Evlo koutek

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod evlo 4. 1. 2022 14:57

tak dneska jsem vyndal, obe dve casti, a oba cepy ramen, fakt byl ten dolni cep vadnej

takze uz toho moc na te leve strane nezbyva, tlumic, dve ramena a uchyt torsion baru

teda jeste mam furt vlastne zaseklej jeden ten sroub od abs v hubu, tak vyndam a blby teda je, ze se to pak musi i zas poskladat prej :D

-- 4. 1. 2022 15:37 --

Hmm vy tak jsem vnitrek šroubů abs senzoru, dal do něj vytahoval, asi nechápu jak vytahoval funguje, vytahoval se zlomil a vyvrtat nejde

-- 4. 1. 2022 15:41 --

Ale to si myslím, že to Duplo, že vytahoval z aliku

-- 4. 1. 2022 15:50 --

sem to pouzil spravne, takze alik *****
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 4. 1. 2022 17:23

tak jsem nakonec asi pomoci 8 ks vrtaku odvrtal diru z druhy strany, pak vyklepal ten "extractor"

zatim teda 1 extractor 4 sroubovaky zniceny

tak ze tam udelam zavit, nemel jsem teda rezci olej, daval jsem wdcko, zhruba v pulce toho zavitu se zavitnik zlomil, nemel jsem rezaci olej, daval jsem wdcko, ale vzdycky tam zpatky, tam zpatky a obcas jsem i vytahl uplne, ale teda M10 zavit a jen M8 dira, takze mozna moje chyba, ze jsem to spatne vyvrtal ma byt dira 8.6, nemeril jsem to, pouzil jsem M8 vrtak.

Kazdopadne dneska uz na to kaslu

-- 4. 1. 2022 17:26 --

s tim vrtanim ten hss vrtak proste vrta tak 2 sekundy a konec, zkusim najit nejaky lepsi vrtaky do kovu

-- 4. 1. 2022 17:28 --

podle mě ten závitník bude dobrej, ale já dement, že už to šlo z tuha, tak jsem do toho dával rukou ráz a ono to bude mega pevný, ale tím pádem křehký, takže se to rozbilo
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 1. 2022 16:02

paráda no, tak to co jsem čekal, že bude největší problém nakonec trochu problém byl, ale nic moc, nicméně bushingu v tlumiči se utrhl ten kovýk vevnitr a ten je totálě přirezlej ke šroubu, blbý je že chci aby ten tlumič tak se mě moc nechce řezat přímo ten bushing v něm a oddělat tlumič z auta i s ramenem abych si s tím mohl v klidu hrát nic moc, protože tlumič to má super hyper s elektronickým zapínáním a vypínaním, takže nejde jen tak vyšroubovat a na držáku tlumiče drží brzdová trubka a příznám se, že se mě tu brzdovou trubku moc pokoušet nechce, no
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 1. 2022 17:42

tyjo mega problem sem povolil brzdovou hadici

NEJDE Z NI SUNDAT TEN POVOLOVACI NASTROJ

take to ani nejde zasroubovat zpatky


a teda nechapu jak to ma fungovat, protoze i kdyz bych to povolil a vyndal tlumic, tak stejne to neni jak vyndat, prototoze ta brzdova hadice je primo na tom tlumici, resp. na drzaku tlumice, husto system, no
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 1. 2022 17:57

MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 1. 2022 17:58

hej to jsem si taky říkal :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ruman001 6. 1. 2022 18:16

:D
CLS 500 w218 SB
Ruman001
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 6. 1. 2022 19:44

jsem uz hyper nastroj odstranil a pochopil jak je to vymysleny s tim tlumicem, ta spodni hadice ma jit vyndat :D
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 7. 1. 2022 13:52

dneska to slo vsechno vpohode, podvozek naprave strane auta kompletne vyndan, docela sokujici teda ze tlumic vypada, ze funguje a vlastne celly to horni rameno bylo bez problemu mozna cep malinko volue, tak setina mm max, ale i bushingy dobry atd.

Nicmene rozdelovat to casem kvuli tomu cely znova podle me nesmysl

-- 7. 1. 2022 14:00 --

jsem si rikal i jestli to ma cenu se s tim tak **** jen proto abcyh zjistil jak to jezdilo jako novy, ale kdyz to existuje i jako EV tak v nejhrosim swapnu casem
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 26. 1. 2022 16:41

Obrázek
Obrázek
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 1. 2022 16:04

hmm tak to je vpyci, neco furt dela na nerovnostech zvuk, ale spis asi jen do zatacky

jediny co me napada, ze kdyz je podvozek zatizenej, tak se neco pohlo a je to potreba dotahnout? Precejen ten torsion bar nepretlaci ani lidl hever.
Naposledy upravil evlo dne 27. 1. 2022 16:06, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 27. 1. 2022 16:06

sundaný kolo
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 1. 2022 19:08

hmm nevim no, dela to zvuky pocitove od stabilizatoru, ale prijde me, ze je tam vseachno dobre.

Co se dotahovani tyce, tak ty veci co nastavuji zaklon atd. jsem dotahl az kdyz to bylo zatizeny.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 27. 1. 2022 20:51

nevite ktere akci kamerky live stream na telefon nebo mozna lepe pocitac, zaitm me napado jen ze bych dal kamerku dolu a za jizdy to sledoval co tam proste dela zvuk, idealne kdyz by to zaroven zaznamenavalo obraz pro dalsi analyzu
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 28. 1. 2022 08:44

Asi vsetky.
Ok GoPro to ma.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků