Další co to měl v ruce

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Arnie J 3. 12. 2022 16:48

SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 12. 2022 17:15

+1

Aby se neposrali, toxičtí moralisti. Až je s těmi krámy uvidím hlídkovat v 7:45 před školou, tak je pochválím.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 3. 12. 2022 17:48

Arnie J píše:https://tydenikpolicie.cz/policisty-na-osmdesatce-v-brne-predjel-ridic-skodovky-rychlosti-159-km-hod/

Zrovna tady ta 80 je hrozně málo

Kilečko tam zcela v poho 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 3. 12. 2022 18:07

Já hlasuju za 125 tacho. Hranice, za kterou se ještě neberou papíry. Následně 140 od zvýšení dovolené rychlosti na 100 a od značky silnice pro motorová vozidla 160. Pak brzda na 0 kvůli koloně na D1, která se projede nejrychleji stoupacím pruhem za probíhajícího výsměchu dementům, kteří se po připojení hned derou, užívat si parkování v "nejrychlejším" levém.
aikoN
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 3. 12. 2022 21:15

Koloběžky všem!!
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 3. 12. 2022 21:19

Ja mam spis dojem, ze se vsechno nejak zklidnilo, jel jsem dnes Liberec, kousek za pernikov a z5, tak nejak v ramci limitu na rovinkach +10 a predjely me 2 auta, a nijak brutalne. Nechapu, kdo potrebuje nejak prekracovat limity, spis me sere, ze si obcas nejakeho omezeni nevsimnu, v tom mi pomaha waze ale mohlo by to omezovani byt nejak automaticke.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 3. 12. 2022 21:24

Tak to tě jistě potěší, že v nových autech vyrobených tento rok už ten inteligentní aasistent rychlosti je povinný. :)
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod JardaB 3. 12. 2022 21:26

No na takovy auto nebudu nikdy mit ale aspon me uz nepredjede nikdo ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Zrak 3. 12. 2022 21:56

JardaB píše:Ja mam spis dojem, ze se vsechno nejak zklidnilo, jel jsem dnes Liberec, kousek za pernikov a z5, tak nejak v ramci limitu na rovinkach +10 a predjely me 2 auta, a nijak brutalne. Nechapu, kdo potrebuje nejak prekracovat limity, spis me sere, ze si obcas nejakeho omezeni nevsimnu, v tom mi pomaha waze ale mohlo by to omezovani byt nejak automaticke.


Limity jsou nízké, proto je řidiči překračují, já zas nechápu, jak je někdo může dodržovat :nenapadne
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2
Coupe JCW KW3
Scania R490

hoonring.cz
Marek Zrak
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 3. 12. 2022 23:29

impact píše:Tak to tě jistě potěší, že v nových autech vyrobených tento rok už ten inteligentní aasistent rychlosti je povinný. :)

Sand mě tyhle vymozenosti ještě nějakou dobu budou mijet
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dix_ 5. 12. 2022 09:50

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 5. 12. 2022 09:54

sorry jako, ale v 84 letech už nemá drtivá většina lidí za volantem co dělat. čest vyjímkám
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m_tsch 5. 12. 2022 10:01

Njn, jenomže k doktorovi a na nákup je neodvezeš, na taxíka jim nedáš. Je to ošemetnej problém. V podstatě ale již vyřešenej, jen by se u prohlídek nemělo podvádět.
Říkám na svou čest, Toledo je the Best.
m_tsch
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 5. 12. 2022 10:06

dokud se nic nestane, jezdí se vesele dál. Teď si možná dědek vyčítá, že si nezavolal nějaký to senior taxi...
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 12. 2022 10:09

m_tsch píše:Njn, jenomže k doktorovi a na nákup je neodvezeš, na taxíka jim nedáš. Je to ošemetnej problém. V podstatě ale již vyřešenej, jen by se u prohlídek nemělo podvádět.

Proč neodvezeš? Táta přesně tohle dělá už spoustu let pro svojí starou matku.Jinak starých lidí za volantem se bojím víc než lidí ožralejch a nebo na fetu.Duchodci za volantem jsou totálně mimo.
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků