Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod m_tsch 13. 8. 2022 13:58

Nebudeme tu debatu hnát ke koním, že ne :D
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod majkom 13. 8. 2022 13:58

JardaB píše:***** se může i nový. Jak je to se spolehlivostí staré vs nové bych taky neviděl úplně jednoznačně

Jako ze vazne tu budeme tvrdit, ze nove v prumeru neni spolehlivejsi nez stary crep?:)
majkom
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod m_tsch 13. 8. 2022 13:59

Tak střep je střep, to je jasný.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 13. 8. 2022 14:01

No chtel sem nabidnout v dalsim kole jizdu na kole :)

Jinak ja mel asi dve chujne veci na dovci. Kdysi se mi vybila laguna 2. Sehnat na ostrove kde jsme byli nekoho kdo byl ochotny na hodinu pujcit auto a pak nekde sehnat dva draty byla prace na dva dny. Nastesti se to vybilu u baraku kde jsme bydleli tak jsme na tim nebyli ihned zavisli ale ***** slusny.

Loni se mi vymlatilo zadni okno na smaxu. Pul dne reseni. Nejak provozorne vyreseno.

O co slo? O nic. Oboji jen zbytecne vytvari stres a nutnost resit veci co proste tesit nechci doma natiz nekde na dovci. Oboji nastesti v miste oobytu a ne v ouki cesty. Jako se potesilo blizke rodine a tol vopruz kdyz se v horrku zesere auto. Ceka se na reseni hodiny. Stoji to love zarizivani a kde co.

Proste pokud ma clovek moznost toto eliminivat proc tohi nevyuzit
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 8. 2022 14:01

Co je střep?
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod JardaB 13. 8. 2022 14:04

Tak myslel jsem slušně udržované auto, obecně u strojů platí, že největší pravděpodobnost poruchy je na začátku a ke konci životního cyklu.
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod m_tsch 13. 8. 2022 14:04

Pro mě starý auto, který nemá žádnou údržbu a prostě se jezdí, dokud to jezdí.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod majkom 13. 8. 2022 14:09

Strep - ateca;)
majkom
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 8. 2022 14:18

Ano
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod yndezit 13. 8. 2022 14:18

yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 8. 2022 14:19

Deset deka osudu.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod m_tsch 13. 8. 2022 14:22

To teda, i vypíchnutý oko bych bral jako fest smůlu.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod impact 13. 8. 2022 19:53

m_tsch píše:Tak střep je střep, to je jasný.

Rezatejch O1 jsme na HR dálnici potkali spoustu. Většinou s českýma značkama. A zdaleka to nebyly nejpomalejší auta. :)

-- 13. 8. 2022 19:57 --

Dobrý duch píše:No chtel sem nabidnout v dalsim kole jizdu na kole :)

Jinak ja mel asi dve chujne veci na dovci. Kdysi se mi vybila laguna 2. Sehnat na ostrove kde jsme byli nekoho kdo byl ochotny na hodinu pujcit auto a pak nekde sehnat dva draty byla prace na dva dny. Nastesti se to vybilu u baraku kde jsme bydleli tak jsme na tim nebyli ihned zavisli ale ***** slusny.

Loni se mi vymlatilo zadni okno na smaxu. Pul dne reseni. Nejak provozorne vyreseno.

O co slo? O nic. Oboji jen zbytecne vytvari stres a nutnost resit veci co proste tesit nechci doma natiz nekde na dovci. Oboji nastesti v miste oobytu a ne v ouki cesty. Jako se potesilo blizke rodine a tol vopruz kdyz se v horrku zesere auto. Ceka se na reseni hodiny. Stoji to love zarizivani a kde co.

Proste pokud ma clovek moznost toto eliminivat proc tohi nevyuzit

Dneska už sebou můžeš vzít startovací power pack, pokud se bojíš, že nenastartuješ. Na spontánní explozi zadního okna ale asi nic neexistuje. Tomu se dá předejít asi jen tak, že si nekoupíš Ford. :) A v nejhorším holt taxík do Splitu a rodina letí letadlem domů.

HR zase není taková divočina. V Makarské už maj i bezkontaktní myčky.
impact
Štamgast

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 8. 2022 20:06

To nebylo úplně "spontální" :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 13. 8. 2022 20:07

Mno znicehi nic taˇ vyskocila zed
Dobrý duch
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka