Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 5. 2021 06:14

Jako znovu. Já jsem samozřejmě pro cestování... Za normalnich okolností a taky chápu, že lidem z toho hrabe.

Ale tak nějak nechápu, čemu se divíte. V momentě, kdyby bylo povolené jakkoliv volně vyjet, bude září a zbytek roku horší než byl letošek.

To ani ten hajzl Bureš nemůže připustit, ani on není tak blbej. Je to v podstatě jediné, čeho jsou ti Ychtylove ve vládě při jejich schopnostech (mimo kradení, vlastizrady a parodování sama sebe) schopni dosáhnout, jistit Covid už při příjezdu.

Ono stejně, pokud opravdu povolí vyjet budeme zase tam co SME byli,což si dovolenkari nepřipustí, protože Sobci, ale mohoi by lidi pochopit, že jinak jsme fakt už totálně v loji.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 5. 2021 06:18

JardaB píše:12 tydnu je docela dost, to by bylo HR v pici uz ted, to bych se na to asi zatim vyprdnul... Cert vi, jak to ted pytlikujou.
A asi to ty kundy mysleji vazne :( https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/cest ... oj=otvirak

-- 6. 5. 2021 07:04 --

LukasKoudak píše:A zkusíš to přes práci? Neříkal si náhodou, že vakcína ne? Že si počkáš rok minimálně? :hm

A taky jsem psal, ze zalezi na tom, jestli bych kvuli neockovani neprisel o praci nebo penize - tezko bych v praci obhajoval naklady na karanteny a testy pri zahranicnich cestach, kdyz zajistili moznost se ockovat...

Takže člověk, bez vlastního názoru, kam vítr tam plášť. Na všechno milion variant, aby ses aspon do nějaké strefil. Děkuji, to mi stačí :-(
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 6. 5. 2021 10:35

maincoonsback píše:Jako znovu. Já jsem samozřejmě pro cestování... Za normalnich okolností a taky chápu, že lidem z toho hrabe.

Ale tak nějak nechápu, čemu se divíte. V momentě, kdyby bylo povolené jakkoliv volně vyjet, bude září a zbytek roku horší než byl letošek.

To ani ten hajzl Bureš nemůže připustit, ani on není tak blbej. Je to v podstatě jediné, čeho jsou ti Ychtylove ve vládě při jejich schopnostech (mimo kradení, vlastizrady a parodování sama sebe) schopni dosáhnout, jistit Covid už při příjezdu.

Ono stejně, pokud opravdu povolí vyjet budeme zase tam co SME byli,což si dovolenkari nepřipustí, protože Sobci, ale mohoi by lidi pochopit, že jinak jsme fakt už totálně v loji.

to nedává vůbec žádnej smysl.Do zemí kde jsou agresivní mutace je zakázáno cestovat a jakej je rozdíl jestli budu v létě cestovat a posedávat v hospodě v Česku a nebo třeba v Chorvatsku nebo Španělsku? No vůbec žádnej.A slovo dovolenkář je strašlivej covidovej novotvar.Najednou je to bráno jako něco špatnýho jet někam na výlet.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 6. 5. 2021 10:38

Ruman001 píše:ja čekám, až se u nás u nás objeví Vatikánská mutace, poté budu uvažovat o registraci...dřív ne...

Jako že se necháš píchat jenom Vatikánem, jo?
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 6. 5. 2021 10:58

chlapci nestresujte, do leta tu je dalsia vlna a aj tak nikam nepojdeme
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod powerball 6. 5. 2021 10:59

nn další vlna až na podzim.Tak fungují viry.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 6. 5. 2021 11:01

a ako funguju na rovniku ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 6. 5. 2021 11:14

ale v Banátu je krásně a i pivo tam mají, zahrádky otevřené, člověk se domluví, kua jel bych :love:



a je tam i Honza Tuna :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 6. 5. 2021 11:22

jo na tohle video se chystam a do Banatu taky zase letos.Hezky k pani Mojzisovy do chaticky na Rovensku a obcas na pivo a na pokec s chlapama do hospudky u tety Karly :love: z toho udelam kazdorocni tradici.
Obrázek
Obrázek
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 5. 2021 11:32

powerball píše:
maincoonsback píše:Jako znovu. Já jsem samozřejmě pro cestování... Za normalnich okolností a taky chápu, že lidem z toho hrabe.

Ale tak nějak nechápu, čemu se divíte. V momentě, kdyby bylo povolené jakkoliv volně vyjet, bude září a zbytek roku horší než byl letošek.

To ani ten hajzl Bureš nemůže připustit, ani on není tak blbej. Je to v podstatě jediné, čeho jsou ti Ychtylove ve vládě při jejich schopnostech (mimo kradení, vlastizrady a parodování sama sebe) schopni dosáhnout, jistit Covid už při příjezdu.

Ono stejně, pokud opravdu povolí vyjet budeme zase tam co SME byli,což si dovolenkari nepřipustí, protože Sobci, ale mohoi by lidi pochopit, že jinak jsme fakt už totálně v loji.

to nedává vůbec žádnej smysl.Do zemí kde jsou agresivní mutace je zakázáno cestovat a jakej je rozdíl jestli budu v létě cestovat a posedávat v hospodě v Česku a nebo třeba v Chorvatsku nebo Španělsku? No vůbec žádnej.A slovo dovolenkář je strašlivej covidovej novotvar.Najednou je to bráno jako něco špatnýho jet někam na výlet.


Hele, rozumím tomu co píšeš. Ale s ohledem na to, jak funguje Chorvatsko... nemám iluze o tom, že by byli schopní zamezit tomu, aby tam někdo nějakou agresivní mutaci nepřivezl a zjistit to, až ji bdue všude plno. Ale jo, je to spekulace. V dnešní době a s touto vládou myslet si, že sme na tom v tomto ohledu líp než Chorvati je asi fakt naivní.

Ad dovolenkář... Ano.. Prostě to tak cítím, já si dovolenou prostě dokud nebude nějak uspokojivě vyřešený Covid odpustím a to mi věř, že mi třeba Itálie bude chybět. Rozhodně na nějakou rodinnou dovolenou nepoejedeme do zahraničí. Maximálně se projedu třeba na mašině.

A jak sem psal. Každý sme jiný a věřím, že lidem z toho hrabe, že nemůžou vyjet. Ale myslím, že většina by si to mohla odpustit, kdyby jen trochu chtěla. Ale chápu že zase... s ohledem na to, jak se chovají ti kreténi, že ta potřeba sebeovládání je prostě na nulové úrovni.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 5. 2021 11:37

MirecBA píše:chlapci nestresujte, do leta tu je dalsia vlna a aj tak nikam nepojdeme

Doufám, že už žádná další vlna nepřijde. A pokud ano, tak jen malá vlnka. Proočkování + imunita snad pomůže, aby se ten neřád držel pod pokličkou.
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 6. 5. 2021 11:40

Zoberes liter do HR?
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 6. 5. 2021 11:42

No s ohledem na to, že už vážně píšou o třetí vakcinaci a na Seychelách, které jsou komplet proočkované Covid jede vesele dál... osobně počítám s třetí vlnou s tímto přístupem nejpozději z kraje září...

Mimoto... Čísla jsou stále tak vysoká, že v podstatě jsme stále ještě v té stávající vlně..., což si s ohledem po té tragédii co tu byla už málokdo uvědo muje.

I z toho pohledu a omlouvám se za to, je pro mne dovolenkář dovolenkář... a stále platí, že jediné rozumné řešení, jak se nedostat do totálního loje je prostě v zásadě hermeticky uzavřít hranice a likvidovat ohniska do nuly. A opravdu 14 dní karantény při návratu.. Ale karantény, ne jen domácího vězení, které nikdo nedodržuje...
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 5. 2021 11:42

Pokud bych se rozhodl, že letos dám HR, tak ano.
anonymni

Odeslat příspěvekod powerball 6. 5. 2021 11:43

maincoonsback píše:
powerball píše:
maincoonsback píše:Jako znovu. Já jsem samozřejmě pro cestování... Za normalnich okolností a taky chápu, že lidem z toho hrabe.

Ale tak nějak nechápu, čemu se divíte. V momentě, kdyby bylo povolené jakkoliv volně vyjet, bude září a zbytek roku horší než byl letošek.

To ani ten hajzl Bureš nemůže připustit, ani on není tak blbej. Je to v podstatě jediné, čeho jsou ti Ychtylove ve vládě při jejich schopnostech (mimo kradení, vlastizrady a parodování sama sebe) schopni dosáhnout, jistit Covid už při příjezdu.

Ono stejně, pokud opravdu povolí vyjet budeme zase tam co SME byli,což si dovolenkari nepřipustí, protože Sobci, ale mohoi by lidi pochopit, že jinak jsme fakt už totálně v loji.

to nedává vůbec žádnej smysl.Do zemí kde jsou agresivní mutace je zakázáno cestovat a jakej je rozdíl jestli budu v létě cestovat a posedávat v hospodě v Česku a nebo třeba v Chorvatsku nebo Španělsku? No vůbec žádnej.A slovo dovolenkář je strašlivej covidovej novotvar.Najednou je to bráno jako něco špatnýho jet někam na výlet.


Hele, rozumím tomu co píšeš. Ale s ohledem na to, jak funguje Chorvatsko... nemám iluze o tom, že by byli schopní zamezit tomu, aby tam někdo nějakou agresivní mutaci nepřivezl a zjistit to, až ji bdue všude plno. Ale jo, je to spekulace. V dnešní době a s touto vládou myslet si, že sme na tom v tomto ohledu líp než Chorvati je asi fakt naivní.

Ad dovolenkář... Ano.. Prostě to tak cítím, já si dovolenou prostě dokud nebude nějak uspokojivě vyřešený Covid odpustím a to mi věř, že mi třeba Itálie bude chybět. Rozhodně na nějakou rodinnou dovolenou nepoejedeme do zahraničí. Maximálně se projedu třeba na mašině.

A jak sem psal. Každý sme jiný a věřím, že lidem z toho hrabe, že nemůžou vyjet. Ale myslím, že většina by si to mohla odpustit, kdyby jen trochu chtěla. Ale chápu že zase... s ohledem na to, jak se chovají ti kreténi, že ta potřeba sebeovládání je prostě na nulové úrovni.

ja v tom fakt nevidim problem jet v lete za covidu do zahranici.v lete je covid v pohode.zadny drama nebude stejne jako nebylo minuly leto.A ja si vylet do zahranici urcite neodpustim stejne jako sem si ho neodpustil vloni.To by me musel nekdo retezem privazat k radiatoru doma :D ostatne v dubnu uz sem byl zahajit sezonu na Balkane.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků