Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 22:05

:D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 26. 6. 2022 22:05

glider píše:
komarovac píše:Taky jsem si dvakrár půjčil nějaký ten jejich člun bez papírů, na obeplutí části Rabu i s výletem na ostrůvek vedle to stačilo. Ale že bych se kvůli tomu táhnul do HR s vlekem, to mi nedává smysl.
Jinak ty motory se dělají i 6 HP, ale aby to mohlo být bez papírů, tak se to dodává s origo samolepkou 5 HP k dolepení.

1HP ta vytrhne z biedy?



20% vykonu naviac
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 22:07

Navyše.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 26. 6. 2022 22:15

MirecBA píše:
glider píše:
komarovac píše:Taky jsem si dvakrár půjčil nějaký ten jejich člun bez papírů, na obeplutí části Rabu i s výletem na ostrůvek vedle to stačilo. Ale že bych se kvůli tomu táhnul do HR s vlekem, to mi nedává smysl.
Jinak ty motory se dělají i 6 HP, ale aby to mohlo být bez papírů, tak se to dodává s origo samolepkou 5 HP k dolepení.

1HP ta vytrhne z biedy?



20% vykonu naviac


Přesně tak. Jde o úhel pohledu, tento je správný.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 26. 6. 2022 23:45

LukasKoudak píše:
GeneHawkins píše:
LukasKoudak píše:Do turecka by mě nikdo nikdy nedostal. Stejně jako Egypt a Tunisko.

Děláš chybu.

Ani ne. Naposledy co jsem dal šanci Egyptu, bude to jářku už 12 let si do ted pamatuju tu nejhorší sračku ever. A to člověk udělal vše pro to, aby nic nechytl. Chytl a bylo to značně nepříjemné.

Já myslel s tím "t" u Turecka.
GeneHawkins
Insomniak roku 2013-17
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _maty_ 27. 6. 2022 05:18

Tak jsem předběžně booknul brodarica a grebastica, někdo zkušenost s těmito místy? Ubytka jsou prakticky pár metrů od pláže..
_maty_
Adminův miláček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 6. 2022 06:56

Urcite super

-- 27. 6. 2022 08:04 --

Lukas063 píše:vana si s sebou tahá člun pravidelně, ale ten je tady znám tím, že si tam tahá hromadu svejch hraček :-)

Já zatím max do střešního boxu co se vejde, člun nemám a asi ani nemám v plánu si jej pořizovat :D


Vana ma kapku jiny typ clunu nez ten bez papiru :) ja jen tak premyslimmstejne to na jednu dovcu rocne nekupim.
anonymni

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 6. 2022 07:25

No... Taky mne to láká a hodně. U nás na ulici vždycky je někdo kdo to má a baví se tím.
Ale pro mne by to bylo taky přesně 1x na dovolenou a víc času bych na to neměl.

To už spíš nějaký větší vodní skútr bych asi využil víc, ale to je fakt už spíš jen o zábavě. A na to je to pořád pro mne drahý špás.

Takže si musím vystačit s Paddle, přičemž je s tím větší zábava než jsem čekal, vč. toho že se správnýma pádlama je to poměrně rychlé a vlezem se na to zatím celá rodina (i s báglama).
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 6. 2022 07:32

Tvl, sem nevěděl furt, o čem to píšete a teď sem se na kouknul, to je taková ta pičovina, jak se na ní stojí....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 27. 6. 2022 07:53

Správně :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maincoonsback 27. 6. 2022 07:54

No přesně.

Ale taky se dá na ni ležet, sedět atd...

Nejpohodlnější asi je si sednout na bobek (ano chybí opěradlo, byť někdo už to na to dodává, ale chvíli se to dá vydržet) a pak s pádlem z kajaku (např) si v podstatě rychlejší než v tom kajaku (nejsem odborník, asi ne, jen to jede fakt hodně rychle hlavně ve srovnání s nějakým gumovým člunem, v podstatě se to dá rozhýbat i blbýma rukama, jak to po hladině jen klouže).

Takže za mne z těch chujovin je to věc co dává jednoznačně smysl a už plánuju jak holky trošku povyrostou jim nakoupit vlastní.
maincoonsback
Veterán

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 6. 2022 07:54

Panebože :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 27. 6. 2022 08:02

Lukas063 píše:vana si s sebou tahá člun pravidelně, ale ten je tady znám tím, že si tam tahá hromadu svejch hraček :-)

Nj, loď tak nějak k moři patří
Ale jsem celkem skromný, partička od nás není líná tahat sem ještě o dost větší lodě, vodní i cestovní skútry, jetsurfy nebo třeba ty tryskové boty, na nich je to taky švanda. Vodní lyže, wakeboard nebo tahací kruh je absolutní základ aby nebyla nuda.
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 27. 6. 2022 08:10

maincoonsback píše:No... Taky mne to láká a hodně. U nás na ulici vždycky je někdo kdo to má a baví se tím.
Ale pro mne by to bylo taky přesně 1x na dovolenou a víc času bych na to neměl.

To už spíš nějaký větší vodní skútr bych asi využil víc, ale to je fakt už spíš jen o zábavě. A na to je to pořád pro mne drahý špás.

Takže si musím vystačit s Paddle, přičemž je s tím větší zábava než jsem čekal, vč. toho že se správnýma pádlama je to poměrně rychlé a vlezem se na to zatím celá rodina (i s báglama).

jakože sednete na paddle celá rodina i s batohama tady u nás na svratce a plujete na dovolenou do černýho moře?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 6. 2022 08:13

:D :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků