Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod sparrow75 26. 8. 2008 11:41

totalschade píše:v tom pripade je tva utrata obdivuhodna. my ve dvou spotrebovali asi 1200 kun. a to jsme socky co si vezli chlast s sebou.

160kun na den stačí jeden den jdu na jídlo druhý zase manželka uvaří ;-)
v restauraci jsem nechal vždycky tak do 150kun a kafe nebo zmrzlina zase tolik nestojí ;-)
Ranní nákup i s novinama tak za 60-70 jak kdy já nevím nepřišlo mě že by jsme se nějak škrtili asi jsem skromnej :mrgreen:
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010

Odeslat příspěvekod mimi14 26. 8. 2008 11:55

MELLO píše:
mimi14 píše:
Pavel Mareš píše:Slováky tam nemaj rádi, pač podle jednoho nejmenovaného majitele penzionu Njofra v Banji slováci dělaj šmejdovní motory do ledniček. :D

no pekne tak uz viem presnu pricinu :D
Melo: kam presne? ja som bol na pevnine oproti Pagu

Přesně sem: http://www.adriatic.hr/hotel_view.php?id=10036

Je to úplně na severu Pag-u na západní straně směrem na otevřené moře a vyjde to na týden pro dva s polopenzí na cca. 16-20tis. podle toho, jestli to vezmu přes českou nebo chorvatskou cestovku, nebo rovnou přes hotel, + počítám dalších cca. 800.-EUR na útratu + cesta cca. 5tis.

hm ten hotel vyzera dobre, hlavne mas pekny vyhlad, my sme sa vlastne kukali na ten suchy ostrov a nie na otvorene more. Raz sme sli aj na hory hore ale bolo vidiet max cez most co spojuje Pag s poloostrovom na dalsie ostrovceky a nie na sire more. Ale cenovo nas to vyslo nejak pdoobne jak teba ale pre 4. Pravda je ze sme mali jedlo so sebou a tiez sme neboli v hoteli ale v apartmane pre par ludi ktorych je pri tej ceste hodne. Ale prajem peknu dovolenku ;-)
BMW 520i M50 150k. <<-- bohužiaľ ex. Vydržalo 1 deň.
Pamätajte si. Nikdy nepožičiavajte 150k RWD chalanovi čo má 70k FWD.
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod Totalschade 26. 8. 2008 12:01

asi to bude tou zmrzlinou :-D a pivem :-D
goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vitorio 26. 8. 2008 12:56

Sparrow: No tak já nevím ale docela jsi mě nahlodal. Já byl v Tučepi. Tam jsme jeli 17.8 (z neděle na pondělí) v noci, průjezd SLO a tím kruháčem asi kolem půl druhé ráno. Objízdná trasa přes Maribor v pohodě. Potkali jsme jen pár aut vesměs D, CZ, SK. Zpátky jsme jeli tou samou objížďkou v pátek 22.8. kolem 17.00 a taky v pohodě. Překvapilo mě, jak bylo v centru Mariboru málo aut. Na to že to bylo přes den, tak úplně skoro provoz jako v noci. No a teď ze čtvrtka na pátek 28.8. vyrážíme zase. Asi zase přes ten kruháč, byla to paráda.
Vitorio
Nováček

Odeslat příspěvekod powerball 26. 8. 2008 13:24

co to je Kolemjdoucí ?? to sou naky novy moresy z mobilmanie ne ? :)
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 8. 2008 13:48

Já koupím SLO známku, bo mě dovolená i tak přijde na dost peněz, tak 850.- navíc nehraje roli a nebudu nikde kličkovat. 8-)
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod sparrow75 26. 8. 2008 13:50

Vitorio píše:Sparrow: No tak já nevím ale docela jsi mě nahlodal. Já byl v Tučepi. Tam jsme jeli 17.8 (z neděle na pondělí) v noci, průjezd SLO a tím kruháčem asi kolem půl druhé ráno. Objízdná trasa přes Maribor v pohodě. Potkali jsme jen pár aut vesměs D, CZ, SK. Zpátky jsme jeli tou samou objížďkou v pátek 22.8. kolem 17.00 a taky v pohodě. Překvapilo mě, jak bylo v centru Mariboru málo aut. Na to že to bylo přes den, tak úplně skoro provoz jako v noci. No a teď ze čtvrtka na pátek 28.8. vyrážíme zase. Asi zase přes ten kruháč, byla to paráda.

Tak až pojedeš koukej po cedulích jestli to tam je a modli se ať tam ti svině nestojí ;-)
sparrow75
Missák Garáže 2010

Odeslat příspěvekod mimi14 26. 8. 2008 19:13

MELLO píše:Já koupím SLO známku, bo mě dovolená i tak přijde na dost peněz, tak 850.- navíc nehraje roli a nebudu nikde kličkovat. 8-)

tak tak, my sme kupovali na poslednej pumpe v Rakusku pre hranicou, jeden frajer na Cayene s TT SPZ nas predbehol a ked prisli tie odbocky na obchadzku dialnice zrazu zastal a rozmyslal, potom nas v SLO zase obehol, asi sa na to vykaslal a riskol to
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod sparrow75 26. 8. 2008 19:16

MELLO píše:Já koupím SLO známku, bo mě dovolená i tak přijde na dost peněz, tak 850.- navíc nehraje roli a nebudu nikde kličkovat. 8-)

Já ti to schvaluji protože když to nejde přes ten Maribor což bylo km nastejno a časově tak o 10minut tak bych si jí asi taky koupil i když platit za 16Km dálnice 35Euro nic moc :-/
sparrow75
Missák Garáže 2010

Odeslat příspěvekod mimi14 27. 8. 2008 13:47

sparrow: to je az 16km? ratas asi aj tu prijazdovu cestu k Mariboru ze, lebo dialnica ma asi len 9
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 8. 2008 14:00

Dát za dálniční známku hodinovou mzdu mě nezabije 8-) :mrgreen:

BTW: spíš mám obavy o počasí... :hm
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod mimi14 27. 8. 2008 20:00

MelLo: a potom ze ludia co si kupia F RS su chudaci co si nieco dokazuju :D
neries, ten vyhlad je super a aj keby slahali blesky aspon mas co fotit :D ja mam zopar fotiek skoda ze su vsetky zasumene, ale blesky boli tento rok velmi priaznive :D
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 8. 2008 17:01

Tak tos mě moc nepotěšil... :'(
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod mimi14 28. 8. 2008 17:38

neboj ak naraz na to ze si mal byt chudak a preto si si kupil F RS tak som to tak nemyslel :D
a pokial na blesky tak aspon ked ta trafi tak sa stretnes s Petrom, nejak dlho sa tu neukazal, nikdo nevie co s nim je...
mimi14
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 8. 2008 18:36

Já to myslel tak, že tam hrozí špatné počasí, ale koukal jsem na týdenní předpověď v Novalje a má být vymeteno a noční minimálně 19 a denní teploty 27, takže ideál. Moře má zatím 25, tak už to snad o víc jak 2 stupně neklesne. 8-)
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka