Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mikey89 7. 1. 2015 21:46

Právě, pak vznikají vláčky, krizovky a nehody..
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 7. 1. 2015 21:46

Mikey89 píše:To se mi ještě nestalo, kdo jede pomalu ve vesnici jede pomalu i za ní :)

Včera se mi i s Microu podařilo předjet vláček dementů co se táhli za důchodcem 50 dokonce ještě před obcí....

Noo nevim, ***** co chteji jet 80vsude me serou...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 7. 1. 2015 21:52

Mikey89 píše:To se mi ještě nestalo, kdo jede pomalu ve vesnici jede pomalu i za ní :)

Včera se mi i s Microu podařilo předjet vláček dementů co se táhli za důchodcem 50 dokonce ještě před obcí....


Tak určitě. Všichni kolem jsou dementi, jen ty jsi pan šofér F1. A já už si začínal myslet, že jsi mezi kamčákama výjimka. :hm
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 7. 1. 2015 22:04

Moucha píše:Tady vsechny predjede dement ve vesnici a dal v tech zatackach vsechny pribrzdí


+1

Mikey89 píše:To se mi ještě nestalo, kdo jede pomalu ve vesnici jede pomalu i za ní :)


No já nevím, na mě se vždycky kamčáky v obci lepí, protože jedu pade, a pak slavnostně mizí vzadu, jakmile obec skončí. Pokud mě teda nepředjede, pak mě zdržuje, dokud ho nejde předjet.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pota 7. 1. 2015 22:08

LordOfRoad píše:Jen pro info nejsem žádný Masokombinát ani jiný pitomec, proto sem dávám videa spíše pro výstrahu! ;-)


Výstrahu před tebou?

palmexman píše:


To nešlo cuknout volantem?
pota
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 7. 1. 2015 22:08

Speleo kde jsi?
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 7. 1. 2015 22:10

No já nevím, ale v tom počasí bych taky radši jel rovně. Cuknutí by to mohlo docela rozhodit.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 1. 2015 22:18

na tej mokrej ceste asi fakt max brda a cakat naraz. Ale v reale daky manever mozno mohol stihat, yazko povedat
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 7. 1. 2015 22:22

To nešlo cuknout volantem?


To se dá těžko, když v Škoda Superb 2.5 TDi, jednou rukou laskáš plasty na palubce a v druhé držíš přirození.
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 7. 1. 2015 22:30

mno neviem ci by ste to niekto stihli...

zakryte si titulky a sledujde bez toho, kedy sa objavia svine...mozno pri maximalnom sustredeni - ale kto tak soferuje, asi nikto a na dlhej nudnej trase tym duplom
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Švejk Josef 7. 1. 2015 22:43

Když valíš ve tmě kolem 130 km/h, nemůžeš bejt překvapenej, že se něco takovýho může přihodit.

V civilizovanejch částech Evropy bývá kolem dálnic plot a podobná věc téměř nehrozí. Tady ploty buď nejsou, nebo jsou ukradený.
Ty jsi blbej jako Švejk.
Švejk Josef
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jelass 7. 1. 2015 22:54

na nových úsecích jsou
Mondeo MK4 1.6eb, Mitsu Eclipse Cross 1.5T Mivec Intense
p:Mondeo MK3 fl 2.0i Viva, Kiwi 8G ufo 1.8 i-vtec Sport, GrandCaravan mkV 3.3i V6 SE, Corolla mkXI 1.4 vvti, Fabia mkI 1.4 mpi
"D1.8T: Koupil dvoulitr a jezdí s ním jako s dvoulitrem."
Jelass
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RudiTF 7. 1. 2015 23:01

LordOfRoad píše:Jen pro info nejsem žádný Masokombinát ani jiný pitomec, proto sem dávám videa spíše pro výstrahu! ;-)
youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IqCeI5Ee80A[/youtube]

Stránku zpátky se tady komentuje rychle jedoucí na sněhu v zastavěný části a tady se ukazuje kretén v podobným místě, akorát ještě vyšší rychlostí. Úsměvný mi přijde, že na jinýho poukazuješ, jak jede přes čáru, lehce tě přibrzdí, ale že pak valíš jak čůrák přes obec přes všechny? Zřejmě ti ta polívka v pytlíku leze na mozek... :oboze
RudiTF
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Mikey89 8. 1. 2015 07:22

aikoN píše:
Mikey89 píše:To se mi ještě nestalo, kdo jede pomalu ve vesnici jede pomalu i za ní :)


No já nevím, na mě se vždycky kamčáky v obci lepí, protože jedu pade, a pak slavnostně mizí vzadu, jakmile obec skončí. Pokud mě teda nepředjede, pak mě zdržuje, dokud ho nejde předjet.

No však proč myslíš že jezdíme pořád 80? Protože pak strašně dlouho trvá než se to rozjede...
Ale to si každý musí zažít sám, já když začínal tak sem taky v každý vesnici brzdil, ale pak mi došlo že je to hovadina..
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lemmy K. 8. 1. 2015 07:24

Ztělesněná ohleduplnost takovej kamión valící se 80 přes vesnici.
Lemmy K.
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků