Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod NoSwearek 23. 6. 2022 08:19

Dubrovník je fajn v dubnu, když zrovna vyjde počasí. Bez turistů, tak akorát na kabrio/skůtr počasí a hezky si člověk vše v klidu projde, prohlídne, koukne na přírodu. Za mne ideální čas.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 6. 2022 08:22

impact píše:No, Dubrovník ty nápory turistů už teďka sotva zvládá, to bude vyžadovat pevné nervy a dobře zvolenej termín návštěvy. Ale třeba Trpanj a okolí je pěknej, mít možnost tam místo lodí dojet autem je určitě dobrý.

Trpanj je hezka, byl jsem tam 2x..ale ***** daleko to je jak svina.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod garážmistr 23. 6. 2022 08:23

NoSwearek píše:
Lukas063 píše:
Dobrý duch píše:Tankuji kdyz mi dochazi palivo. V nakladech akce marginalni

víceméně to mám taky tak...s tím, že se snažím si tankování dopředu naplánovat, letos bych chtěl pumpnout před vjezdem do A (ještě v CZ) plnou, potom zas do plna ve SLO a pak až po sjezdu z dálnice v HR...ale někam sjíždět/zajíždět kvůli tankování, to nee,

Víceméně to mas taky tak. Jen teda uplne jinak bo to mas naplánovány a budes tankovat i kdyz budes mit treba pulku nadrze. :D

:D
rwd
garážmistr
Veterán

Odeslat příspěvekod NoSwearek 23. 6. 2022 08:27

Arnie J píše:Hej já taky :D Teď jsem cestou do HR tu předposlední benzinku vynechal že se mi nelíbila a že na tu další to vyjde. No začalo to být dost do kopce, takže nakonec jsem jel 5 km do kopce s dojezdem 0 a musel jsem vzit za vděk benzinkou na opačné straně dálnice (což úplně nesnáším a normálně bych se tam přes most a kruháče nikdy nesral)

Já asi nejhůř dopadl při cestě do Rakouska, když jsem měl jako slu C43. Na končící rezervě jsem přijel na pumpu a měli zavřený stojany se 100 oktanem. A i když slu, tak jsem vždy držel tankování prémie (jen psychologie) a řekl si, že teda pojedu dál... Ženu teda můj nápad moc nenadchl. Skončilo to tak, že jsem 10 km jel v pravým v závěsu za kamionem a natankoval o 1l víc, než je nádrž + rezerva. Takže prostor v trubkách byl, ale znamenalo to asi 15km s dojezdem 0 a zas tak jsem tomu baby-AMG nevěřil. :D

Až do Salzburgu se mnou od Mnichova nemluvila a jen se na mne dívala jako na totálního kokota. :D :D
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 6. 2022 08:30

:oboze hoši vy jste chuji. :D
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod impact 23. 6. 2022 08:34

:) Rozhodně je dobrý vědět, kolik ještě můžeš ujet, když už ti dojezd ukazuje nulu. Občas je to docela překvapení (je možné i skoro 100km).
impact
Štamgast

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 6. 2022 09:09

Je to takový sport, řekl bych. Občas se zadaří.
Pro tyto případy sebou na delší cesty obvykle vozívám kanystr..., je-li místo. Člověk nikdy neví.
:mrgreen:

Zavzdušněnej diesel není nic moc, no. :mrgreen:
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod _maty_ 23. 6. 2022 09:17

jednou mi téměř došel benzín v mondeu při cestě z řecka.. míjeli jsme rohlenku omv a říkám si, že na dálnici na kroměříž načepuju.. jenže ona na té dálnici žádná benzínka v té době nebyla.. to mondeo neukazovalo dojezd a jelikož jsme byli i dost naložení tak ručička ukazovala víc než byla realita.. dopadlo to tak, že pokud byl profil cesty mírně z kopce nebo rovinka, tak auto začalo dost vehementně škytat a ztrácet rychlost, jakmile se profil trochu překlopil do kopce, tak to seplo, takže jsem takto doplachtil na první sjezd co mi to auto začalo dělat ať s prázdnou nádrží nestojím na dálnici aspoň a tam jsem si uvědomil, že to je pak obec, kde je pumpa a jelikož bylo před 6 ráno, tak akorát dojel na pumpu borec otvírat.. jako tehda fakt z ***** klika..
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod pozpatku_fijA 23. 6. 2022 09:19

Slawall píše: ***** daleko to je jak svina.

Řecko je dál, ne? :hm
pozpatku_fijA
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 6. 2022 09:20

maincoonsback píše:Je to takový sport, řekl bych. Občas se zadaří.
Pro tyto případy sebou na delší cesty obvykle vozívám kanystr..., je-li místo. Člověk nikdy neví.
:mrgreen:

:oboze
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod maincoonsback 23. 6. 2022 09:28

Mello, ono u nás je opravdu benzinka na každým rohu, to není všude zvykem...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 23. 6. 2022 09:43

tak ja mam vyhodu, ze jsem schopen to otestovat opravdu do nuly apak v klidu dojet... heč
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 6. 2022 09:43

pozpatku_fijA píše:
Slawall píše: ***** daleko to je jak svina.

Řecko je dál, ne? :hm

Jj..

Jo to Recko nakonec pass letos. :D Spise az pristi rok na vice dni.

A v te Trpani neni zase tak nic super, aby se clovek trmacel tak dolu.
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod Vana666 23. 6. 2022 10:04

Navíc je Trpanj otočená na sever
Vana666
Servismen

Odeslat příspěvekod powerball 23. 6. 2022 10:11

impact píše:No, Dubrovník ty nápory turistů už teďka sotva zvládá, to bude vyžadovat pevné nervy a dobře zvolenej termín návštěvy. Ale třeba Trpanj a okolí je pěknej, mít možnost tam místo lodí dojet autem je určitě dobrý.

Dubrovník v létě fakt ne.To je absolutní šílenství.
powerball
Powerman

Předchozí stránkaDalší stránka