Poradte: UH -Brno, aneb kudy kudy cesticka?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 5. 2008 10:36

Tak jsem zkusil nechat zpočítat všechny trasy a výsledek je následující.

Střílky ( pod Buchlovskýma kopcema )-Holubice ( nájezd na D1)

Normálně po E50 přes Bučovice: 35km
Nesovice-429-431-Vyškov: 53km
433-428-Ivanovice na Hané: 54km
Koryčany-Kyjov 56km
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 5. 2008 10:45

Ještě jsem pro pořádek zpočítal klasickou trasu Uherské Hradiště - Holubice po E50: 58km

Spodem přes Veselí nad Moravou a Kyjov je to 73, teda zajížďka 15km a tudíž jsou všechny objízdné trasy kilometrově +-nastejno s tím, že spodní přes Kyjov bude přeplněná kamiony, proto budou lepší obě severní varianty, přičemž na Ivanovice na Hané bude možná nejlepší, vzhledem k přímému nájezdu na D1, místo částečného průjezdu Vyškova. 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 5. 2008 11:22

To mi teda povídej - já tam jezdím sice jen jednou za měsíc, vyjímečně 2x, ale i tak to naštve..

Nicméně ta vozovka už byla opravdu otřesná, stejně jako v Nesovicích..
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 5. 2008 11:29

Bohužel...opět to někdo nedomyslel..
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 13. 5. 2008 11:45

já tam jezdím každý den a asi se z toho poseru a ojebu

Edit: Teda né jako přes Bučovice, ale právě na té objízdné trase... přitom už do teď se tu nedalo pohnout
Naposledy upravil Arnie J dne 13. 5. 2008 11:48, celkově upraveno 1
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 13. 5. 2008 11:45

tedy to jsou mi veci .. po tehle silnici sem jezdil asi nejcasteji.

Jezdil sem po ni jeste i ted o vanocich a v zadnem pripade mne neprislo ze by se tam muselo neco opravovat ??!? .. tohle fakt nejak nechapu? co tam bylo tak spatny?

jedine co si matne vybavuju je ze delali neco na tom kompci za slavkovem, ale bucovice mi prisli vpoho ...

jinak podle mapy ty Ivanovice na Hane vypadaji asi opravdu jako nejschdnejsi varianta. Pres Kyjov se to da ale asi se tam da cekat hodne kamionu, a co si tam pamatuju jeden kopec, tak tam potkat kamion je opravdu radost.
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 5. 2008 11:59

Tak jestli ti vozovka v Bučovicích zejména na vjezdu a v tom "lesním úseku" ( který už vykáceli ) mezi Bučovicemi a Vícemilicemi připadá normální, tak potom máš buď SUV, ofroad nebo hodně snížený práh citlivosti :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 13. 5. 2008 12:33

MELLO píše:Ještě mě napadlo vzít to hned za Buchlovkama na 433 přes Litenčiče a dál po 428 přes Pačlavice a Dětkovice na exit 236 Ivanovice na Hané. Kilometrově to vyjde skoro stejně jako na Vyškov, jen se člověk nemusí motat kus přes Vyškov a najede rovnou na D1.


Tak jsem tuto trasu vcera v noci projel. Z UB do Bra to bylo za hodinku a par minut. Pravda je, ze jsem od UH az na dalnici potkal tak 15 aut max. Nicmene cesta od odbocky za buchlovkama po dalnici byla teda dobrodruzstvi. Fakt je, ze jsem to jel za tmy, ale je to uzke, krive aproste skarede. Chvilemi jsem si rikal, jestli si za me navi nedela *****. Kdyz jsem uvidel najezd na dalnici, docela se mi ulevilo. Projet se to za idealnich podminek (teplo svetlo zadny provoz) da celkem bez problemu. V zime, jak napadne snih si tuto trasu nedokazu predstavit :(
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 5. 2008 12:49

Tak dík za info, ono na mapě to vypadá v pohodě - realita je vždy jiná ( zvlášť v noci a když to tam neznáš ). Já to oprubuju za 14dní, tak uvidím ve dne na vlastní oči.
V zimě budu rozhodně jezdit přes Kyjov. 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 13. 5. 2008 14:01

Mello: :D :lol: no ja uz na to byl zvykly, tak mi to neprislo divne.. ale mas pravdu .. jinak tak nejak mne to napadlo, ze se vlastne jedna o useky ve vesnici, ktere se predtim nerekonstruovali .. rekonstruoval se hlavne tah mimo vesnice

no bude to ***** .. zatim mne to nemusi trapit, ale jestli to budou davat dohromady dele nez rok, tak je docela mozny, ze mne to pak trapit bude :-/
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maro-01 13. 5. 2008 15:08

marepa píše:tedy to jsou mi veci .. po tehle silnici sem jezdil asi nejcasteji.

Jezdil sem po ni jeste i ted o vanocich a v zadnem pripade mne neprislo ze by se tam muselo neco opravovat ??!? .. tohle fakt nejak nechapu? co tam bylo tak spatny?


oni tam taky v Bucovicich "delaju kanalizacu" rovnako ako v Petrove u Straznice... Ja tam brouzdam kazdy vikend na chalupu, je to des.
Golf VII (R line Highline, 2.0 tdi dsg, DCC, ACC, discover pro, panorama, 18" Durban, Dynaudio, R line interior, dynamic light assist, lane assist, rear view cam, MY2016)
Samsung s6
Toshiba Portege Z930
maro-01
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2008 13:28

MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 5. 2008 14:59

http://zpravy.idnes.cz/v-bucovicich-uza ... 0_brno_atk

"Bzenec a sousední Vracov jsou dopravou postiženy nejvíce, protože tudy vedou dokonce dvě objížďky silnic první třídy." :-S :-S :-S >:-( >:-( >:-(
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 14. 5. 2008 16:19

Co dodat - upřímnou soustrast obyvatelům a ať vydrží.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 14. 5. 2008 16:57

Díky :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků