Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 13. 5. 2016 16:52

Teda, místo, abys napsal - ano, nehodilo se, tak reaguješ po mlaskačovsku, podrážděně.

-- 13. 5. 2016 17:54 --

mlaskac píše:a apokdu ty jsi ten typ člověka co pořád někde připosraně sedí tak to je diskuze o ničem. to bych mohl jenom stát a čekat na půlnoc až nebude okolo někdo kdo se rozhodl že by chtěl jet předemnou.

Cože zase?

-- 13. 5. 2016 17:59 --

mlaskac píše:
mezi auty je v 70 cca 18 metrů 12+4 no možná 16 vjede tam 4.5m auto tak je tam 2x6m to už není bezpečnej rozestup a víc jak 72-74 jet nemůžu protože kdo má v hlavě počítat průměrnou rychlost v usekovém meření. pro mě je ohleduplnost nikoho neomezovat ani neohrožovat, ty jsi rozenej gentleman co jen čeká kde bude moci komu udělat laskavost.

Nebudu spekulovat kolik je tam místa, z videa vidím, že času na přibrzdění bylo víc než dost, že začíná najíždět je vidět zatraceně dopředu. Nic a nikdo tě k tomu nenutí, to je na každém, jestli se jen drží těch znění zákona, které se mu zrovna hodí nebo se chová slušně i nad rámec povinností.

btw tobě najíždí auto do cesty tak, že ti zkrátí vzdálenost o svou délku? To najíždí do protisměru?
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Sibstr 13. 5. 2016 17:24

Jeden včerejší ťukanec z Holešovic

A tady hned te první záběr taky dobrý
Sibstr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mlaskac 13. 5. 2016 17:32

času na dobrždění, zvuk tam máš. nadával někdo troubil někdo? ne ty se prostě jen snažíš vyrobit problém všudě, řekl jsem že se mi to ve větším/dražším autě neděje (možná právě proto že lidi čekají někoho jako blba z bílé audi).

nevidím sebemenší důvod proč by to co ej na videu měla být společenská norma, to můžu jet 80 v levém a všem odpovídat že to dělám protože "stačí trošku přibrzdit a počkat, pak vás až jste zabržděný přece nijak neomezuju"

s tímhle přístupem jdi výš kam, začně to cpaním v autě a skončí žím že někdo přijde že chce tvoji ložnici neb kibitz v tramvaji řekné staré bábine že přece stačí 2-3 zastávky počkat než jí pustíš.

v obou případech došlo k omezení, zrovna u audi celkem velkému protože to šustění je otvírání balíku co mi přišel a navíc jsem manuál kromě posledních 4 dní rok něřídil takže mi to příjemné věru nebylo.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod evlo 13. 5. 2016 17:46

objeti fyzlu na pohodu, no.

BTW jsem nasel starou kartu, kde je video jak prasim, ale nevim jak dlouha je promlceci doba prestupku.
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kibitz 13. 5. 2016 17:48

Ono není potřeba troubit a nadávat, stačí, jak se o audi vyjadřuješ. Tomu zbytku nerozumím, což počítám, že je jedině dobře.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod Jean ViC 13. 5. 2016 18:15

evlo píše:objeti fyzlu na pohodu, no.

BTW jsem nasel starou kartu, kde je video jak prasim, ale nevim jak dlouha je promlceci doba prestupku.

Tak to nahraj jako že jsi to je jen našel
TCe 120k 205Nm EDC
Jean ViC
Pan Sklenička

Odeslat příspěvekod zelvotron 13. 5. 2016 18:24

A o co de, moh by to někdo shrnout, na předchozí stránce sou v každým Mlaskačově příspěvku 2-4 videa na kterých se celkem nic neděje a okolo hromada nesrozumitelnýho textu.
zelvotron
Štamgast

Odeslat příspěvekod evlo 13. 5. 2016 18:26

Tak treba to pajovo video je myslim slusny
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kibitz 13. 5. 2016 18:50

Ale copak to, na dva bezkrky si kamarád Knedlíkárny, Pekárny a jiné bejkárny troubit netroufnul 8-D :mrgreen:
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010

Odeslat příspěvekod addiction 13. 5. 2016 20:55

Knedlikarna ty svy perly uz vymazal :-(
Das Auto

und

Skoda Octavia 2.0 TSI L&K
addiction
Kavárník a lepšočlověk

Odeslat příspěvekod Aštar_Šeran 13. 5. 2016 21:03

Dneska jsem viděl ten typ dementa, co si říká o naschvály. Novej Passat s firemními polepy, předjíždím na dálnici náklaďák, on už z dálky vzadu bliká jak pominutej, abych hlavně uhnul včas. Samozřejmě to bylo s velkou rezervou, aniž by musel sundat nohu z plynu. A počítám, že to dělal na každýho, protože o kus dál si ho někdo vychutnal a imho i schválně sundal nohu z plynu. A dobře mu tak.
R18Z4
Aštar_Šeran
The Baker

Odeslat příspěvekod anonym 13. 5. 2016 21:21

Ano, nemám rád kamioňáky protože to jsou arogantní píče povětšinou bez mozku, ano když mě nějak naserou tak troubím, vybržďuju, najíždím přímo před čumák, ano klidně to natočím a dám online a "chlubím" se tím. Já totiž nemám problém ty svoje prasárny ukázat světu že jezdím jak *****, rozhodně si nehodlám hrát na neviňátko že bych to měl ustříhnout před tím než jsem zpomalil. Nějakej další posel dobra jenž mne chce obviňovat z toho že nejsem andílek?
anonym

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 13. 5. 2016 21:30

Co ti mám na tohle napsat... :roll:
Vítěz kategorie VÝKON v soutěži Průměrný výkon garáže 2014, 2016

6,2l V8 - Only milk and juice come in 2 liters...

Enzo Ferrari:"Aerodynamika je pro lidi, co nedokážou postavit pořádný motor"
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod Major Kure 13. 5. 2016 21:32

GrandeurV6 píše:Ano, nemám rád kamioňáky protože to jsou arogantní píče povětšinou bez mozku, ano když mě nějak naserou tak troubím, vybržďuju, najíždím přímo před čumák, ano klidně to natočím a dám online a "chlubím" se tím. Já totiž nemám problém ty svoje prasárny ukázat světu že jezdím jak *****, rozhodně si nehodlám hrát na neviňátko že bych to měl ustříhnout před tím než jsem zpomalil. Nějakej další posel dobra jenž mne chce obviňovat z toho že nejsem andílek?

Sam jsi debil bez mozku. Trosku jako Wolff, vsichni to o tobe vedi, jen ty jsi porad letadlo. Jeste nejake dotazy?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Veterán

Odeslat příspěvekod anonym 13. 5. 2016 21:32

Třeba jo ale teď mě nic nenapadá

Nissan: Vidíš, kdybych si koupil Ztko tak by ses za mě styděl a brzo bys jezdil v GT-R :D
anonym

Předchozí stránkaDalší stránka