Alpské průsmyky (aneb kašlete na moře)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 7. 2022 13:54

glider píše:Mno nevim, teraz naposled vylet na GG par piv, rezen, zacher, bageta, ciz...350e a to sme tam neboli ani 24h

Já to radši nesčítal + benzín, ***** by mě. Ale každopádně za ten zážitek to stálo
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 7. 2022 13:55

Vysokohorská turistika s vysokohorskou přirážkou.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Redlajn 30. 7. 2022 13:56

MV_cz píše:
glider píše:Mno nevim, teraz naposled vylet na GG par piv, rezen, zacher, bageta, ciz...350e a to sme tam neboli ani 24h

Já to radši nesčítal + benzín, ***** by mě. Ale každopádně za ten zážitek to stálo

Taky jsem nesčítal. :D
Redlajn
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 7. 2022 13:56

Ani ne, však cifra za řízek v 2400 mnm nebyla tak hrozná oproti smažáku z lokálu (a bez masa :D)
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 7. 2022 14:01

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 30. 7. 2022 14:05

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nekenieh 30. 7. 2022 16:18

Jezdit na pivo mimo ČR patří spíš do slabomyslného koutku, pokud tu takový je.
Lahváč Rychtář 12 premium ve slevě za 11,9Kč doma na zápraží je volba inteligenta. A Alpy si k tomu představit dovedu. Ale v Alpách si představovat orosenou dvanáctku, na to nemám nervy.
Nekenieh
Štamgast

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 7. 2022 16:19

Zcela výjimečně musím souhlasit a to tě nemusím.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 30. 7. 2022 16:27

tak třeba zrovna Rakousko s Itálii nijak drahý není. Spíš mám pocit že je to podobný s ČR, Itálie se mi spíš zdála i levnější. Švýcarsko je drahý dost. Řízek za litr v restauraci a obyč špagety za 600 není úplně lidovka. Itálie mi přišla že se ani nemusíš koukat do ceníku, minimálně na normálních místech.

Samo lahváč ze supermarketu je za 12 kč je prostě české unikum
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 7. 2022 16:29

Známí se vrátili ze Sicílie a prej v pohodě. O něco malinko dražší, než u nás, ale žádná tragédie.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 30. 7. 2022 16:31

A to se vsadím že to bylo ještě na nějaký exponovaných místech. V místech kam chodí místní to bude ještě levnější. Tak holt ČR dohnala Evropu no.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 30. 7. 2022 16:35

V Katánii.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ale 30. 7. 2022 17:33

V Katánii sme dohnali Evropu? Taky to mohlo být blíž.
C220d (S206)
ale
šek
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 30. 7. 2022 18:07

Nekenieh píše:Jezdit na pivo mimo ČR patří spíš do slabomyslného koutku, pokud tu takový je.
Lahváč Rychtář 12 premium ve slevě za 11,9Kč doma na zápraží je volba inteligenta. A Alpy si k tomu představit dovedu. Ale v Alpách si představovat orosenou dvanáctku, na to nemám nervy.

Takovej jelenovrt zase nejsem, abych si bral lahváče do AT. Ok pivo tam stojí skoro pět eur, ale tak nedám si jich deset žejo. Do Krkonoš bych si taky měl brát lahvoně? :hm To už pak ani nemusím nikam jezdit a hory si pustit doma na YT.
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 30. 7. 2022 18:30

ace2 píše:tak třeba zrovna Rakousko s Itálii nijak drahý není. Spíš mám pocit že je to podobný s ČR, Itálie se mi spíš zdála i levnější. Švýcarsko je drahý dost. Řízek za litr v restauraci a obyč špagety za 600 není úplně lidovka. Itálie mi přišla že se ani nemusíš koukat do ceníku, minimálně na normálních místech.

Samo lahváč ze supermarketu je za 12 kč je prostě české unikum

Itálie je super drahá.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků