa 7. 11. 2017 10:43

goes píše:
kembuaa píše:
goes píše:
Pokud zpusobis pri provozu skodu druhemu hradi se z povka nzadna yjimka na sklo tam neni

Šetření o zavinění vede pojišťovna a ta, co se týká náhrad za skla, pokud nejsou neprůstřelné důkazy, už se roky kroutí jako červ na háčku. Dneska je výchozím stavem opravdu jak tu píšou, z POV se skla nehradí(téměř).


nelži

od toho jsi tu ty, vím

-- 7. 11. 2017 10:44 --

m.a.x.i.m.u.s píše:Tak opraveno za 800,-
Dostal jsem k tomu nějakou kartičku, že to bylo opraveno v servise, že prý třeba pro STK, nebo prudící PČR.

sakra, nějak podražili :-) Asi jako všude a všechno. Ale pořád bez problémů přijatelná cena. A jak je to provedené? Je to vidět?
kembuaa
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků