Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod ##_## 7. 7. 2009 09:33

Tak jasně, ale co budu dělat přes den? :-)
##_##

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 7. 2009 09:37

Přes den budeš vyspávat opici ne? :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod ##_## 7. 7. 2009 10:15

Jj, na pláži, takže čistota moře důležitá :mrgreen:
##_##

Odeslat příspěvekod MELLO 7. 7. 2009 10:18

Těžko říct. Ono v HR asi nikde vyloženě špinavé moře není, toho bych se nebál....jo ale já zapomněl, že tys vlastně fajnšmekr.. :oops:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod ka-spel 8. 7. 2009 01:36

vasco píše:Jj, na pláži, takže čistota moře důležitá :mrgreen:

Jak znám některé jedince, tak sice jezdí k "moři", ale podstatné je pro ně, že je tam bazén a nějaké akvaparky. Tak možná je to podobný případ. :oboze
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 7. 2009 07:04

ka-spel píše:
vasco píše:Jj, na pláži, takže čistota moře důležitá :mrgreen:

Jak znám některé jedince, tak sice jezdí k "moři", ale podstatné je pro ně, že je tam bazén a nějaké akvaparky. Tak možná je to podobný případ. :oboze

Tak já byl vloni taky víc než 50% času ve vnitřním a venkovním bazénu a přitom bylo krásně... :hm
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 7. 2009 08:06

vyborne kluby a dosko priamo na plazi su na Pagu, cistota mora dobra
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 7. 2009 08:20

MirecBA píše:vyborne kluby a dosko priamo na plazi su na Pagu, cistota mora dobra

Myslíš Zrče, Novalja nebo kemp Straško?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 7. 2009 09:07

ako pises.Som videl fotky a cital, ze strasne party na prelome 7/8 mesiaca. Osobne som tam ale nebol. Su to len info z druhej ruky. Tak ako tornado pri Braci, to som ale cez google earth nasiel pekne fotky
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod papluh 8. 7. 2009 11:02

MELLO píše:
MirecBA píše:vyborne kluby a dosko priamo na plazi su na Pagu, cistota mora dobra

Myslíš Zrče, Novalja nebo kemp Straško?

Myslim ze sa jedna o plaz Zrce, tam su priamo 3-4 party podniky rovno na plazi, hudba cely den. Co sa tyka zvysku ostrova tak mi to prislo celkom kludne (ale bol to uz posledny augustovy tyzden).
papluh
Nováček

Odeslat příspěvekod Slawall 8. 7. 2009 11:19

Zdarec, nejel náhodou někdo letos do Rogoznice? ( http://maps.google.cz/maps?f=q&source=s ... 58807&z=10 ) kde je nejlepší vyjet z dálnice? Je tam někde exit na Šibenik?
Slawall
Vošický lover

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 7. 2009 11:01

Koupil jsem si cestopisný dokument o Chorvatsku, abych se naladil a je to podvod všech podvodů. :grr: Hajzlové. :grr:
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod zadirr 9. 7. 2009 14:17

Slawall píše:Zdarec, nejel náhodou někdo letos do Rogoznice? kde je nejlepší vyjet z dálnice? Je tam někde exit na Šibenik?

V Rogoznici jsme byli tuším před 3 rokama a bohužel musím říct že to byla nejhnusnější vesnice, v jaké jsme kdy byli na dovolené. Ale na to se neptáš.

Exit u Šibeniku je a nepamatuju se sice, kde jsme z dálnice sjížděli tenkrát, ale jak se tak dívám tak ten exit Šibenik bude asi nejlepší.
zadirr
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 7. 2009 14:34

Je to v podstatě jediný vhodný a nejpřijatelnější exit.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Slawall 9. 7. 2009 19:27

zadirr píše:
Slawall píše:Zdarec, nejel náhodou někdo letos do Rogoznice? kde je nejlepší vyjet z dálnice? Je tam někde exit na Šibenik?

V Rogoznici jsme byli tuším před 3 rokama a bohužel musím říct že to byla nejhnusnější vesnice, v jaké jsme kdy byli na dovolené. Ale na to se neptáš.

Exit u Šibeniku je a nepamatuju se sice, kde jsme z dálnice sjížděli tenkrát, ale jak se tak dívám tak ten exit Šibenik bude asi nejlepší.

Už jsem to našel na guglu:), zajímavé, můj známý byl před rokem v Rogoznici a má právě opačný názor, strašně se mu tam líbilo, klid atd...letos tam jede s náma znova...
Slawall
Vošický lover

Předchozí stránkaDalší stránka