Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 6. 2019 22:37

Tjn
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 24. 6. 2019 22:44

Arnie J píše:
goes píše:Stejne nikdo nechce jet tak nemam na vyber

Jel bych, ale není bajk a čas

Tak isto.
Cas by sa nasiel, bajk ne.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 6. 2019 22:48

Skutr staci
anonymni

Odeslat příspěvekod glider 24. 6. 2019 22:57

4 dni pozicanie 200e a limit 1000km...tvl to je drahsie ako auto.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 6. 2019 23:06

Tak je tam asi riziko nehody
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 25. 6. 2019 03:30

Glider: to je za 50 cc? Ty mas papiere na moto?
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 25. 6. 2019 08:07

goes píše:
JardaB píše:??? Zadnej hacek jsem zatím nenasel, link, zkušenost?


Hele a co bys za ten tyden chctek jakoze prostahovat? Dyt i youtube na full kule ti to nevycerpaji v radu par gb..

YouTube žere jak prokopnutý. Tam není problém za hodinu projebat giga a víc.
Jsem takhle přejel limit na začátku služebky. Tak jsem pak koukal jen na Netflix na dokupovanejch datech. Ten bral tak 350 Mega za hoďku.
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 25. 6. 2019 08:10

Stačí mít v utorrentu nezaškrtlou volbu "Wifi Networks Only" a FUP je v piči, ani nevíš jak... True story :D
Lexx
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 6. 2019 08:10

Ja vim ze to jede jak krava ta videa. Ono pri 300 kBps za hodinu das to giga no. Coz jako na bezne videa na mobilu je uz docela velky datovy tok. Ja to myslel spise obrazne.

-- 25. 6. 2019 09:33 --

Cim dal vice premyslim nad tim na tom bajku vyrazit na krk nebo nekde tam v okoli, moc jizdeni se mi nechce bo uz tak to je 700 km a to je dva dny tam komfortne.

Takze o oc mi jde. chtel bych nejakou mensi vesnici/mestecko nekde kde se dobre ubytuje u vody na miste apod. je tam toho dost? nejaky tip? nechci moc bookovat predem bo jak bude hnusne odlozim to o tyden apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 6. 2019 09:08

JardaB píše:??? Zadnej hacek jsem zatím nenasel, link, zkušenost?

Prej to neplatí pro zákazníky s rámcovou smlouvou :D
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 6. 2019 09:12

No tak to asi je zadouci, když to je prezentovano jako akce na dovolenou a ne pro pracovni ucely… Si muze každý koupit simku za kilo a jede jak das :P Jsem si to včera aktivoval a pecka, bude to tezke odvykani v zari :D


Me by zajímalo, na jakem zaklade muzou zavest toto https://www.idnes.cz/ekonomika/doprava/ ... prava_mato
Pokud budu unaveny, budu mit nejaky jiny problém, nebo si budu chtit zajet na kafe nebo obed, jak me muzou takhle omezit???
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 6. 2019 09:15

Vis o tom, ze i v cesku je treba znacka "prujezd zakazan" ktery slouzi k tomu, aby lide tu silnici nepouzivali pro tranzit, ale aby slouzila pro ty, kteri v dane oblasti maji zastavku ci cil?

toto je v podstate to same. Proste kdo si chce objet dalnici tak ma smulu. Rakusaci netrestaji nikoho, kdo si sjede dolu, aby se tam zastavil, dal si obed apod.

Navic neni nic, co by takovy zakaz zakazovalo. Je to jejich zeme, jejich pravidla a na tobe je, abys je dodrzoval. Taky volas potom, aby lide co k nam prijdou (napr. migranti) dodrzovali nase zakony byt se jim nemusi libit.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 25. 6. 2019 09:19

Spíš to vypadá jako odveta za to, že Rakušáci na ně držkovali kvůli placení jejich dálnic :D Taková žabomyší válka.
Nissan350Z
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 6. 2019 09:22

to je mozne, nicmene proti tomu opatreni nic nemam. Proste pro tranzit se maji pouzivat tranzitni cesty a ne, ze lidi sjedou a jedou bokem, protoze je tam zrovna kolona.
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 25. 6. 2019 09:28

Spis by me sralo, ze by nesel objet ten placenej usek kvůli kteremu jsou tam predpokladam ty kolony, ale zatím teda tamtudy nejezdim.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků