Osoba blízká

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod NNNTomas 21. 4. 2008 11:51

Zdravím,
docela by mě zajímalo, jak se všichni ohání "osobou blízkou" když jim přijde předvolání z fotky automatického (stacionárního) radaru. Na té fotce je přece Vaše fotka (kdyby ji porovnali třeba s fotkou z občanky,kterou si magistrát asu může sehnat), a když pošlete obratem dopis vysvětlení s odkazem na "osobu blízkou", tak co se stane poté? Více se tím nezabývají (další dopis s výzvou o podání vysvětlení nepřijde)? To mi přijde divné...
Když jsem byl platit pokutu, ukázali mi fotku - zní by mě poznali i kdybych nechtěl...
NNNTomas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Posraldescu 21. 4. 2008 12:16

V mém autě jezdí sklopené stínítko a sluneční brejle s fousy. Celá moje máma :)
Každej nemůže bejt chytrej, ti hloupí musejí dělat výjimku, poněvadž kdyby byl každej chytrej, tak by bylo na světě tolik rozumu, že by z toho byl každej druhej člověk úplně blbej (Švejk)
Posraldescu
Avatar roku 2011
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfous156 21. 4. 2008 12:19

nemame stejnou mamu? :)
alfous156
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hustoles 21. 4. 2008 13:22

Objevils Ameriku. Já jezdím furt s nasazenou maskou Fantomase ( NNNTomase).
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marc159 21. 4. 2008 13:37

Napište auto na manželku nebo na mámu a máte klid :)
Marc159
Inventář

Odeslat příspěvekod NNNTomas 21. 4. 2008 13:38

Já s maskou ministra dopravy :-D

Né, vážně, jak to tedy je? Tyto případy s osobou blízkou i pokud je na fotce prokazetelně řidič(vlastník auta) se odkládají?
NNNTomas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kromec 21. 4. 2008 13:45

CO by se odkladalo, proste maj jednoznacny dukaz zes to ridil ty, tak dostanes pokutu pripadne body.
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NNNTomas 21. 4. 2008 14:14

Ale myslím případ, že i přesto pošlu poštou vysvětlení s "osobou blízkou" tak beze mě mi pokutu nesmí dát, tak si mě znovu předvolají? Pokud tam přijdu -ukáží fotku- je to jasné.
NNNTomas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2008 14:29

Mám začít taky jezdit v masce? :shock:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 21. 4. 2008 14:44

ja sem jednou jel v plynovy masce - je v tom blbej vyhled a poti se v to ksicht jako prase ale zarucene nema nikdo sanci osobu za volantem poznat :) - navic kdyz se takhle na nekoho podivas v plynovy masce tak to vypada dost vyhruzne takze ti kazdej ridic hned radsi uhyba :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 21. 4. 2008 15:06

musite si napsat s manzelkou auta do krize mezi sebou. Už jsem i zažil, že pokud byla fotka jasně rozlišitelná a odpovídala fotce z CRO (což se nestává) tak ho obvinili přímo a pak už musel dotyčný dokazovat, že to neřídil.

Jinak bez projednání smůla, pitomé je že si musíš korespondovat protože tam nemůžeš poslat za sebe právníka protože osobně by tě mohl obvinit na místě i kdyby jsi tvrdil, že to nejsi ty.

Ideální provozovatel je neřidič.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JackNO.1 21. 4. 2008 15:12

kromec píše:CO by se odkladalo, proste maj jednoznacny dukaz zes to ridil ty, tak dostanes pokutu pripadne body.

ale prosímtě jakej jednoznačnej důkaz? co když mám 4 bratry, s kterýma jsme si hodně podobní? :-D
V2 60°
JackNO.1
Motorkář roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 21. 4. 2008 15:16

JackNO.1 píše:
kromec píše:CO by se odkladalo, proste maj jednoznacny dukaz zes to ridil ty, tak dostanes pokutu pripadne body.

ale prosímtě jakej jednoznačnej důkaz? co když mám 4 bratry, s kterýma jsme si hodně podobní? :-D


Možné je všechno :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Totalschade 21. 4. 2008 15:17

oni sierry s hnedocechy nefoti
goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 21. 4. 2008 15:37

Tak já když jedu fakt pilu, tak mám motorkářskej šátek, kterej si dám přes xicht :-)
A stacionýry me mužou fotit jak chtěj :-)

Ale příští auto nechávám psát na mámu :-) to v kombinaci s šátkem je prostě neprůstřelné :-D

Jen nevím, co mi řekne, až bude chodit jednou mesíčně na ouřad :-D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků