D0 "Dé nula" = Pražský okruh

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 5. 2023 11:52

To sem prostě já.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 22. 5. 2023 11:56

:D
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 6. 2023 11:57

doufám, že s tou Ječnou je to jen takovej výkřik do tmy, to snad nemůže napadnout ani zarytýho pumpičkáře
https://www.idnes.cz/praha/zpravy/praha ... pravy_vajo
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 9. 6. 2023 12:18

Proč? Ječná je stejně už teď jen jednosměrná a když z ní zůstane bulvár s tramvají, vadí to něčemu?
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 9. 6. 2023 12:29

S Ječnou to *****, to budou jezdit přes Václavák? Nebo Apolináře ? Úplnej debil, to se nedá jinak nazvat. Stejně tomu ***** pomůže ,kdo jedí dnes v budoucnu zpoplatněnými silnicemi ? Zbloudilej turista, místní (bez poplatku) úředníci měští,státní - (výjimky )nebo někdo koho nějaké 200 na den či čtvrtletní předplatné nerozhodí. Kokoti nestíhají pokuty za parkování a budou honit průjezdy ??????
Městské volby asi vyhraje někdo jinej.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tslany 9. 6. 2023 12:39

Že prej Ječná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ten, kdo se ve jménu bezpečnosti vzdává svobody, si nezaslouží ani svobodu ani bezpečnost.

Z is for залупа!
tslany
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 6. 2023 13:16

impact píše:Proč? Ječná je stejně už teď jen jednosměrná a když z ní zůstane bulvár s tramvají, vadí to něčemu?


To myslíš fakt vážně???? A pak to nemá lidi napadat, když i lidi tady...
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 9. 6. 2023 13:30

Dobře, napíšu to jinak. Ječná mi nepřijde jako tah, bez kterého by se po Praze nedalo jezdit. Vlastně spíš obvykle stojí a navigace žene jinudy - typicky od Anděla na jižní spojku.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Tomas B 9. 6. 2023 13:33

No právě, že stojí nebo popojíždí v podstatě celý den, tedy jejím zavřením by to stálo všude okolo o to víc. Takže prostě nebetyčná kravina. OK, bavme se o úplném centrum, ale ne o takových spojovacích tepnách okolo centra jako je Ječná nebo Žitná.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 9. 6. 2023 14:18

Pokud v nějakých firmách přemýšleli o stěhování z centra a pak se na to kvůli nákladům vyprdli. Budou mít nyní o kapku větší důvod stěhování uskutečnit.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 9. 6. 2023 17:01

Když je pro lidi v komunálních volbách důležitější vztah k Taiwanu, než dopravní infrastruktura města, tak to pak takhle dopadá. Čim dřív a čim výraznější ty zásahy a omezení budou tim líp, třeba se pak voliči probudí.

Hřib se už úplně utrh ze řetězu, spamuje svůj Twiter tím jak všude omezí auta, dva pruhy a přechod před hlavákem na magistrále, zrušení připojovacích a odpojovacích pruhů, 4 metrovej chodník na magistrále a pruhy široký tak že hasiči s náklaďákem by záchránářskou uličkou neprojeli a další perly.
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 6. 2023 07:50

Na to vždycky zapomenu....už u Žlutých lázní přehodili zpátky pruh z centra na správnou stranu (cca tři týdny zpátky). Jak jsem přemýšlel, co udělají s tím, že příprava kolejí na nový most zasahuje do původního pruhu pro auta. Tak mě kluci překvapili tím, že celý ten úsek vyasfaltovali do úrovně kolejí a směrem na pravou stranu se výška asfaltu snižuje, takže "nakloněná" rovina :D A teď čekáme, jestli namalují zpátky na těch cca 50m cyklopruh a dají pryč značení (pořád se nejezdí rovně, ale se "zatáčkou").
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 6. 2023 07:52

Zajímavé, sem tam ještě nejel..
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 13. 6. 2023 07:53

Jako když jsem to viděl poprvé, tak mě to pobavilo.
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 13. 6. 2023 07:54

A ještě se s tím musíš potýkat kadodenně :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků