Demence na silnici

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod chatumbabub 8. 7. 2008 14:38

V patek odpoledne vyjizdim z Olmouce smerem na Mohelnici - dvouproudova silnice, 70km/h, na konci zuzeni do jednoho pruhu a najezd na kruhac. Je docela hustej provoz a vetsina lidi jede cca 40km/h v pravem pruhu. Par lidi jede tech cca 70 v levem(vcetne me) a na koci se zarazuje doprava. Kdyz v tom jeden "osviceny ridic" v svetlezelenem Passatu TDI vyboci z praveho pruhu teste prede me. A pak CELOU dobu udrzuje stejnou rychlost jako pravy pruh. Vytrvale troubeni nepomaha, jen ho jeden ridic z praveho pruhu chtel pustit pred sebe... Myslite ze to udelal ?? NE!! Mel jsem sto chuti mu dat pres hubu. Co je to za lidi?? Proc to delaji?? :roll: :hm
chatumbabub
Nováček

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 7. 2008 14:45

Protože se přece nikdo nebude předbíhat, to by tak hrálo!
SkyActiv-G 165 / SkyActiv-G 184 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150

goes 12.5.2020 18:46
Nic jako cena vykon neexistuje.
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod Tarwas 8. 7. 2008 15:01

ten v Passatu je borec, nemáte předbíhat :)
Tarwas
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod motorol 8. 7. 2008 15:02

To sis dovolil moc, předjíždět celou kolonu, která stojí poctivě O:-) v pravym. To víš to se nedělá tak tě musel ztrestat :mrgreen:
motorol
Inventář

Odeslat příspěvekod nikdo 8. 7. 2008 15:12

Prostě zrušil zip. To jsi zažil poprvé? Zvykej si na východě.

Já vždycky volám policajty, sice nepřijedou, ale mám dobrý pocit, že jsem je vyprudil, lemry líný.
nikdo
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Kaja2 8. 7. 2008 15:18

No tak na tomhle miste se mi stava temer vzdycky, ze si nekdo postavi hlavu a na konci me nechce pustit.
Kaja2
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 8. 7. 2008 15:26

Hlavně že jsi nezapomněl zdůraznit, že to bylo TDI... :oboze
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod -vasek- 8. 7. 2008 15:28

Mello: To byla nejdůležitější informace z celého příspěvku ne? :-)
-vasek-
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MadMack2 8. 7. 2008 15:30

Ja zase jel vcera po dalnici a predjizdeli se kamiony, jel jsem v levym pruhu jako treti osobni auto za kamionem a typek, co se ke me zezadu blizil me soustavne problikaval - nevim, co cekal, ze se stane :-)
Zásadně dělám věci po svém! Hmmm, taky to podle toho vypadá.
MadMack2
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod blinddriver 8. 7. 2008 15:32

Problém je v tom že lidé nejsou ještě duševně zralí na takové věci jako zip, to může fungovat (a funguje) na západě, ale ne u nás ve východním bloku :(
blinddriver
Nováček

Odeslat příspěvekod mindoro 8. 7. 2008 15:39

nikdo píše:Prostě zrušil zip. To jsi zažil poprvé? Zvykej si na východě.

Já vždycky volám policajty, sice nepřijedou, ale mám dobrý pocit, že jsem je vyprudil, lemry líný.

A cim ten zip zrusil?? Bezproblemovy zip spociva v tom, ze auta v obou pruzich jedou priblizne stejnou rychlosti a v miste kde se pruhy sbihaji se prubezne vrazuji a to tak, aby pokudmozno zadny pruh nestal. Realita je ovsem obvykle takova, ze pravy pruh se ucpe a v levem se dojede par metru pred zuzeni a pak je tam husto. Brzdeni troubeni, zastavovani, fakace..a ospravedlnovani smam sebe, ze ostatni neznaji "pravidlo zipu"
Ridic Passatu zrejme nemyslel jen na sebe a pro plynulost provozu udelal to nejlepsi co mohl.
Miluji vuni benzinu a mam telefon Nokia
mindoro
Nováček

Odeslat příspěvekod Pe012tr 8. 7. 2008 15:43

A mi nechcete věřit, že mám blbé zkušenosti s Passátistama :mrgreen:
Pe012tr
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 8. 7. 2008 15:44

mindoro píše:
nikdo píše:Prostě zrušil zip. To jsi zažil poprvé? Zvykej si na východě.

A cim ten zip zrusil?? Bezproblemovy zip spociva v tom, ze auta v obou pruzich jedou priblizne stejnou rychlosti a v miste kde se pruhy sbihaji se prubezne vrazuji a to tak, aby pokudmozno zadny pruh nestal. Realita je ovsem obvykle takova, ze pravy pruh se ucpe a v levem se dojede par metru pred zuzeni a pak je tam husto. Brzdeni troubeni, zastavovani, fakace..a ospravedlnovani smam sebe, ze ostatni neznaji "pravidlo zipu"
Ridic Passatu zrejme nemyslel jen na sebe a pro plynulost provozu udelal to nejlepsi co mohl.

Hlavně, že sis tu prasárnu zdůvodnil. Nemáš zelenýho Passata?
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod HondaMan 8. 7. 2008 15:47

mindoro: Ty jsi hnup...
Zrušil zip, protože neumožnil autům v levém pruhu dojet až ke zužení a tím zip vytvořit...
Takovéto debily mám moc rád...
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže

Odeslat příspěvekod MadMack2 8. 7. 2008 15:47

Mindoro : Lidi neznaji pravidlo zip a kdyz dojedou k ceduli, ktera je informuje o tom, ze za 500m konci levy pruh, zacnou se vsichni okamzite tlacit do praveho pruhu - a jen ti znali vedi, ze maji dojet az na konec a tam se radit. Diky imbecilum, kteri se do praveho pruhu tlaci hned, jak to jde, zadny zip ani nevznikne, pravy pruh se totalne ucpe a ti, co se toto zip snazi dodrzet vypadaji jako pirati, kteri predjizdeji kolonu tech "poctivych"...
Zásadně dělám věci po svém! Hmmm, taky to podle toho vypadá.
MadMack2
Pozorovatel

Další stránka