Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod opasino 7. 7. 2019 13:20

Byl jsem jen Mali Lošinj a tam se nám líbilo, mohlo by to být podobné. Lidí tam bylo tak, no, ako v letní sezóně...Rád bych se tam někdy v budoucnu opět podíval.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 7. 7. 2019 16:59

Byli jsme na tech ostrovech asi 2x bydlet a 5x na vylete z Istrie, je tam celkem klidek ale celkove je tam taky dost prd. Pro nas ideal, najezdil jsem tam za tyden skoro 1000 km protože jsme zkoumali kde co, nakonec vždycky top vylet do Lubenice a k modre jeskyni i 3x za tyden. Jde o to, co od toho clovek ceka. Prislo mi, ze hlavni klientela tam proste priplouva na lodich.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 7. 2019 20:16

Už se těším *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 7. 2019 20:38

Cau Melloo , kedy to ides ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod opasino 7. 7. 2019 20:44

Ku-va já taky.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 7. 7. 2019 21:00

mello se probral :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 7. 7. 2019 21:50

Tak teď husto.. V dalce blyskani, pak začalo trošku foukat, no aspoň se vymění vzduch... Pak začal litat zahradní nábytek a moře přišlo k nám na dvůr.. Teď saigon jako prase už hodinu.
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 7. 7. 2019 21:52

Fukušima?
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 7. 7. 2019 22:22

trošku tam blejská, co se koukám na webkameru
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 7. 7. 2019 22:27

No jestli bude tak, jak tady hlásí na dalsích 9 dní, tak už abych tam byl.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod garážmistr 7. 7. 2019 22:28

lrotrekl píše: Pak začal litat zahradní nábytek a moře přišlo k nám na dvůr..

:D
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jamaco 7. 7. 2019 22:58

Zkušení poraďte.. Plánuji s rodinkou na Istrii do kempu.. Představují si to tak jak jsme jezdili vždycky.. Přijedu zajdu na recepci, řeknou mi vyberte si místo a co to stojí.. Výběru postavím stan zaplatím.. Nebo je ten blázinec v chrovatsku jiný např v tom že budou ty kempy úplně plné? Co nějaké domečky chaticky.. Dá se jen tak na blind nebo je to rezervované? Jezdívali jsme hodně ale letos prvně s detma a to je trochu horší ten cirkus nějak flexibilně přesouvat.. Případně uvítám konkrétní tipy
. Díky
jamaco
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod glider 8. 7. 2019 05:54

David_C3 chodi casto, bude vediet.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 8. 7. 2019 06:22

Tak otázka je kam tam, nevynechal byc asi Premantura, je to před Kamenjakem a kempy tam byly, i když jsme kolem projizdeli, ted koukam, ze jsou online vcetne bookingu. Jiné tak hezke místo jsme tam nejak nenasli. Pokud jde tedy o more a prirodu a ne o parby, to pak asi kosek dal Pula, ale je to spinavej pristav. Kempy tam jsou tusim taky.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2019 06:46

jamaco píše:Zkušení poraďte.. Plánuji s rodinkou na Istrii do kempu.. Představují si to tak jak jsme jezdili vždycky.. Přijedu zajdu na recepci, řeknou mi vyberte si místo a co to stojí.. Výběru postavím stan zaplatím.. Nebo je ten blázinec v chrovatsku jiný např v tom že budou ty kempy úplně plné? Co nějaké domečky chaticky.. Dá se jen tak na blind nebo je to rezervované? Jezdívali jsme hodně ale letos prvně s detma a to je trochu horší ten cirkus nějak flexibilně přesouvat.. Případně uvítám konkrétní tipy
. Díky


Vzdy neco je. Jen je otazkou co. Dobra mista jsou probrana. Vetsi kempy mivaji online rezervace i mist takze kuzes dopredu veedet co a jak.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků