Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 8. 2022 06:43

A to se už důchodci vyřádili přes den. :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 9. 8. 2022 06:46

Lukas063 píše:Jo i domácí říkali, že letos je toho až moc i na ně...jsme si zajeli k večeru na větší nákup do Plodine a tam bylo venku jen pár nákupních voziku...tušil jsem průser, ale ze se tolik lidí vejde do obchodaku, to jsem dodnes nevěděl :D
Počasí stále paráda, mělo tu zaprset, ale vyhlo se nám to.


tak budem dufat, ze 20 sa to jemne zlepsi a 22 uz bude plaz poloprazdna
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod impact 9. 8. 2022 06:51

MELLO píše:A to se už důchodci vyřádili přes den. :D


Důchodců tam moc nebylo, to je pravda, pár jich stálo frontu s flaškama na vrácení (maj tam vratný všechny petky) u těch automatů na vracení lahví, co jsou u vchodu a z nichž nefungoval ani jeden a čekali, až to někdo opraví. Akorát v deset večer už tam nikdo nebyl. Když jsme pak šli o půl hodinky později zpět k autu, tak automaty pořád nefungovaly a lidi u nich pořád čekali.
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod _maty_ 9. 8. 2022 06:52

nakupoval tu někdo Rakouskou a Slovinskou DZ online přes Revolut přímo euroúčtem?
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 8. 2022 07:21

Jsem obě koupil za Mikulovem v Roadhouse Route B7 Kramer OG, děláme tam vždy pauzu, tak vyuzivame i k nákupu DZ.

S vratnejma obalama z PET to tady je pro domaci asi slušný privydelek, jak to tak pozoruju.
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 9. 8. 2022 07:27

Já teda jen Rakouskou a použil jsem PayPal, je to nejjednodušší. ;)
Hyundai je auto do konce života. Zaprvé, nikdy ti ho neukradnou. Zadruhé, nepodaří se ti ho prodat.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod NoSwearek 9. 8. 2022 07:29

_maty_ píše:nakupoval tu někdo Rakouskou a Slovinskou DZ online přes Revolut přímo euroúčtem?


Rakouskou, akorát jsem to platil REVOLUT kartou. K ní je jedno, jakej si v app nastavíš účet... Tedy, v tomto případě EUR.

-- 9. 8. 2022 08:29 --

Lukas063 píše:Jsem obě koupil za Mikulovem v Roadhouse Route B7 Kramer OG, děláme tam vždy pauzu, tak vyuzivame i k nákupu DZ.


Dobrá rada.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 9. 8. 2022 07:32

tak jsem to myslel, že revolut kartou, mám tam teď 3 účty, czk, hr a eur, takže pokud máš zůstatky na všech účtech, tak se ti automaticky odečítá v měně a až pokud by třeba nebylo dost eur, tak se odečte z czk se směnným kurzem?

-- 9. 8. 2022 08:33 --

jinak ten nákup za Mikulovem je v případě SLO známky bez přirážky? :kuk:
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 9. 8. 2022 07:33

Ano k Revolutu

Online to je pohoda
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 9. 8. 2022 07:35

Screenshot 2022-08-09 at 8.35.13.png


Defacto ano.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 9. 8. 2022 07:36

tak mám to v plánu právě koupit online ať se nemusím zdržovat po cestě s nákupem někde v okně.. :-(
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 9. 8. 2022 07:37

Oktě
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NoSwearek 9. 8. 2022 07:38

Však ano, platí to stejně i u online plateb. Podle poskytovatele brány a jeho definované měny to vybere účet. Tedy, pokud máš dost EUR na revolut EUR účtu, tak to vezme automaticky z něj.
258 kobyl...
NoSwearek
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 9. 8. 2022 07:38

tak cajk, zkusím díky
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 8. 2022 07:41

J, za Mikulovem nákup všech DZ bez přirážky, já mám tou dobou natoceno přes 200 km, takže pro mě žádné zdržení, ale čas na menší protahnuti a vyřeším i toto. Navíc otevřeno nonstop
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků