Chorvatsko: Cestování (přejmenováno)

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 6. 2022 21:17

si na tom dobře zamakám, zajedu na protější ostrůvek, děti se na tom taky vyřáděj a z mého pohledu je to bezpečné
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 21:18

Nebo nafukovací pannu.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 26. 6. 2022 21:20

Paddle není potřeba táhnout, to se tam dá půjčit. Ty čluny ostatně taky, ale ty bez papírů jsou fakt marný, to je tak na to plácat se podél pobřeží.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 21:21

Někomu to stačí.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 26. 6. 2022 21:25

Mě třeba na ukrácení chvíle, kdy mě nebaví se jebat na pláži, by to stačilo.
opasino
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 21:26

+1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 6. 2022 21:36

impact píše:Paddle není potřeba táhnout, to se tam dá půjčit. Ty čluny ostatně taky, ale ty bez papírů jsou fakt marný, to je tak na to plácat se podél pobřeží.

nj, jenže co tam půjčujou za herky, kolikrát podhuštěný (pak se tam doprošovat o pumpu), pádla nějaký ty levný plast/kov... navíc na paddleboardu jezdíme hodně i v CZ, takže tuhle hračku si tam rád tahám..
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komarovac 26. 6. 2022 21:39

Taky jsem si dvakrár půjčil nějaký ten jejich člun bez papírů, na obeplutí části Rabu i s výletem na ostrůvek vedle to stačilo. Ale že bych se kvůli tomu táhnul do HR s vlekem, to mi nedává smysl.
Jinak ty motory se dělají i 6 HP, ale aby to mohlo být bez papírů, tak se to dodává s origo samolepkou 5 HP k dolepení.
komarovac
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 21:41

Chytré.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod impact 26. 6. 2022 21:43

opasino píše:Mě třeba na ukrácení chvíle, kdy mě nebaví se jebat na pláži, by to stačilo.


Je hezký, když chceš třeba na nějakou hůř přístupnou pláž, která je blízko, prostě dojet. O tom nepochybuji.
impact
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 6. 2022 21:45

vana si s sebou tahá člun pravidelně, ale ten je tady znám tím, že si tam tahá hromadu svejch hraček :-)

Já zatím max do střešního boxu co se vejde, člun nemám a asi ani nemám v plánu si jej pořizovat :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 26. 6. 2022 21:55

Jedna otrokyne bere dnes clun namackanej ve fabii i kdxz by ho udajne spravne meli vezt na voziku rikala
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 26. 6. 2022 21:55

komarovac píše:Taky jsem si dvakrár půjčil nějaký ten jejich člun bez papírů, na obeplutí části Rabu i s výletem na ostrůvek vedle to stačilo. Ale že bych se kvůli tomu táhnul do HR s vlekem, to mi nedává smysl.
Jinak ty motory se dělají i 6 HP, ale aby to mohlo být bez papírů, tak se to dodává s origo samolepkou 5 HP k dolepení.

1HP ta vytrhne z biedy?
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 6. 2022 21:59

Moucha píše:Jedna otrokyne bere dnes clun namackanej ve fabii i kdxz by ho udajne spravne meli vezt na voziku rikala

:shock:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 26. 6. 2022 22:03

mouchovi otroci a otrokyně nejsou žádná béčka zjevně :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků