Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 7. 2020 09:50

Cisternu a pojízdný bufet s sebou...ale pac nemas gulu, tak doprovodné vozidlo :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 7. 2020 09:55

do kufru paštiky a kanystry s benzínem :D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 15. 7. 2020 09:57

a nebo tak :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 7. 2020 16:47

MV_cz píše:když jsem to počítal, tak jeden den by vyšla cesta ČR-SR-Maďarsko-Rumunsko, zabookoval bych dvě noci v Sibiu, tam jsem měl posledně takový bezobslužný apartmán, nechali mi tam klíče, zpátky jsem je hodil do kastlíku. To by se teď hodilo.
Přespat, další den sjet ty silnice, zase přespat a domů. Jen ty benzínky a jídlo no :(

a co je za problem s benzinkama a jidlem? v sobotu sem se vratil z rumunska kde sem byl asi 14 dni.vsechno tam normalne funguje. turistiu naprosty minimum.kdyz si das nekde na zahradce v hospode jidlo tak koronace fakt asi nechytnes jestli ti jde o tohle.jinak pres madarsko se da z rumunska transitovat bez testu a karanteny za urcitejch podminek (urcena trasa,benzinky a tusim 12 hodin cas)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 15. 7. 2020 18:56

jj jen kvůli cestě tam a zpět, jestli to jde projet, tak bych v HU nemusel stavět (teda musím, nevystačí benzín :nenapadne)
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 15. 7. 2020 19:34

To máš nějakou malou nádrž.to dokonce i ja dojedu na jednu nádrž z Aradu do Břeclavi :))
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 15. 7. 2020 21:00

Dnes voda nenapadne teplejsia, na kratsie plavanie v pohode, polaci su spokojni, prti baltk teple
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MirecBA 15. 7. 2020 22:20

Nasi uvadzaju, ze ak sa ide zo zltej zony - rumunsko,bulharsko ... tak cez hu len s 2x negativnym testom . Slovinci maju z hr tych 12h.
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MV_cz 16. 7. 2020 08:02

powerball píše:To máš nějakou malou nádrž.to dokonce i ja dojedu na jednu nádrž z Aradu do Břeclavi :))

U punta jsem tankoval hned v HU za SK hranicema, když jsem jel. Ale rencek má dojezd jak elektromobil, počítám tak 400 km max :D
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 16. 7. 2020 08:32

MirecBA píše:Nasi uvadzaju, ze ak sa ide zo zltej zony - rumunsko,bulharsko ... tak cez hu len s 2x negativnym testom . Slovinci maju z hr tych 12h.


Hodne stesti

[Video 96hodin]
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 16. 7. 2020 08:35

MirecBA píše:Nasi uvadzaju, ze ak sa ide zo zltej zony - rumunsko,bulharsko ... tak cez hu len s 2x negativnym testom . Slovinci maju z hr tych 12h.

mel by jit transit pres HU bez testu.nebo aspon pro obcasny ČR jde.ja myslel ze je to pro vsechny z EU.
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 16. 7. 2020 09:24

Jako mel bych strach ted delat takovyhle eskapady. Situace se muze zmenit ze dne na den - nas ted Nemecko hodilo zpatky do zluty zony (takze karantena pri prijezdu) - nastesti tranzit je dal mozny volne.
A Madari jsou dost jebly.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 16. 7. 2020 09:29

to je podle me nejaka unijni smernice s tim tranzitem.aby se zase nestala ta picovina ze lidi budou zasekly ruzne po evrope a budou se pro ne posilat vladni letadla.jinak s tim tranzitem pres madarsko to je krome stranek MZV ČR napsany i na strankach madarsky policie.
http://www.police.hu/en/content/humanitarian-corridor
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 16. 7. 2020 09:47

co je kua za kokotinu s tím německem? potřebuju tam pro nějakou popelnicu
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Noclaf 16. 7. 2020 11:04

Z CR muzes. ;)
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků