SHELL - zakrývání cen

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod *Victor* 2. 6. 2008 19:56

jirik306 píše:Kamarádka pracuje na místní Shellce a nebyla mi schopná říct proč to tak je! Jenom mi říkala, že je to pěkná pakárna, protože se jich pochopitelně všichni ptají kolik, že stojí dané palivo, ale oni to nevědí. :-)

Třeba chystají bombastickou akci V-Power za polovinu. 8-D
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 2. 6. 2008 20:03

mvb píše:
S.T.O.Dex píše:no treba u Teska se bezne stava ze nacepujete vic benzinu nez mate nadrz :-D

pustit na ne COIku >:-(

no hlavně že se pyšní Puncem kvality :-D
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mvb 2. 6. 2008 20:12

*Victor* píše:
jirik306 píše:Kamarádka pracuje na místní Shellce a nebyla mi schopná říct proč to tak je! Jenom mi říkala, že je to pěkná pakárna, protože se jich pochopitelně všichni ptají kolik, že stojí dané palivo, ale oni to nevědí. :-)

Třeba chystají bombastickou akci V-Power za polovinu. 8-D

:tleskani :-D
hop
mvb
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod KubaPa 5. 6. 2008 16:13

S.T.O.Dex píše:
mvb píše:
S.T.O.Dex píše:no treba u Teska se bezne stava ze nacepujete vic benzinu nez mate nadrz :-D

pustit na ne COIku >:-(

no hlavně že se pyšní Puncem kvality :-D
Je celkem zajímavý, že se ti to u nich stává běžně, mě se to stát jednou, tak už na tu čerpačku nejspíš nikdy nejedu a kdyby přece a stalo se mi to podruhý, tak už na ní nejedu určitě... Takže tvé příspěvky holt musím brát jako JPP. Naposledy jsem u Teska tankoval včera, do nádrže, která má objem 70 a palivoměr ukazoval něco málo pod 30 se mi vešlo 42 litrů...
KubaPa
Štamgast

Odeslat příspěvekod jandaxx 5. 6. 2008 19:34

Tak hlavně do nádrže se vždy vejde více, než je deklarovaný obsah. Je to bezpečnostní rezerva kvůli roztažitosti benzínu. A klidně to může být i 10 litrů. To ale ví snad každý, kdo se o auta zajímá.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod baschwek 5. 6. 2008 19:49

jandaxx: Mi teda přijde že ta rezerva asi není moc bezpečnostní, když jde zaplnit benzínem při tankování. Kam se ten benzín roztahuje pak?
baschwek
Nováček

Odeslat příspěvekod motorol 5. 6. 2008 20:00

baschwek: pak se to roztahuje z nádrže ven :-D Taky už jsem u feldy tankoval 46 l a to jsem k pumpě dojel. Takže občas se to povede a není na tom nic neobvyklého.
motorol
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 5. 6. 2008 20:17

baschwek píše:jandaxx: Mi teda přijde že ta rezerva asi není moc bezpečnostní, když jde zaplnit benzínem při tankování. Kam se ten benzín roztahuje pak?
Tankovat se má do prvního cvaknutí pistole. Pak tam nějaký prostor zůstane. Nádrž je tak koncipována výrobcem auta. Pokud samozřejmě docvakáváš až úplně do plna, tak tam nezůstane žádné místo. No a když se benzín roztáhne, tak vyteče odfukovou hadičkou, která je tam na vyrovnání podtlaku, když jízdou odčerpáváš benzín z nádrže. Když teda vím, že hned po natankování ujedu nějaký kilometry, tak můžu jít do plna. Když ne a auto bude stát na sluníčku, tak tam nechám tu rezervu. Protože jinak bude pod autem louže benzínu.
Nějaký pako odhodí vajgla a z auta máš faguli. :twisted:
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod mtb_ 5. 6. 2008 20:51

jandaxx píše:Když ne a auto bude stát na sluníčku, tak tam nechám tu rezervu. Protože jinak bude pod autem louže benzínu.
Nějaký pako odhodí vajgla a z auta máš faguli. :twisted:

A možno by ti Colt aj vystrelil 8-P vystrelil na obežnú dráhu :-) vlasne by to bola taká malá japonská raketa :mrgreen:
mtb_
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 5. 6. 2008 20:56

No já mám garáž. A právě proto že to vím, tak úplně do plna tankuji, jen když někam jedu. U motorky už se mi to stalo. Natankoval jsem a šel zaplatit. Pod motorkou flek a obsluha blbě čuměla. Motorka má menší nádrž, takže se snažím tankovat, kolik se tam vejde.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod mtb_ 5. 6. 2008 21:16

jandaxx píše:Pod motorkou flek a obsluha blbě čuměla.

Si nedobehol do miestnosti s panáčikom? :pozor :mrgreen:
mtb_
Inventář

Odeslat příspěvekod jandaxx 5. 6. 2008 21:26

mtb_ píše:
jandaxx píše:Pod motorkou flek a obsluha blbě čuměla.

Si nedobehol do miestnosti s panáčikom? :pozor :mrgreen:

EXtra levný benzín a kolona jak na maso za totáče :mrgreen:
No hele, jednou jsem jel ze srazu z Ružomberoku. Předtím jsem si dal nějakou večeři v kempu. No a ráno půlka kempu srala a blila. Mě to chytlo až po cestě domů. Valil jsem to neustále 200 a víc, abych to stihl dovézt domů. Zastavit mě policajti, tak jsem si nadělal do overalu. Dovezl jsem to jen tak tak. :mrgreen:
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod salam01 6. 6. 2008 14:39

Dobrý den,

mohl bych se zeptat, proč jsou na Vašich pumpách zakryté ceny všech paliv kromě základního benzínu a nafty? Já pravidelně tankuji V-Power Racing a trochu mi to vadí.

Děkuji za odpověď.

S pozdravem
salam01
(smartclub #: 123456789)

Odpověď: :-)

Vážený pane salam01,
k Vašemu dotazu sděluji následující.
od 2.6.2008 běží nová reklamní akce " autíčka." Bohužel , plakáty na tuto akci jsou tak velké, že překrývají všechny ceny paliv.

S pozdravem
Jitka Ďurinová
Jitka.Durinova@shell.com; on behalf of paliva@shell.com
Kdo se bojí, sere v síni.
salam01
Inventář

Odeslat příspěvekod motorol 6. 6. 2008 14:48

Tak to je drsná odpověď SHELLU, mi přijde jako, že maj IQ tykve nebo záměrně maskujou ceny a nepřišli na blbější výmluvu.
motorol
Inventář

Odeslat příspěvekod mfilip 6. 6. 2008 14:54

To je prima odpoved, vlk se nazral a kozy zustaly cele
P: O1 1.8T SLX 1999 (5,81l/100 km)
K: OII 2.0 RS TFSI 2008 (5,80l/100 km)
K: Insignia 2.0 CDTi 103kW Ecoflex 2015 (4,55l/100 km)
Lekce češtiny: Dva piva. Skrovek chleba. Vuřt s křenem. Vysoké Mýto. Žvýkačka. Příjdu později. Okurka. Rožni světlo!
mfilip
Veterán

Předchozí stránkaDalší stránka