Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 14:42

JardaIIx píše:V HR se jezdí dobře. Značky jsou sice kolikrát zmatený, ale řidiči, až na úplné výjimky, jsou tam vyklidnění, nikdo nikam nespěchá a na těch uzoučkých a nepřehledných okreskách jedou v klidu 50 - 70.


Ano 50-70 na okreskach. Tam se musis citit dobre.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaIIx 17. 7. 2019 14:46

Já se cítím dobře vždy, když rychlost odpovídá podmínkám (a +/- limitům, abych neriskoval papíry) :-)
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 14:47

To beru.
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 17. 7. 2019 15:14

JardaIIx píše:V HR se jezdí dobře. Značky jsou sice kolikrát zmatený, ale řidiči, až na úplné výjimky, jsou tam vyklidnění, nikdo nikam nespěchá a na těch uzoučkých a nepřehledných okreskách jedou v klidu 50 - 70.


zda sa ze sa to vyrazne polepsilo , si nepamatam vyklidnenych vodicov :)
ale za to nezabudne ako ma pako s HR SPZ a deckov v zadu predbiehal v neprehladnej lavotocivej, som zasol , lebo fakt by stilo len oci otvorit a bum
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JardaIIx 17. 7. 2019 15:22

Jj, mile mě to rok od roku překvapuje. Když jsem tam jezdit začínal, tak to byla divočina. Vůbec nejsem zastáncem drakonických pokut, ani si neodvažuji tvrdit, jestli je to opravdu tím, ale zlepšuje se to tam výrazně.
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 7. 2019 19:38

Tvl, že babě posunuli dovolenku. Teď o vikendu, kdy jsme měli vyražet tak jako roky před tim ma začit v hr ukazkove počasi a mělo by vydržet minimalně cely přišti tyden.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod garážmistr 18. 7. 2019 20:05

JardaIIx píše:V HR se jezdí dobře. Značky jsou sice kolikrát zmatený, ale řidiči, až na úplné výjimky, jsou tam vyklidnění, nikdo nikam nespěchá a na těch uzoučkých a nepřehledných okreskách jedou v klidu 50 - 70.

Pajja to před chvílí psal podobně, jen opačně.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 7. 2019 21:31

goes píše:Je pravda ze i u vody sme loni za 100 nasli a slo to. Bylo toho fakt malo. Letos pocitam ze ten limit bude tak 120. Ale spise tech 140 jak pises. To uz pak ta dovca na 10 dnu vyjde na tech 50 spise 55.
Jasne da se jit od vody. Navarit gulas a das ro za 40


obcas je aj 140 malo :)
https://www.adrialin.sk/dovolenkovy%20d ... 12278.html

mal by som najst lacnejsi vyhladavac :D
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 21:37

Nic moc. Nejdraszi apartmany jsou v hr( co jsem nsel) okolo 12000 eur na tyden.
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 18. 7. 2019 21:45

tak ale to bude asi iny level, toto je taky bezny , nic extra, kuchyna z Asko nabytku
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 21:47

Jj to jsou uz docela vily :)
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaIIx 18. 7. 2019 21:49

garážmistr píše:
JardaIIx píše:V HR se jezdí dobře. Značky jsou sice kolikrát zmatený, ale řidiči, až na úplné výjimky, jsou tam vyklidnění, nikdo nikam nespěchá a na těch uzoučkých a nepřehledných okreskách jedou v klidu 50 - 70.

Pajja to před chvílí psal podobně, jen opačně.


Nevím no, jezdím tam jako řidič něco přes dvacet let a poslední roky se to tam dost uklidňuje. Kdysi to byl, stylem řízení místních, typický balkán, což už dnes neplatí.
JardaIIx
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod garážmistr 18. 7. 2019 21:53

Pajjoun píše:
Jen většina Chorvatů řídí jako úplný dementi. To bych střílel. Furt 70, zapojení mozku nula...

Kdybych věděl, jak je to tu s měřenim a pokutama, tak tu jebu všechno. To dodržování těch jejich nesmyslnejch značek je až nebezpečný... Jsem se dneska zase *****.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 7. 2019 21:53

Mi to pripada porad stejne.
anonymni

Odeslat příspěvekod garážmistr 18. 7. 2019 21:57

Už jsem tam nebyl víc jak 10let a nechystám to změnit. Tak nevim.
rwd
garážmistr
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků