Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 9. 6. 2021 20:29

minuly rok to zacalo uz v lete naberat na obratkach , ale toto leto je dost ockovanych , bude to ine
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 9. 6. 2021 20:31

A taky promorenych. Svunk to vzalo stejne az v zari.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 9. 6. 2021 21:11

Zda sa, ze nakoniec skoncime ako vzdy v Promajne , je volny nas apartman , deti sa potesia ze nemusia moc slapat :)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 6. 2021 21:12

covid si taky chce vzít v létě volno, měl náročnou sezonu
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 9. 6. 2021 21:47

to je dobre
vraj uz mozeme do HU na termal , znie to lakavo, aj dobry langos s pivom by som zvladol
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod polda 9. 6. 2021 21:52

Za měsíc tam jsem
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 9. 6. 2021 22:35

JardaB píše:A taky promorenych. Svunk to vzalo stejne az v zari.

Exponenciální funkce je *****.... teď už to snad přejde do distribuční křivky a nebude to tak prudký, ale na stole je scénář dost podobný tomu loňskýmu vč. voleb na začátku října.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 9. 6. 2021 23:32

Lukas063 píše:Jak vlastně v HR posezeni v restauraci apd? Taky "resej" testy, očkování...nebo volnost a bez kontrol?

všude je to volnost a bez kontrol :D v kazdy zemi a vsude.nečti tolik idnes a novinky.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 6. 2021 04:39

Coz o to...jsem včera potřeboval udělat po telefonu rezervaci na sobotu v knajpe a chudák holka ani nevěděla, že je prodloužená ochranná lhůta pro lidi po covidu z 90 na 180 dnů. Maj v tom sami trošku hokej jak to tak pozoruju.

Tak mě to později napadlo, co a jak vlastně v HR...vloni to neřešil nikdo nikde, ale tam, ani v Rakousku...
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 10. 6. 2021 05:59

V Rakousku neřešili? To jsem byl asi v nějakým jiným.. Na Lanovku neexistovalo bez roušky, stejně tak úřady (pošta), obchody s potravinama a drogérií vč. benzinek (v Kiku třeba potřeba nebyla), vnitřní prostory restaurací mimo sezení u stolu. Gastein, polovina srpna.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 6. 2021 06:35

Roušky beru automaticky ve veřejných prostorách (restaurace,lanovky...) všude (jak HR,A tak SLO...). Ted se bavím o testech, potvrzení o covidu apd...abych se mohl jít s family najíst kulturně do restaurace. S tím vloni žádný problém nebyl.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 10. 6. 2021 07:07

Co mám letos zprávy od bratránka co tam žije a dvou známých co se byli podívat, tak ve Vídni se to hlídá a je hozen kus zodpovědnosti na provozovatele, že on je zodpovědný za to, že to host má v pořádku (test nebo jinak prokázanou bezinfekčnost). Samozřejmě ne všichni to dělají a mimo Vídeň ten přístup může být taky jinde.
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 10. 6. 2021 07:30

Takže preventivně mít v mobilu připravený certifikat o očkování...jen nevím co s detma, na testy je kvůli tomu nepozenu.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 10. 6. 2021 07:35

lrotrekl píše:V Rakousku neřešili? To jsem byl asi v nějakým jiným.. Na Lanovku neexistovalo bez roušky, stejně tak úřady (pošta), obchody s potravinama a drogérií vč. benzinek (v Kiku třeba potřeba nebyla), vnitřní prostory restaurací mimo sezení u stolu. Gastein, polovina srpna.

tak v Rakousku určitě jo.Jeden z důvodu proč tam nejezdím :))
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 10. 6. 2021 07:40

rakušáci jsou zapšklí zaprděnci, ty objíždím velkým obloukem. To už raděj do Německa, tam se to sice řeší, ale jen tak na oko .)
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků