Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 20. 9. 2020 17:35

lrotrekl píše:No vzhledem k situaci je to taky jedna z možností na příští prodlouženej víkend, kterej máme naplánovanej jen s manželkou bez dětí. Slovenský a Madarsky termaly jsou mimo, u nás a v Rakousku má být hnusně....



zatial hlasia na dalsi vikend vyrazne ochladenie aj v HR
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 9. 2020 18:03

Jouda.III píše:
David_C3 píše:Tak opět sem se hecnul a na víkend otočil Istrii. Ubytování na pláži domek za 50e noc. Všude úplně bez lidí a cesta zpět dnes ráno v letu na zátah za 6 hodin..

Kde hledat na Istrii takovou oblázkovou pláž?

To by me taky zajimalo.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 20. 9. 2020 18:04

Svojho casu bola v Umagu
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 9. 2020 18:04

lrotrekl píše:No vzhledem k situaci je to taky jedna z možností na příští prodlouženej víkend, kterej máme naplánovanej jen s manželkou bez dětí. Slovenský a Madarsky termaly jsou mimo, u nás a v Rakousku má být hnusně....

Taky nad tím zrovna laboruju, co vymyslet na příští vikend, kdyz ma byt prodloužený...předpověď počasí nic moc a do zahraničí se mi za současné situace moc nechce, když člověk neví, co ti cocoti vymysli do druhého dne...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 20. 9. 2020 18:08

Mě se ale neche lézt ani do žádnýho hotelu s přeplněným wellnesem u nás. Navíc co tak mám vypozorováno, tak v Rakousku celkem řeší hygienu, švédské stoly s obsluhou nebo jídlo balený po malým množství, u nás se na to s*** ve velkým. O aktuálních zkušenostech z Apaluchy v Orlickejch horách ani nemluvit.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 9. 2020 22:47

Apalucha Orlické hory...to mě zajímá...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 21. 9. 2020 05:51

apalucha = krycí název pro akci fotři a haranti bez ženských, spočívá v tom strčit děti někam na hřiště a sednout si na pivo, přesun na ubytovnu, zahnat děti spát a pokračovat v započaté činnosti....
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 21. 9. 2020 06:08

Se spravnyma lidma ok, s kokotama utrpeni no.. otazka jak to beres :D
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2020 06:08

Posledni dobou jezdite uz sami a zbytek jezdi spolu, co?
anonymni

Odeslat příspěvekod _maty_ 21. 9. 2020 06:13

Nope, kdyz uz te to zajima, tak co jsme jezdili partie s deckama, tak z jedne partie jezdime uz vsichni separe, a z druhe byli letos ***** z korony, takze predpokladam pristi rok bychom mohli neco domluvit kdyz bude vse v normalu.. nicmene trochu citit, ze uz rodiny pracuji a maji vic love, a tak 1000km na jih autem neni pro kazdeho.. na nefer dotaz jsi dostal fer odpoved
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 9. 2020 06:27

Krasa strida nadheru
anonymni


Odeslat příspěvekod David_C3 27. 9. 2020 10:17

Pěkná pijavice.. Jinak ta plaž je Umag Kanegra, takové plaže u Poreče, nebo cela Fažana nad Pulou má krásné obláskové pláže.. :-) Jo a Rovinj taky :-D
VW Touran 1.5 TSI 110kW DSG ME white
Škoda Scala 1.0 TSI 81 kW DSG Monte Carlo
David_C3
Plattner
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 1. 10. 2020 22:11

Obrázek
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 2. 10. 2020 05:10

Tak snad se to podarilo nakonec prostouchnout 8-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků