Vune do auta

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod robbert 25. 1. 2016 21:59

Tobě vydrží auto vonět 4 roky?

Po dvou třech měsících už to nevoní :-(
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 25. 1. 2016 22:04

Po 4 letech jsem LEONa jeste cejtil,ale uz jen,kdyz bylo teplo, to je pravda. Ted mam LEONa novyho a i po 14 mesicich je cejtit novotou
HrdinaJan
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 25. 1. 2016 22:10

Tak to ti trošku závidím... Mě auto voní tak 4 max 5 měsíců, pak mi to přijde jako normální...

Asi máš lepší nos, ne?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 25. 1. 2016 22:19

Nerekl bych. Spis uplne normalni. Dve diry a spousta chlupu.
HrdinaJan
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 25. 1. 2016 22:27

Ty woe...

Já tam tolik chlupů nemám a čuchám hůře, co mám dělat, aby to bylo lepší?

Jinak vůni jsem objednal a uvidím...

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 25. 1. 2016 22:30

Tak dej vedet. Ja tomu moc neverim,ale treba se to byde dat. Teda, neverim,ze to bude vonet jako novy auto,ale verim,ze to bude treba hezka vune.
HrdinaJan
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 25. 1. 2016 22:33

Tak za 100 to snad bude stát, ne?

Ale OK, dám vědět... Za ty prachy to mohu vyhodit vždycky. Koupil jsem kokos a višeň...

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukyman 25. 1. 2016 23:13

Tak to budeš zklamanej, protože to nevoní jako nové auto. Je to taková kořeněná vůně, nic společného s vůní nového auta.
Lukyman
Nováček

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 1. 2016 23:42

Kup si Wunder-baum new car a máš nový auto :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod robbert 26. 1. 2016 07:25

Máš?

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 1. 2016 08:46

Mam
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod HrdinaJan 26. 1. 2016 08:58

Lukyne, nebud blbej, tady to ***** slusnym obchodem. Pokud nekdo postrada vuni novyho auta, tak mu vyhodne nabidni novy sedacky, komplet koberce, tapecirung i se stropem a to by bylo, aby to auto zase nevonelo jako novy. :)
HrdinaJan
Veterán

Odeslat příspěvekod Jelass 26. 1. 2016 09:00

robbert píše:Má někdo zkušenost s tímto?

http://www.parfemydoauta.cz/car-scents- ... -nove-auto

Vůně nového auta?

Ne primo s touhle vuni, ale pouzivam to. v zime bydrzi min, v lete jak je teplo dala 4 mesice.
Jelass
Veterán

Odeslat příspěvekod robbert 26. 1. 2016 09:33

Lukas063 píše:Mam

Co za to?

Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Jelass 26. 1. 2016 09:56

robbert píše:Jako asi to úchylné bude, ale mě nová auta hodně voní. Nechci jakoukoli vůni, chci tu nového auta, ta mě prostě dostává. Pak to mohu mít, ne?

Jinak chlapi říkají, že jim super voní ta višeň.
http://autokosmetika.heureka.cz/califor ... nts-visen/

Tu mam, i doma na hajzlu :D
Jelass
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka