Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod puk123 13. 8. 2020 18:02

_maty_ píše:Jak tak koukam kolem sebe, tak nafukovacky jsou uz prezitek, jak nejake desetilete decko nema paddleboard tak uz neni in, je to takovy iphone xs a deset kila cukru.. abych na priste uz pomalu poridil, a s tim i vetsi auto... :D

To nafókáš až u vody. 8-)
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod Pajjoun 13. 8. 2020 18:02

Paddleboard je boží. ^^
Pajjoun
Veterán

Odeslat příspěvekod MirecBA 13. 8. 2020 18:04

Arnie J píše:Doufám že ta ***** vyjde brzo z módy :D

Nahodou celkom rychle na presun, ale tiez nemam a neplanujem to kupovat, aspon zatial
MirecBA
Veterán

Odeslat příspěvekod goes 13. 8. 2020 18:17

_maty_ píše:Jak tak koukam kolem sebe, tak nafukovacky jsou uz prezitek, jak nejake desetilete decko nema paddleboard tak uz neni in, je to takovy iphone xs a deset kila cukru.. abych na priste uz pomalu poridil, a s tim i vetsi auto... :D

To je hlupe kompenzovat cas s deckem kupovanim nesmyslu no. Nemas to jednoduche no.

-- 13. 8. 2020 18:17 --

Jsou i padlbordy katamarany takze te unesou a neprevratis se
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod _maty_ 13. 8. 2020 18:45

brasci píše:Paddleboard je super vec. Tiez som si to nedavno kupil. Zrovna na jednom sedim uprostred jazera :D

Jako me se to libi jen nevim jak to prevezt.. jedine rakev :hm

-- 13. 8. 2020 18:47 --

goes píše:

To je hlupe kompenzovat cas s deckem kupovanim nesmyslu no. Nemas to jednoduche no.

-- 13. 8. 2020 18:17 --

Jsou i padlbordy katamarany takze te unesou a neprevratis se

Nic nekompenzuju, zjevne se ridis: ''podle sebe soudim tebe''
_maty_
Zcela nedůležitý uživatel

Odeslat příspěvekod goes 13. 8. 2020 18:52

Zjevne se inspiruju u tebe ;)
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod powerball 13. 8. 2020 22:10

Tak sem z výzkumných důvodů jeste sjel do Polska k Baltu nez mi to Prymula nebo Kubikula nebo nekdo jinej zakaze zase.Cesta Beroun-plaz 7 hodin jizdy.Polatky za luxusní polské dálnice celkem 0 Kč včetně DPH.Kemp u plaze 240kc na noc.Pivo a jídlo cenově stejny jako v jakýmkoliv ceskym kempu.Teplota more je prej podle netu 20 stupňů.Ja nevim a testovat to rozhodně nebudu.Me nikdo do žádný slany břečky nedostane ani jeřábem.Ale sedi se tu takhle vecer na pláži s pivem moc hezky.jen je to holt uz takhle kolem desaty na dlouhý kalhoty a mikinu.Pres den pohoda normálně 25-30 stupňů.za me dobrý :)
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod brasci 13. 8. 2020 22:14

Maty: vsak zlozene je to male. Sa to zbali to kompaktneho ruksaku. To, pumpa, dve padla, elektricky kompresor a este nejake veci v pohode dam do kufra twinga a este tam je priestor. A to ma Twingo kufor z kategoria ziaden.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 22:19

Na paddleboard už druhým rokem nedám dopustit! Za mě super věc jak na přehradu/ jezero tu v CZ, tak k moři... Letos jsme na něm u moře byli denně, jen máme jeden, takže to je takový trošku na prd, zvažujeme nákup druhýho kusu, abysme mohli vyjet všichni a pohodlně.

Já ještě foukám ručo fučo, tady kolega brasci mi zase vnukl myšlenku nákupu el. kompresoru, ale ještě jsem po tom hlouběji nepátral.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod goes 13. 8. 2020 22:19

Akorat je desnych typu. To chce poradit. Ale ma to tu hafo lidi. Vypada to dost stabilne apod
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod brasci 13. 8. 2020 22:24

Ja som si nechal poradit, aj som vopred vyskusal a nakoniec som vybral tento set https://www.neonmars.sk/e-shop-paddlebo ... ina-magma/

Ten kompresor vyzera ako hrackarsky ale naozaj to na ten pozadovany tlak 1 bar nafuka. Trva mu to cca 12 minut ale presne tolko cca trva to nafukat rucne ak to clovek tlaci na ten 1 bar.

Je pevny, stabilny, ja som spokojny. Ma aj vyssiu nosnost, takze na to chodime obcas so zenou dvaja plus pes a nie je problem.

Je toho plno, vybrat si moze kazdy.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goes 13. 8. 2020 22:26

Kua pekne
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Lukas063 13. 8. 2020 22:29

Já něž jsem si vybral co koupím, zajel na dvě akce kde se paddleboardům věnovali borci, projel se na více prknech a po konzultaci šel do allround dvouvrstvého, který musím foukat na 18-20 PSI :D

A jako max spokojenost, k tomu karbon pádlo, tzn fest lehčí, pár ran schytalo a zatím se nerozlomilo.
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod goes 13. 8. 2020 22:44

A kde na tom jezdis?
goes
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod brasci 13. 8. 2020 22:52

Lukas: nahod co mas ked sa to tak fuka. Aj ten moj je dvojvrstvy allround a staci mu trochu mensi tlak.
brasci
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka