A A A Auto (Praha, Dopraváků 874) - zkušenosti?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Mikey89 12. 6. 2019 09:21

Jo tyhle jistící dodatky má snad každý bazar.. Já jedu pro tříleté auto a ve smlouvě taky stojí že "vozidlo vykazuje řadu závad ve všech kategoriích, vyžaduje opravu jednotlivých skupin a bez těchto oprav není garantováno bezpečné užívání vozidla"

To by pak člověk nemohl podepsat nic...
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 6. 2019 09:21

Nejhezčí na tom je, že se ještě chovají, jakobys ty byl ten debil, který "dělá problémy" a chce po nich kdoví co.

-- 12. 6. 2019 08:22 --

Mikey89 píše:Jo tyhle jistící dodatky má snad každý bazar.. Já jedu pro tříleté auto a ve smlouvě taky stojí že "vozidlo vykazuje řadu závad ve všech kategoriích, vyžaduje opravu jednotlivých skupin a bez těchto oprav není garantováno bezpečné užívání vozidla"

To by pak člověk nemohl podepsat nic...

A to jim jako u tříletého auta podepíšeš?
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 12. 6. 2019 09:31

Major Kure píše:Tohle maji/meli i v ESA a ruzne jinde. Jeste za mlada jsem tam chtel neco kupovat, uz jsme sedeli u stolu a v predavacim protokolu, ze kupuju vrak, vsude z toho chcije olej, bylo to petkrat na strese a nefunguje na tom vubec nic a ze s tim souhlasim. Tak jsem se zvednul a odesel.

To samy u mensiho bazarnika. Oni se tim jisti aby nemuseli pak nikomu nic. Nakonec jsme udelali dohodu a podepsali jsme to (auto vicemene v poradku uz nekolikratej rok).
Spis me mrzi, ze je videt, ze tem svym autum obecne absolutne neveri.
maXX_CZ
Inventář

Odeslat příspěvekod Lexx 12. 6. 2019 09:34

A když se jich zeptáš, proč to tam je napsané, tak "toho si nevšímejte, to je tam kvůli právníkům". Aha, fuck it, tak to jo...
Lexx
Štamgast

Odeslat příspěvekod Pierr3 12. 6. 2019 09:49

Já to celkem chápu. Jsou lidi, co si koupěj auto za pár desítek tisíc a pak vyváděj, když něco nefunguje jako u novýho auta.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 6. 2019 09:52

U nějakého šrotu je to samozřejmě pochopitelné. Ale musí taky tak být od začátku prezentovaný. Pokud ti nejdřív bazárník nakecá, jaká to je leštěnka a pak ti dá podepsat, že to je vrak, tak je něco špatně, nemyslíš?
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Pierr3 12. 6. 2019 10:07

Já neříkám, že je to dobře. Já říkám, že to chápu. Viz některé příběhy tady kdy někdo prodá 20 let staré auto za pár korun a nový majitel furt vysírá, že to nefunguje, jak má.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod Major Kure 12. 6. 2019 10:10

Tak melo by to byt podle co nejvic realneho stavu. Ne ze ti u trileteho auta daji podepsat, ze kupujes vrak. Pritom to prezentuji jako nebourane vozidlo v perfektnim stavu.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
Major Kure
Inventář

Odeslat příspěvekod Mikey89 12. 6. 2019 10:12

aikoN píše:

Tak je to spíš formalita, já se řídím skutečným stavem auta a ten je v pořádku
Mikey89
Insomniak roku 2010

Odeslat příspěvekod aikoN 12. 6. 2019 10:13

Pierr3 píše:Já neříkám, že je to dobře. Já říkám, že to chápu. Viz některé příběhy tady kdy někdo prodá 20 let staré auto za pár korun a nový majitel furt vysírá, že to nefunguje, jak má.

ak, pokud mu to auto bylo při prodeji prezentováno ve stylu, že je zachovalé, v pořádku, všechno funguje, bez investic, sednout a jezdit, tak chápu, že vysírá, pokud to tak není.

-- 12. 6. 2019 09:14 --

Mikey89 píše:
aikoN píše:

Tak je to spíš formalita, já se řídím skutečným stavem auta a ten je v pořádku

No, formalita je to do té doby, než se něco objeví.
aikoN
Inventář

Odeslat příspěvekod Pierr3 12. 6. 2019 10:15

Prostě to zkoušej. Maj pár triků při nákupu i prodeji, v 90% to funguje, tak se toho držej.
Pierr3
Inventář

Odeslat příspěvekod DrumSession 16. 6. 2019 10:06

Pár dní stará zkušenost. Na webu jsem vybral auto popis vcelku ok, vyšší nájezd (ale ok), chci jen konkrétní motorizaci, perfektní fotky i detaily, téměř leštěnka, po šrámech ani stopy. Přišel jsem na největší pobočku a auto má po bouračce vyměněný PP blatník, dveře u ř. promáčklina, škrábanec na z.nárazníku, promáčklou střechu (??!) - to vyčetl z protokolu prodejce. Auto jsem ani neviděl. Já na to, takže fejk nabídka? Prodejce ne to ne, ale na fotkách na web dávám nejlepší stav. Já na to, takže fejk? Prodejce ne to ne, je na jiné pobočce. ALE MÁME TU 1), 2), 3) hledal o 106 jakékoliv jiné auto... !!!
Já na to, takže fejk nabídka? To auto zkrátka neexistuje. Cílem bylo nalákat zájemce do prodejny.

Pokud jdete pro konkrétní auto a nesplňuje vaše náročné podm., tak máte vyhráno!!
Pokud jdete pro nějaké auto, nemáte přesnou představu, tak vás mají snadno v hrsti.
A na závěr ještě přihodí manipulativní poplateček 3-5000 Kč za prodej. Rovnou na začátku je nutno tvrdě zařvat, že žádný poplatek nechcete a platit nebudete! Naučte se říkat důrazně NE! Aut je v nabídkách mraky, ale jinde, jiné, lepší.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Nováček

Odeslat příspěvekod orgasmic 16. 6. 2019 12:26

Tady zase někdo objevil Ameriku :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 6. 2019 14:54

:D :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod DrumSession 16. 6. 2019 19:26

…, že jim to ale vydrží do aleluja.
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Nováček

Předchozí stránkaDalší stránka