Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MirecBA 17. 8. 2022 21:15

_maty_ píše:Jinak ceny, rano jsem kupoval nejaky ten velky chleba, 9hrk, koblihy 5hrk/ks

Pomalu levneji jak v CR

Sladoled kopecek 10hrk


mas kupon na 50% zlavu :)
5hrk si pamatam za malu lepinju
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod polda 17. 8. 2022 23:58

Kdybys chtěl víc zábavy ale nijak přehršel zajeď do Primoštenu, nemáš to daleko.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 18. 8. 2022 06:15

MirecBA píše:
Nissan350Z píše:
_maty_ píše:Jinak ceny, rano jsem kupoval nejaky ten velky chleba, 9hrk, koblihy 5hrk/ks

Pomalu levneji jak v CR

Sladoled kopecek 10hrk

Nj, tak to je nějaká *****. V Tučepech v centru maj kopeček za 15 a na konci, kde chcípl pes a lidi tam skoro ani nechodí, stojí taky 10.


tucepi se teda skrtam

ok edit

Tak tučepi jsou v podstatě spojený s makarskou.... takže pupek světa, nic pro jelenovvrty
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 18. 8. 2022 06:27

impact píše:Tak to jsou to hodně fajn ceny, u Makarský byly koblihy za 10-12, zmrzka za 12 kopeček.

To už je dost.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras3 18. 8. 2022 07:06

_maty_ píše: Nj, tak to je nějaká *****.

To jo, ale je tam pěkně.
Záliv směrem na severovýchod u poloostrova Oštrica je fakt pěknej a je tam klid.
A když bude cesta okolo,běžte se podívat na propast, co je na kopci na: 43.6380264N, 15.9598333E, jsou tam i netopejři. Za samostatnej výlet to ale nestojí, to aby zas někdo nebyl zklamanej :D
Ondras3
Nováček

Odeslat příspěvekod _maty_ 18. 8. 2022 07:18

Dyt jo, ja si nestezuju, je pravda, ze kdyz je clovek nekde v Omisi nebo Makarske, tak pohled na more vypada jinak.. takhle je asi jedinny pohled na sire more..

Obrázek
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 8. 2022 07:22

Takhle to vyfotim i na Dunaji
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 18. 8. 2022 07:27

Zas může bejt fajn, že se tam udrží teplá voda i po bouřce a nebudou tam vlny, což s děckem ideál.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 18. 8. 2022 07:27

MELLO píše:
impact píše:Tak to jsou to hodně fajn ceny, u Makarský byly koblihy za 10-12, zmrzka za 12 kopeček.

To už je dost.


No jo, ale jsou vynikající, dokonce s vanilkovou náplní. Prostě dobře utracené peníze, vždyť dobrá snídaně je základ každého dne. :-D
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Moucha 18. 8. 2022 07:39

Pekny
Přílohy
ABE6976A-E77C-427C-AC0E-9B92881C71E9.jpeg
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 18. 8. 2022 07:55

istrie půjde asi do hajzlu

-- 18. 8. 2022 08:59 --

m_tsch píše:Zas může bejt fajn, že se tam udrží teplá voda i po bouřce a nebudou tam vlny, což s děckem ideál.

no jo, vždycky je potřeba si to umět nějak ospravedlnit
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 18. 8. 2022 08:10

No jo, na Accuweather už je taky varování před bouřkami.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod zamis 18. 8. 2022 08:12

aby nám to matyho neodfouklo
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 18. 8. 2022 08:55

Ono je to asi jen lízne: https://www.windy.com/cs/-Meteoradar-ra ... 4,15.787,7 Přijde mi, že to jde spíš na Rakousko a ČR.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 18. 8. 2022 10:35

Hlasilo tu neco na patek, ted to je posunuty na sobotu.. kdovi co bude..

Jo voda je tu jak kafe, zatoka no, nove mlyny se slanou vodou, hovna zatim zadne..

-- 18. 8. 2022 11:37 --

Jinak dnes tu fouka zas dost :-/
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků