Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod opasino 13. 8. 2020 23:05

Lukas063 píše:Na paddleboard už druhým rokem nedám dopustit! Za mě super věc jak na přehradu/ jezero tu v CZ, tak k moři... Letos jsme na něm u moře byli denně, jen máme jeden, takže to je takový trošku na prd, zvažujeme nákup druhýho kusu, abysme mohli vyjet všichni a pohodlně.

Já ještě foukám ručo fučo, tady kolega brasci mi zase vnukl myšlenku nákupu el. kompresoru, ale ještě jsem po tom hlouběji nepátral.

Kua už úplně slyším, jak je potřeba to koupit holkám k Vánocům, když si ho letos "jen" půjčovaly.
Jinak ty nevozíš přenosný mini kompresor, na lehátka, matrace a tak. Bez něj nikam nejezdime.
opasino
Štamgast

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 23:11

goes píše:A kde na tom jezdis?

Na přehradě Pastviny, často na Rozkoši (tu máme skoro za barákem), vloni jsme zkusili písáky u HK...a pak hodně u moře no :D

brasci :

toto

https://shop.snowboardel.cz/products/36 ... 5x13828725

opasino:

nn, kompresor máme jen doma na nafukování bazenu, k vodě vozíme jen paddleboard a hračky dětem do body + nafukovací kruhy :D

letos jsem na tom učil v HR jezdit 4 lidi a celkem je to chytlo, jen kámoš prohlásil že to bohužel nemá motor a musí se na tom makat :D ale pro rodinu idea, jen tak se to nepřevrátí/neutopí a děti (i nás) to hodně baví.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 8. 2020 23:25

brasci píše:Maty: vsak zlozene je to male. Sa to zbali to kompaktneho ruksaku. To, pumpa, dve padla, elektricky kompresor a este nejake veci v pohode dam do kufra twinga a este tam je priestor. A to ma Twingo kufor z kategoria ziaden.

Úplně kompaktní mi to nepřijde. Tak půl kufru Rapida. A Maty má Kugu...
Ale je to lepší než se zdá.
Letošek je 4. rok co to mám půjčený / koupený a je to boží.
Když dám sedátko a udělám kajak pádlo, tak po určitou dobu skoro udržím tempo výletní o parníku a překonávám šlapadla pro dva. Dá se tím dojet opravdu daleko a rychle.
Jo, stojatá pozice posiluje celý tělo a skvěle spaluje # ale ten kajak posed odsejpá a to mi baví. :D
Naposledy upravil Pajjoun dne 13. 8. 2020 23:27, celkově upraveno 1
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod brasci 13. 8. 2020 23:26

Jo dobra volba, gladiator som tiez pozeral a zvazoval.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 8. 2020 23:35

goes píše:Akorat je desnych typu. To chce poradit. Ale ma to tu hafo lidi. Vypada to dost stabilne apod

Já koupil levnej v akci. Měl jsem lepší půjčenej v hr, rok na to lepší že sportu na tejden (Jervis nabízí). A já koupil v akci HF v Mountfieldu. Rozdíly jsou, když je porovnání, ale po roce jsem skoro učil znova.
Na rekreaci je ten levnej ok. Je plně universální.
Měl jsem paddle s víc menšíma pliutvema, s větší jednou.
Je to znát, ale zásadní to není. Hlavně pokud jde o vyzkoušení.
(Půjčenej mě na tejden v hr 9noci půjčení stál kolem 3 a strach k to, koupit levnější jde za šest - to mám teď)
Máme to druhej rok, jezdíme na tom 3, takže na dovče dělá několik hodin denně, k tomu o víkendu děláme Slapy občas. A stačí.
Já myslel, že bude entry a nevidím důvod měnit. :)

Asi bych to moh vzít na Kachli kdyby byl zájem to zkusit. Úplně se mi nechce. Nemám tolik místa. Ale zase proč ne.
Ale nepovwzu to proto, abych to zas odvez bez použití.
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 23:38

když jezdíme jen po CZ tak je to pohoda a vejdeme se bez problémů i do Aurise, ale do HR mi letos bágl s prknem musel vzít kámoš, co jeli s dodávkou, páč jsem nechtěl hrát tetris při kufrování :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod powerball 13. 8. 2020 23:50

Jakej Auris? Ja myslel ze mas oktáviju :hm
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 23:54

oktáviju mám už jen jedničkovou f tédéí na hlínách s briketama :D (dělník a pracant) Tu dvojkovou sem dal pryč a teď přes rok držím japonce doma.

Ale do HR/A jsme jeli ofcej III, to je zas služební. jenže i tak bez toho báglu s paddleboardem jsme měli kufr plnej :D
Naposledy upravil Lukas063 dne 13. 8. 2020 23:55, celkově upraveno 1
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod powerball 13. 8. 2020 23:55

Tak to mam radost.to je rozumný mít japonský vůz.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 23:56

viď :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod powerball 13. 8. 2020 23:56

No jeje.a Na Octavii 3 musíš ještě tažný dodělat a vozik.pak se tam snad vejdou veci do Chorvatska.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 8. 2020 00:31

hele může mi teda někdo vysvětlit co je na tom tak dobrého nebo zábavného? však na tom člověk musí stát jako cocot a třepe se jako ratlík aby z toho nespadl... dojet se s tím taky nikam nedá... není lepší nějaká loď? :D

jakože fakt, nafukovací surfovací prkno na kterém máš navíc pádlo ... nějak mi to hlava nebere ... ale tak když lidi vymýšlí takovéto věci, tak proč mě to ještě překvapuje :D https://onewheel.com/products/xr
Naposledy upravil Arnie J dne 14. 8. 2020 00:33, celkově upraveno 1
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod yndezit 14. 8. 2020 00:32

+1
yndezit
Štamgast

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 14. 8. 2020 00:41

Pajjoun píše:Jo, stojatá pozice posiluje celý tělo a skvěle spaluje

Takze jezdis spis v sede, jo?
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 8. 2020 06:23

Arnie J píše:hele může mi teda někdo vysvětlit co je na tom tak dobrého nebo zábavného? však na tom člověk musí stát jako cocot a třepe se jako ratlík aby z toho nespadl... dojet se s tím taky nikam nedá... není lepší nějaká loď? :D

jakože fakt, nafukovací surfovací prkno na kterém máš navíc pádlo ... nějak mi to hlava nebere ... ale tak když lidi vymýšlí takovéto věci, tak proč mě to ještě překvapuje :D https://onewheel.com/products/xr

Nejzabavnejsi na tom je sedet v kiosku, pit pivo a pozorovat, jak se to lidi uci z toho nespadnout :D
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka