Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod _maty_ 23. 6. 2022 21:15

No a proc teda nejedes na prelomu cervenec a srpen?
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 23. 6. 2022 21:19

Byl jsem i na konci zari… jen sk nebudu nalhavat ze to je idealni doba a jsem ochotny prijat to riziko ze muze byt hnusne s vetsi sanci nez na prelomu.

A jedu od 27.6. Do 17.7. Takze preci jen to neni cerven ala Arnold a hlavni duvod jsou rodinne duvody.

Ano radeji bych o jeden dva tydny pozdeji. Bo vetsi sance na dobre pocasi a teplou vodu

Staci takto?
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 6. 2022 21:21

Za par dni prijde bora a more bude mit 18, vzdycky to tak bylo kdyz jsme tam na prelomu 6/7 jeli :D
Nesouhlasim s Ruskou invazi, kdyby toto nekdo nahodou v mych prispevcich chtel videt.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 6. 2022 21:22

Tak určitě.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 23. 6. 2022 21:22

Jarda: Kdyz pominu ze jsi rasisticky rusofilni ***** tak je mimuplne u riti co bylo kdyz tam jedes.
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 6. 2022 21:28

Zlej clovek jses akorat ty a je mi uplne jedno, co ti u ceho je.
Nesouhlasim s Ruskou invazi, kdyby toto nekdo nahodou v mych prispevcich chtel videt.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 6. 2022 21:29

Co sem ti radil?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 6. 2022 21:31

Nejsem srab a neuhybam zlu.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 23. 6. 2022 21:31

JardaB píše:Zlej clovek jses akorat ty a je mi uplne jedno, co ti u ceho je.

Ja jsem zkej a ty dostavas ban za rasismus a podporu ruska. Bolsevicky hnuse a ted jsi jdi ty fnukno stezovat.
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 23. 6. 2022 21:33

Musis zasirat akazdou diskusi svymi sklony ke lhani a sikane? Ty bys zaslouzil ban avby to tady melo nejakou uroven. Jeste chvili pokracuj a admini zase budou mit praci...
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 23. 6. 2022 21:35

Uklidni se rasisto. A bez si dat zase pivo klesla ti ocovidne hladinka.
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 6. 2022 21:41

Dobrý duch píše:U nas ro zatim vypada dobre. Split furt 30. To by mohlo vyjiz

My jsme měli na začátku 23, na konci by bylo 24, ale jeli jsme domů o 2 dny dřív :( Kupodivu jsem do vody dokázal vlézt i já, i když studenou vodu nesnáším.
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 23. 6. 2022 21:42

Bavis se o vode nebo vzduchu?
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 23. 6. 2022 21:49

Dobrý duch píše:Byl jsem i na konci zari… jen sk nebudu nalhavat ze to je idealni doba a jsem ochotny prijat to riziko ze muze byt hnusne s vetsi sanci nez na prelomu.

A jedu od 27.6. Do 17.7. Takze preci jen to neni cerven ala Arnold a hlavni duvod jsou rodinne duvody.

Ano radeji bych o jeden dva tydny pozdeji. Bo vetsi sance na dobre pocasi a teplou vodu

Staci takto?

Nemusel jsem si nic nalhavat, sam jsem tam jednu dovolenou kdy prselo a bylo chladno zazil a pak dalsi dve ktere byly na teploty tropicke.. porad cekam, ze jeden rok ten zlom prijde, a zase bude tyden hnusne, popravde jsem to cekal letos, ale zatim jsou celkem dost vedra, tak konec cervna mozna zase lidem vyjde..

My to delali ciste z vypocitavosti, levnejsi ubytko, mene lidi nez v sezone, kdyz deti ve skolce, tak neresis ukonceni skolniho roku..

Ted o par let dyl to je zas z jine vypocitavosti, musime jezdit jedine srpen, kdy je nejhur zajisteno hlidani.. konec cervna uz neprichazi v uvahu
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 23. 6. 2022 21:50

Ja zazil pekne krom dovce na prelomu cervenec a sepen to jednou chcalo pulku dovce… jjnak jo ted to mame dobre bo skolka. Takze jeste jeden rok
Dobrý duch
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka