Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Vana666 28. 7. 2021 19:23

goes: Asi jsi zapomněl co bylo na začátku. Já se ptal jak se dá zařídit profukování, když se oběma rukama držíš té ponorky. A ty odpovídáš že to není potřeba protože když ses potopil na dvě vteřiny do pěti metrů pro škebli tak jsi to nějak vydržel.

Jestli budeš mít rozumnou odpověď na můj dotaz, můžeme pokračovat. Jinak je diskuze s tebou opět zbytečná
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 7. 2021 19:28

Tys to zacal resit ze bez toho umrou mala stenatka…
anonymni

Odeslat příspěvekod Vana666 28. 7. 2021 19:29

Vana666 píše:Jestli budeš mít rozumnou odpověď na můj dotaz, můžeme pokračovat. Jinak je diskuze s tebou opět zbytečná
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 7. 2021 19:32

Odpoved na tvou otazku je docela izy. Staci se zamyslet. Ale fajn kuri oko. Uz dalsi. Taky by mne sralo neco delat 20 roku jako profik a zbytecne no.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 7. 2021 19:59

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... nicni_lisv
Uz je cas, kdy by se to mohlo zase zacit rozjizdet, clanek jako loni tusim z Makarsky...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 28. 7. 2021 20:18

nj, chtěj se bavit a pak jsou následky..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 7. 2021 20:25

Tak ne, stejny misto o par dni dyl, odkaz v diskusi ;-) https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koro ... yhledavani
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.III 29. 7. 2021 05:14

Vana666 píše:Já to myslel jak se to drží, když potřebuješ zároveň jednou rukou stiskonut nos kvůli profukování

Ale možná mi to vysvětli goes, ten v tom má zjevně jasno

Profíci profukujou vysunutím dolní čelisti
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod salam01 29. 7. 2021 05:16

powerball píše:
Lukas063 píše:btw...jak řešíte pojistku...cestovní + pojištění (u koho?), kdyby někde po cestě klekla kára, nebo se stal nějaký crash?

auto neresim nikdy.cestovni si davam vzdycky od Axa (do googlu Axa sleva 50).

Auto taky neřeším, pojištění beru od Allianz, není tam limit na léčebné výlohy.
salam01
Obecní blb
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 7. 2021 05:23

Tak já když chtěl jet alfou, bral jsem ještě extra na auto pojištění od europ assistance :nenapadne
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 29. 7. 2021 05:26

A využil jsi ho někdy?
Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 29. 7. 2021 05:34

Tak na havarie, nejakou asistenci atp. snad funguje normalni havarijko, na neco i PR, pokud se neco posere vic, tak to holt bude neco stat, s tim pocitam. Pojistku na leceni nejakou resi manzelka, pro takovy lepsi pocit za par korun. Jedno auto uz jsem skoro v zahranici nechal, nakonec se s nim dalo dojet bez spojky aspon kousek za hranice do CR, ve finale ho srotak jeste odkoupil s prepisem, takze cajk. Jo, byla to alfa ale to snad nikdo rozumnej proti zavade ani nepojisti :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 29. 7. 2021 05:37

sprint píše:A využil jsi ho někdy?

Ne, jednou se stihlo auto ***** ještě před dovolenou, tam jsem to vrátil. V rumunsku nakonec taky všechno ok. Ale tak pro pocit sucha a bezpečí, navíc u nich dělal kámoš, byla slevička
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 29. 7. 2021 06:06

Vana666 píše:
ka-spel píše:Berete s sebou někdo nafukovací člun? Uvažuji něco koupit s vidinou s tím se dostat někde za roh místo profláklých pláži. Challenger je malý, tak pro tu hradní trošku, tak něco většího http://www.sedco.cz/cluny-1

myslm že s pádlama to má krátký akční rádius
u moře je všecko dobré ale tohle má význam asi jen k plavbě na pár set metrů vzdálený ostrov, pokud si v oblasti kde takové ostrůvky jsou

Třeba jsem půjčoval malý gumák s motorem kamarádovi co jel na makarskou a pak zjjistil, že tam s tím stejně nemá kam jet


Máš pravdu. Seru na to. Bez motoru na prd.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 29. 7. 2021 06:17

Pro ten pocit sucha a "klidu", kdyby nedejbože něco.

Sice to stojí pár set, ale budiž.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků