Další radary - klondike

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod JardaB 7. 6. 2008 11:25

Jj, to by byla fakt brutalni sebevrazda :mrgreen:
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod pepi730 7. 6. 2008 11:56

Petr:nejak ti preskákali písmenká- chcel si napísať zapálenú nie zápalnú - určite si chcel pripáliť
pepi730
Štamgast

Odeslat příspěvekod Petr1968 7. 6. 2008 11:59

Chtěl jsem napsat ZAPÁLENOU ZÁPALNOU LÁHEV :D :D NEBOLI MOLOTOVŮV KOKTEIL
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bob 11. 7. 2008 18:00

Otevřu diskuzi, teď byly ty Mor.Budějice v televizi, nestačili jsme to přesně zachytit, ale:
Podle celkového počtu přestupků a doby měření jsme spočetli, že by to bylo 6,2 milionu pokut ročně
Starosta tam prohlásil, že chudinky nestíhají, mají jen dva pracovníky a řeší 500 pokut denně - to by bylo "jen" 182500 ročně .... Dál snad nemusím komentovat ....
Podobnou srandu si pořídí 50 podobných ďur v republice a bez řidičáku budou všichni. :shock:
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bob 11. 7. 2008 18:10

Nabízím možné řešení - pláčí, že jim na MP a radnici volají anonymové a sprostě jim nadávají. Chlubí se hajzlové, že prachy dávají na školu a školku - dobře, pokud vám zbydou volné minuty v paušálu, volejme na radnici, MP, školu, školku a vysvětlujme jim tam (v rámci možností slušně), že jimi se zaštiťují a nás buzerují.
Pojedete v noci okolo? Vemte si s sebou barevný sprej a použijte ho na radar, na radnici, klidně i na soukromý dům - vzkaz "MP jsou ...."
Prý lze použít i brokovou zbraň ...
Kdyby se měl zakládat sponzorský spolek pro podobné aktivity, klidně se stanu zakládajícím členem :-[
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 11. 7. 2008 18:21

Bob píše:Nabízím možné řešení - pláčí, že jim na MP a radnici volají anonymové a sprostě jim nadávají. Chlubí se hajzlové, že prachy dávají na školu a školku - dobře, pokud vám zbydou volné minuty v paušálu, volejme na radnici, MP, školu, školku a vysvětlujme jim tam (v rámci možností slušně), že jimi se zaštiťují a nás buzerují.
Pojedete v noci okolo? Vemte si s sebou barevný sprej a použijte ho na radar, na radnici, klidně i na soukromý dům - vzkaz "MP jsou ...."
Prý lze použít i brokovou zbraň ...
Kdyby se měl zakládat sponzorský spolek pro podobné aktivity, klidně se stanu zakládajícím členem :-[

Tak to jsi chlap:)
Anonymní telefonáty, ničení soukromých domů....

Snad jen náhodou takovéhle "hrdinové" patří mezi zastánce porušování pravidel a rychlé jízdy.)
Rebikvpanice
Štamgast

Odeslat příspěvekod JardaB 11. 7. 2008 18:37

A ty jsi de.il, kdyz nevidis tu zamernou buzeraci a sikanu, jdu te dat mezi nepratele :mrgreen:
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Twingo II, 43 kW
Fikus MKII 1.6 TDCI 66 kW
[Fikus 1.6Ti RIP]
JardaB
Guru

Odeslat příspěvekod myndel 11. 7. 2008 18:48

Bob: na jakým to bylo kanálu? Najdeme to v archívu... Taky by mne to docela zajímalo..
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 11. 7. 2008 18:53

JardaB píše:A ty jsi de.il, kdyz nevidis tu zamernou buzeraci a sikanu, jdu te dat mezi nepratele :mrgreen:

no ničit soukromý majetek úplně nevinných lidí to určitě zlepší.)
Jestli mě za **** považují lidi s podobným názorem tak to jsem i rád.)
Naposledy upravil Rebikvpanice dne 11. 7. 2008 19:23, celkově upraveno 1
Rebikvpanice
Štamgast

Odeslat příspěvekod powerball 11. 7. 2008 19:05

powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod PeTr7650 11. 7. 2008 21:55

powerbal: nedelej me chute, od doby, co sem se o tom docet se tam chci jet podivat, jen netusim, jak se dostat do arealu :-(
Keď auto tak žiguli, keď kopnuť tak do gulííí.
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Bob 11. 7. 2008 22:15

Marek_Litzman píše:Bob: na jakým to bylo kanálu? Najdeme to v archívu... Taky by mne to docela zajímalo..

myslím, že ČT24 (běží mi to často na pozadí), žena tvrdí, že události v regionech, mohlo to jít tak 15-30 minut před tím než jsem dnes znovuotevřel tuto diskuzi
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod Bob 11. 7. 2008 22:37

Rebikvpanice píše:
JardaB píše:A ty jsi de.il, kdyz nevidis tu zamernou buzeraci a sikanu, jdu te dat mezi nepratele :mrgreen:

no ničit soukromý majetek úplně nevinných lidí to určitě zlepší.)
Jestli mě za **** považují lidi s podobným názorem tak to jsem i rád.)

Řekl bych, že město Moravské Budějovice vyhlásilo teror projíždějícím řidičům. V tom případě nelze tvrdit, že by občané tohoto města byly nevinní. :hm V čele se svými volenými zástupci chtějí vybírat peníze pro své město od projíždějících řidičů - pomocí najaté firmy, které navíc věnují 45 % vybrané částky.
Nevidím důvod, proč tomuto městu jeho teror nevrátit 8-P
Teoreticky lze použít i zavolání na jakoukoliv pevnou linku ve městě (zlaté stránky jsou na webu) - se slušnou žádostí, aby požádali starostu o zastavení teroru vůči projíždějícím řidičům. Slušnou žádost lze vyslovit třeba i ve tři ráno :mrgreen:
Pravda, občas chodím také pozdě spát :kuk:
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod Petr1968 11. 7. 2008 22:39

JEN BOJ,TŘEBA I OZBROJENÝ.JAKO BRATŘI MAŠÍNOVÉ.NAVRHUJI LIKVIDACI TĚCHTO ZAŘÍZENÍ VŠEMI PROSTŘEDKY
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod myndel 11. 7. 2008 22:43

http://www.ct24.cz/vysilani/2008/07/11/ ... ivy-vstup/ hned první zpráva, myslím že ten odkaz by na to přímo měl směřovat.

Tvrdí, že je to nastavený na 65 km/h, zajímalo by mne co je na tom pravdy.
myndel
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka