Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jouda.III 29. 7. 2021 06:36

ka-spel píše:Třeba jsem půjčoval malý gumák s motorem kamarádovi co jel na makarskou a pak zjjistil, že tam s tím stejně nemá kam jet

Na Makarskou je to o ničem, my jezdíme s gumákem a 15k motorem až dolů k Ploče, tam se s tím dá jezdit na malý plážičky, který jsou nedostupný suchou nohou, až k hranicím s BiH, tam jak jsou ty doky pro ponorky ve skále. Ono není jednoduchý to leckde dostat do vody (no hlavně potom z vody ven)
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Redlajn 29. 7. 2021 06:47

ka-spel píše:
Vana666 píše:
ka-spel píše:Berete s sebou někdo nafukovací člun? Uvažuji něco koupit s vidinou s tím se dostat někde za roh místo profláklých pláži. Challenger je malý, tak pro tu hradní trošku, tak něco většího http://www.sedco.cz/cluny-1

myslm že s pádlama to má krátký akční rádius
u moře je všecko dobré ale tohle má význam asi jen k plavbě na pár set metrů vzdálený ostrov, pokud si v oblasti kde takové ostrůvky jsou

Třeba jsem půjčoval malý gumák s motorem kamarádovi co jel na makarskou a pak zjjistil, že tam s tím stejně nemá kam jet


Máš pravdu. Seru na to. Bez motoru na prd.

Na ježdění kolem pobřeží a hledání pláže bych si vzal paddle board s kajak pádlem. Na tom jde ujet dost km.
Člun bereme spíš na veget. Hodit do vody a nechat se unést zpátky k ležení.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 29. 7. 2021 07:01

No, já nevím, tam dole se udělají občas pěkný vlny, netuším, jak se na tom paddle boarduje
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 7. 2021 07:02

Ještě člun...to už bych asi do auta nenacpal, tak tak se asi letos budeme vejít s paddleboardem :D Kajak padlo...na ty jsem koukal, že bych přikoupil..pak jsem místo toho vzal kompresor na nafukování, ten mi ušetří dost práce, kor když s tím saskuju v hicech před barákem v HR :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 7. 2021 07:19

A hlavne to chce koniky aby clovek pretlacil proudy a vetry
anonymni

Odeslat příspěvekod PatV 29. 7. 2021 10:17

Uklízel jsem v peněžence a našel pár účtů z restaurací. Za mě ceny naprosto OK, s výjimkou toho posledního to bylo fakt dobrý žrádlo. V Itálii za takový peníze bez šance.
Obrázek
PatV
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 29. 7. 2021 10:23

jj je to vzdycky o tom s cim to clovek porovnava.Oproti Italii levny a oproti zemim na jih od Chorvatska drahy.Ale jo.Na hodne turistickou zemi asi bezny ceny.Jen ta mineralka za kilo me tam nejak drazdi :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 7. 2021 10:27

Mně to teda přijde drahé. Pokud to nebyl nějaký echt nóbl podnik.
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 29. 7. 2021 10:28

drahy to je kazdopadne, ale na Chorvatsko bezny ceny.Tak sem to myslel.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 7. 2021 10:33

Me to prijde taky celkem OK na dovolenou u more, mineralka strasny ale to se da vyresit tim, ze si dam normalne pivo - tam se to snese ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 29. 7. 2021 10:35

Jouda.III píše:No, já nevím, tam dole se udělají občas pěkný vlny, netuším, jak se na tom paddle boarduje

V sedě a na kajak pádlo ok. Jinak se mimo záliv bojím.
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 29. 7. 2021 10:40

JardaB píše:Me to prijde taky celkem OK na dovolenou u more, mineralka strasny ale to se da vyresit tim, ze si dam normalne pivo - tam se to snese ;-)

ja sem zvyklej na dovoleny u more jist a pit v restauracich za podobny ceny jako tady u nas v Beroune :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 29. 7. 2021 10:43

PatV píše:Uklízel jsem v peněžence a našel pár účtů z restaurací. Za mě ceny naprosto OK, s výjimkou toho posledního to bylo fakt dobrý žrádlo. V Itálii za takový peníze bez šance.
Obrázek


Pokud pojedeš do Itálie někam k Vieste - Bari tak budeš na cenách jak doma či níž.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 7. 2021 10:44

powerball píše:drahy to je kazdopadne, ale na Chorvatsko bezny ceny.Tak sem to myslel.


Uz se to tu resilo. Albanie je nejchudsi zeme v evrope a ceny tomu odpovidaji.

Jinak byl sě na dovolene v beskydech. Ted jeseniky a HR je proti tomu levnotina. Holt kazdy mezije v pochybnych knajpach
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 29. 7. 2021 10:53

tak ceny teraz dost lietaju, ked som susedovi povedal, ze dat za dve vonkajsie zaluzie na okna ( cca 180x140 a 240x140 ) s motorom 1550 eur je dost, tak odvetil, ze aj rozok bol pred 10 rokmi za 3 centy, ma taky spravny pristup , idealny zakaznik a plus si aj setri zdravie :)
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků