Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 19. 7. 2019 21:06

Vana666 píše:když jedu v něčem vyšším tak si musím vozit ještě čelovku a tou je vyblikávat přes okno. :D

ne ne :mrgreen:
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod JardaIIx 20. 7. 2019 10:08

Naposled se vracím k Booking vs. Airbnb. Našel jsem stránku trustpilot a výsledky jsou zajímavé. Ani Booking žádná sláva, ale Airbnb výrazně horší.

https://www.trustpilot.com/review/www.airbnb.com

https://www.trustpilot.com/review/www.booking.com
JardaIIx
Nováček

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 7. 2019 10:11

Včera dobra divočina. Baba přišla s tim, že ma na přišti tyden dovolonou. Tak mi hlavou hned blysklo HR. Řikam babě, nanic se mě neptej jen řekni ano nebo ne. Řekla ano tak jsem řekl balime a jedem směr HR a za cca 3h se vyraželo. Sice jen na 6 dni, ale už jsme ubytovani a sedime na pivě, ubytko do hoďky sehnane. Obloha vymetena, temperatura kolem 30, uvidime co moře. Jedina moje obava byl provoz pač z patku na sobotu a překvapivě naprosta pohoda a byl jsem mile lřekvapen jen u nas v omezenich se to občas zdrželo. Jen po cestě se mi podařilo vyfastnout pokutu, kousek za zahřebem dobře maskovana hlidka, cekkem byly 3 a všechny kasirovali. No když mi ukazaka na pistoli 79 na 50 tak jsem to viděl na slušnou palku. No nechapu, ale stalo mě to jen 250kun což snad ani neni minimalni pokuta za rychlost.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod brasci 20. 7. 2019 10:13

Ty si magnet na pokuty. Ale inak dobra akcia, to poznam. Na obed este sedime doma, rozmyslame co si zacenem a vecer uz pivko v saalbachu a plnujeme kam na druhy den na vylet.
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 7. 2019 10:23

No s těma pokutama je to u mě marne. A to ještě cesta zpět a taky několika měsični čekačka s čim přijde pošťačka. V austrii na dalnici to občas šlo k 200, ale držel jsem se rakušaka tak snad věděl co čini. Každopadně přišti měsic to dam ještě mimo dalnice a od přištiho roku vše dalnice. Jezdit SLO a HR prakticky bez provozu a snažit se dodržovat je pro mě doslova utrpeni. Bych stihal u toho čist noviny nebo lozit na garaž.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod glider 20. 7. 2019 10:39

Zapni si aspon Waze prosimta.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 7. 2019 11:17

Tak je možne, že ve waze jsou mista v HR, kde stavěji hlidky označeny.
Co jsem však nepochopil tak druha hlidka byla, když jsem se držel 2 aut, ktere udavali solidni tempo. Najednou, už z dalky v protisměru vztekle blikajici auto. Řikam babě to neni kvuli oslněni jasne benga. Ja jsem okamžitě zpomalil a ti 2 si nechapavě dal jeli svoje nadlimitni tempo. Samo po cca 2km borec co jel prvni byl hlidkou odstaven. Slovak v OII.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 7. 2019 11:28

Ze te to bavi takhle pokouset…
Jinak jsem uz koupil 2 kartony radegastu 12 na cestu, takze mam sbaleno a za tyden jedem :P
Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 7. 2019 11:59

Ty wle miro, ty si nedáš pokoj...ale bylo to takřka jen za vsimne,ikdyž těch 250 kun by mě sralo ne že ne.
Ale akce dobře, chválím, tak je to nejlepší :-) Kam jste dojeli?

Já ještě nevím, jestli objedu SLO hranice, ještě nejsem rozhodnutej, asi až na cestě..
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod glider 20. 7. 2019 12:16

miromen4 píše:Tak je možne, že ve waze jsou mista v HR, kde stavěji hlidky označeny.
Co jsem však nepochopil tak druha hlidka byla, když jsem se držel 2 aut, ktere udavali solidni tempo. Najednou, už z dalky v protisměru vztekle blikajici auto. Řikam babě to neni kvuli oslněni jasne benga. Ja jsem okamžitě zpomalil a ti 2 si nechapavě dal jeli svoje nadlimitni tempo. Samo po cca 2km borec co jel prvni byl hlidkou odstaven. Slovak v OII.

Samozrejme, ze to urcite bolo vo Waze, kedze je to zjavne hlavny tah....ale teba to zjavne bavi platit :)
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod robbert 20. 7. 2019 12:29

Miro: kde jste?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod garážmistr 20. 7. 2019 13:06

miromen4 píše: Samo po cca 2km borec co jel prvni byl hlidkou odstaven. Slovak v OII.

Dobře mu tak, když jezdí takovou sračkou.
rwd
garážmistr
Inventář

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 7. 2019 15:37

Nejsem schopny rozluštit přesne misto kde mě papli zda je ve waze. A davat tu přispěvek + přiloha z founu je docela pakarna.
20190720_152335.jpg
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod miromen4 20. 7. 2019 15:50

GM
Spiš proč se tak zachoval by mě zajimalo. Baba se mě ptala co blbne a ja ji řekl, že vubec netušim pač ta signalizace byla evidentni, žadne "vytřepane" světla jak je to u některych postaršich aut vidno.
Jo a docela mě zaskočilo, když policistka chtěla znat jmeno mojeho otce a na bločku je na to opravdu kolonka, ktera je vyplněna jmenem meho otce jak jsem uvedl. K čemu jim to je hm
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru

Odeslat příspěvekod Vana666 20. 7. 2019 17:06

Možná kdyby tvůj otec byl Bůh tak by tě hned pustili
Vana666
Servismen

Předchozí stránkaDalší stránka