Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 8. 2020 22:25

brasci píše:Maty: vsak zlozene je to male. Sa to zbali to kompaktneho ruksaku. To, pumpa, dve padla, elektricky kompresor a este nejake veci v pohode dam do kufra twinga a este tam je priestor. A to ma Twingo kufor z kategoria ziaden.

Úplně kompaktní mi to nepřijde. Tak půl kufru Rapida. A Maty má Kugu...
Ale je to lepší než se zdá.
Letošek je 4. rok co to mám půjčený / koupený a je to boží.
Když dám sedátko a udělám kajak pádlo, tak po určitou dobu skoro udržím tempo výletní o parníku a překonávám šlapadla pro dva. Dá se tím dojet opravdu daleko a rychle.
Jo, stojatá pozice posiluje celý tělo a skvěle spaluje # ale ten kajak posed odsejpá a to mi baví. :D
Naposledy upravil Pajjoun dne 13. 8. 2020 22:27, celkově upraveno 1
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 13. 8. 2020 22:26

Jo dobra volba, gladiator som tiez pozeral a zvazoval.
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 8. 2020 22:35

goes píše:Akorat je desnych typu. To chce poradit. Ale ma to tu hafo lidi. Vypada to dost stabilne apod

Já koupil levnej v akci. Měl jsem lepší půjčenej v hr, rok na to lepší že sportu na tejden (Jervis nabízí). A já koupil v akci HF v Mountfieldu. Rozdíly jsou, když je porovnání, ale po roce jsem skoro učil znova.
Na rekreaci je ten levnej ok. Je plně universální.
Měl jsem paddle s víc menšíma pliutvema, s větší jednou.
Je to znát, ale zásadní to není. Hlavně pokud jde o vyzkoušení.
(Půjčenej mě na tejden v hr 9noci půjčení stál kolem 3 a strach k to, koupit levnější jde za šest - to mám teď)
Máme to druhej rok, jezdíme na tom 3, takže na dovče dělá několik hodin denně, k tomu o víkendu děláme Slapy občas. A stačí.
Já myslel, že bude entry a nevidím důvod měnit. :)

Asi bych to moh vzít na Kachli kdyby byl zájem to zkusit. Úplně se mi nechce. Nemám tolik místa. Ale zase proč ne.
Ale nepovwzu to proto, abych to zas odvez bez použití.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 22:38

když jezdíme jen po CZ tak je to pohoda a vejdeme se bez problémů i do Aurise, ale do HR mi letos bágl s prknem musel vzít kámoš, co jeli s dodávkou, páč jsem nechtěl hrát tetris při kufrování :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 13. 8. 2020 22:50

Jakej Auris? Ja myslel ze mas oktáviju :hm
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 22:54

oktáviju mám už jen jedničkovou f tédéí na hlínách s briketama :D (dělník a pracant) Tu dvojkovou sem dal pryč a teď přes rok držím japonce doma.

Ale do HR/A jsme jeli ofcej III, to je zas služební. jenže i tak bez toho báglu s paddleboardem jsme měli kufr plnej :D
Naposledy upravil Lukas063 dne 13. 8. 2020 22:55, celkově upraveno 1
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 13. 8. 2020 22:55

Tak to mam radost.to je rozumný mít japonský vůz.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 22:56

viď :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 13. 8. 2020 22:56

No jeje.a Na Octavii 3 musíš ještě tažný dodělat a vozik.pak se tam snad vejdou veci do Chorvatska.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 8. 2020 23:31

hele může mi teda někdo vysvětlit co je na tom tak dobrého nebo zábavného? však na tom člověk musí stát jako cocot a třepe se jako ratlík aby z toho nespadl... dojet se s tím taky nikam nedá... není lepší nějaká loď? :D

jakože fakt, nafukovací surfovací prkno na kterém máš navíc pádlo ... nějak mi to hlava nebere ... ale tak když lidi vymýšlí takovéto věci, tak proč mě to ještě překvapuje :D https://onewheel.com/products/xr
Naposledy upravil Arnie J dne 13. 8. 2020 23:33, celkově upraveno 1
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yndezit 13. 8. 2020 23:32

+1
yndezit
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 13. 8. 2020 23:41

Pajjoun píše:Jo, stojatá pozice posiluje celý tělo a skvěle spaluje

Takze jezdis spis v sede, jo?
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 14. 8. 2020 05:23

Arnie J píše:hele může mi teda někdo vysvětlit co je na tom tak dobrého nebo zábavného? však na tom člověk musí stát jako cocot a třepe se jako ratlík aby z toho nespadl... dojet se s tím taky nikam nedá... není lepší nějaká loď? :D

jakože fakt, nafukovací surfovací prkno na kterém máš navíc pádlo ... nějak mi to hlava nebere ... ale tak když lidi vymýšlí takovéto věci, tak proč mě to ještě překvapuje :D https://onewheel.com/products/xr


Nejzabavnejsi na tom je sedet v kiosku, pit pivo a pozorovat, jak se to lidi uci z toho nespadnout :D
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2020 06:01

Arnie J píše:hele může mi teda někdo vysvětlit co je na tom tak dobrého nebo zábavného? však na tom člověk musí stát jako cocot a třepe se jako ratlík aby z toho nespadl... dojet se s tím taky nikam nedá... není lepší nějaká loď? :D

jakože fakt, nafukovací surfovací prkno na kterém máš navíc pádlo ... nějak mi to hlava nebere ... ale tak když lidi vymýšlí takovéto věci, tak proč mě to ještě překvapuje :D https://onewheel.com/products/xr


Ty cece nezda se mi ze by se na tom trepali a dojet se s tim da docela dost. Ale ano lod s motory pro 20 lidi ti neni.
anonymni

Odeslat příspěvekod MirecBA 14. 8. 2020 06:26

powerball píše:Tak sem z výzkumných důvodů jeste sjel do Polska k Baltu nez mi to Prymula nebo Kubikula nebo nekdo jinej zakaze zase.Cesta Beroun-plaz 7 hodin jizdy.Polatky za luxusní polské dálnice celkem 0 Kč včetně DPH.Kemp u plaze 240kc na noc.Pivo a jídlo cenově stejny jako v jakýmkoliv ceskym kempu.Teplota more je prej podle netu 20 stupňů.Ja nevim a testovat to rozhodně nebudu.Me nikdo do žádný slany břečky nedostane ani jeřábem.Ale sedi se tu takhle vecer na pláži s pivem moc hezky.jen je to holt uz takhle kolem desaty na dlouhý kalhoty a mikinu.Pres den pohoda normálně 25-30 stupňů.za me dobrý :)



25-30 , so si isty ze si pri baltiku nie juznejsie ? :)
MirecBA
Guru

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků