Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 22:16

JardaB píše:To Recko je uz ***** o hodne dal, nez kam by se mi autem chtelo jet.

Hele uprimne? 1300-1400 km je furt cajk, ja minule najel 900km a to jezdi lidi jeste dal do Hr.. takze to mas fakt nejakych 300-400 km vic.. to neni hruza, ale je to hruza, jakmile si uvedomis, ze jedes mimo shengen, takze klasika, hranice, cekani a madari se srbama fakt masakr, nekolikahodinovy popojizdeni.. to proste nechces.. cestou zpet jsme na tech hranicich potkali snad 20 km kolonu..
anonymni

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 12. 1. 2019 22:22

Ale prd. Nesmíš stát jak vovce na jediným dálničním přechodu, když je 5 km vedle přechod na 20 minut...
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 22:25

Tak na to nemam odpoved :D
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2019 23:01

Protože seš klasická vovce.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 23:04

Ano vetsinou v cizim prostredi jen s mapou jedu a cekam kam dojedu, nesjizdim a prechody neobjizdim, jeste jsem na to koukal, a ono to nebude tak dramaticke jak pise GW, proste #garazrada
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2019 23:05

Ne.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 12. 1. 2019 23:05

Jo, v 6 ráno tou dobou v červnu bude Lučko v klidu. Otázka je, jestli bude ok moře :D
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod opasino 12. 1. 2019 23:06

Lukas063 píše:jo, každýmu kdo se mě ptá na cestu směr HR, vřele doporučuji, nevyjíždět pá/so, člověk nikdy neví, kde se na cestě hodinku zasekne a pak Lučko plnej a je v pitchy že jo... ale každýho boj.

Hele loni jsme vyjížděli z Horek u Čáslavi ve dvě hodiny ráno (čt), kde byl sraz a na Lučku nebyl problém a to jsme tam byli myslím déle než v šest.
opasino
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod powerball 12. 1. 2019 23:06

tuAtamhler píše:
JardaB píše:To Recko je uz ***** o hodne dal, nez kam by se mi autem chtelo jet.

Hele uprimne? 1300-1400 km je furt cajk, ja minule najel 900km a to jezdi lidi jeste dal do Hr.. takze to mas fakt nejakych 300-400 km vic.. to neni hruza, ale je to hruza, jakmile si uvedomis, ze jedes mimo shengen, takze klasika, hranice, cekani a madari se srbama fakt masakr, nekolikahodinovy popojizdeni.. to proste nechces.. cestou zpet jsme na tech hranicich potkali snad 20 km kolonu..

nojo nesmi se jet pres Horgos.tam je to konstantne v *****.
-Adult Content
-Mystery
-Romance
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 12. 1. 2019 23:09

opasino píše:
Lukas063 píše:jo, každýmu kdo se mě ptá na cestu směr HR, vřele doporučuji, nevyjíždět pá/so, člověk nikdy neví, kde se na cestě hodinku zasekne a pak Lučko plnej a je v pitchy že jo... ale každýho boj.

Hele loni jsme vyjížděli z Horek u Čáslavi ve dvě hodiny ráno (čt), kde byl sraz a na Lučku nebyl problém a to jsme tam byli myslím déle než v šest.

No jo, ale on má na mysli pátek a sobota, protože v sobotu cestovky měněj turnusy v hotelech a to je očistec nejenom na Lučku, celkově je doprava dost na *****.
Nissan350Z
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2019 23:11

Ten Zeman měl pravdu. Polovina národa sou notorici a polovina debilové. :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Arnie J 12. 1. 2019 23:11

:D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod anonymni 12. 1. 2019 23:13

MELLO píše:Ten Zeman měl pravdu. Polovina národa sou notorici a polovina debilové. :D

A u tebe je to cestny double vid? :D

-- 12. 1. 2019 22:13 --

Jinak cajk matovat Lucko v lednu :love:

:D :D
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 12. 1. 2019 23:14

Já se za to nestydím.
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod opasino 12. 1. 2019 23:17

Nissan: to mi povídej, tři roky zpět jsme vyjeli už v deset večer, ale kvůli dovolené z pátka na sobotu. Hned po nájezdu na D1 jsme hodinu stáli, pak přes hodinu na SLO/HR hranicích. Asi si umíš představit, jak Lučko a cesta dál vypadaly :-(. To už bych nechtěl absolvovat, proto letos zase v týdnu, ze čtvrtka na pátek.

-- 12. 1. 2019 22:19 --

MELLO píše:Ten Zeman měl pravdu. Polovina národa sou notorici a polovina debilové. :D

Zeman poslední léta ale většinou nemá pravdu.
opasino
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka