Proč se do USA nevyvážejí Superby a Octavie II ?

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod wolff 17. 6. 2007 12:19

Radek O. píše:
Neni to o kvalite a nekvalite, kdyz tam prodava Toyota a Honda, tak je jasne, ze amici nemaji realny zajem si koupit kvalitni auto.

Skoda je v Cine, tam levne ziskala vyrobni kapacity, prodejni a servisni sit a tak se bude prodavat tam.

:tleskani :lol:
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod wolff 17. 6. 2007 12:20

Noel píše:když japonské značky ve srovnatelné velikosti úspěšně válcují tradiční americké značky. Myslím, že Škoda Superb a Octavie II by se v USA velmi dobře prodávala, když i ve Velké Británii jsou vozy Škoda velkým hitem.z/quote]

:oboze :oboze :oboze :oboze :oboze :oboze :roll:
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 17. 6. 2007 12:46

nevím jestli Honda nebo Toyota je, jak píše ndrašík, etalonem nekvalitnosti, ale jak psal v USA se hodně dá na jméno značky a i VW tak neprodává tak dobře jak by chtělo, natož Škoda.
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 17. 6. 2007 15:20

O kvalitě konkurenční boj vůbec není.Prostě ten výrobek by vzbudl nedůvěru,pač v US by byl nový.
Pavel Mareš
Missák Garáže 2008

Odeslat příspěvekod Jeffe 17. 6. 2007 15:38

Radek O. píše:Neni to o kvalite a nekvalite, kdyz tam prodava Toyota a Honda, tak je jasne, ze amici nemaji realny zajem si koupit kvalitni auto.

:lol: ty dneska zase válíš :lol:
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář

Odeslat příspěvekod TomKQT 17. 6. 2007 16:20

Co bychom si počali bez wolffa, jeho 3 po sobě jdoucí příspěvky dodaly tomuto threadu teprve tu správnou technickou odbnornost :roll:
TomKQT
Štamgast

Odeslat příspěvekod ace2 17. 6. 2007 16:22

Vzhledem k tomu že se v USA neprodává ani VW a spíše paběrkuje na prodejním trhu tak Škoda by se skutečně neprodala ani jedna. Za levnější peníze ta máš Camry. Jediné co se VW nárazově prodávalo než upadla vlna prvního zajmu byl VW new beatle a Golf GTI
Zabil jsem 7 zeber. Ano ty zvířata. A bacha na ex, kradou vysavače
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod ace2 17. 6. 2007 16:25

a to v USA VW prodává patrně auta zcela bez marže, protože je levnější transportovat auto z Bratislavy do USA a pak zpět z USA do Bratislavy a pořád na tom člověk půl milionu ušetří, než si ho koupit rovnou v autosalonu vedle montážního závodu v Bratislavě.
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod wolff 17. 6. 2007 16:44

TomKQT píše:Co bychom si počali bez wolffa, jeho 3 po sobě jdoucí příspěvky dodaly tomuto threadu teprve tu správnou technickou odbnornost :roll:l/quote]

No tak já nevím ty tři příspěvky značili můj výraz v obličeji a můj názor na zakladatele tohoto treadu... Slova jako blbec, hňup a podobně mám zakázané... Ne že by autor musel být výše jmenované, ale přijde mi to, že tohle téma nemohlo myslet vážně, stejně tak například srovnávat technickou úroveň Toyoty a Hondy se škodovkou... Škodovka v USA nemá co nabídnout, to ví každý a vést polemiky nad tímto tématem odpovídá úrovni, co sem hodil Radek... Což se mi mimo jiné taky moc líbilo.. Prostě pro pobavení dobrý... Ale vážně reagovat snad na to nejde a pokud to někdo myslel vážně, pak nezbývá než opět gratulovat marketářům do MB, protože svoji práci dělají velmi dobře... P.S. Za 14 dní budu v Anglii tak budu počítat škodovky na kolik jich narazím... no když jsou tam tak oblíbené... :lol: :lol: :lol:

P.S. Opravdu si někdo myslí, že by se v USA prodalo hodně Octavií, zvlášť když by jejich cena byla pravděpodobně na úrovni Fordu Mustangu?
wolff
Fanatik roku 06 + 07

Odeslat příspěvekod George_Couser 17. 6. 2007 16:46

wolff píše:
TomKQT píše:Za 14 dní budu v Anglii tak budu počítat škodovky na kolik jich narazím... no když jsou tam tak oblíbené... e/quote]

1. Všimni si, že čím víc na sever, tím jich je víc Mr. Green
2. Dělej si čárky a čárkuj si i Fiaty... aspoň porovnáš :wink:
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod TomKQT 17. 6. 2007 17:02

wolff píše:No tak já nevím ty tři příspěvky ....y/quote]

A co třeba spojit je do jednoho? Nebo uvést proč nesouhlasíš namísto trapného zástupu smajlíků?
Omlouvám se za blbé naražky, ale jsem prostě na takové příspěvky svým způsobem "alergický". Vy máte štěstí, že na tomhle fóru nejsem moderátor. A ostatně i já mám štěstí protože tohle by byl full-time job :lol:
TomKQT
Štamgast

Odeslat příspěvekod m4lcolm 17. 6. 2007 17:06

Kozel zahradníkem... :lol: :lol:
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 17. 6. 2007 17:22

ace2 píše:a to v USA VW prodává patrně auta zcela bez marže, protože je levnější transportovat auto z Bratislavy do USA a pak zpět z USA do Bratislavy a pořád na tom člověk půl milionu ušetří, než si ho koupit rovnou v autosalonu vedle montážního závodu v Bratislavě. /quote]

:razz: reálné náklady na výrobu auta se pohybují dost nízko na to, aby se auto mohlo prodávat o polovinu levněji než jinde a stále to bylo výdělečné ... a navíc v USa maj něco hodně levný (auta, benál, ...) a něco hodně drahý (doktory, školy, ...) ....
Dr. 120L
Inventář

Odeslat příspěvekod ace2 17. 6. 2007 17:24

Dr. 120L: tys nikdy ve škole nevynikal hádám :D
ace2
Veterán

Odeslat příspěvekod Bob 17. 6. 2007 17:33

ace2 píše:a to v USA VW prodává patrně auta zcela bez marže, protože je levnější transportovat auto z Bratislavy do USA a pak zpět z USA do Bratislavy a pořád na tom člověk půl milionu ušetří, než si ho koupit rovnou v autosalonu vedle montážního závodu v Bratislavě. /quote]

to je suchý, jaký model?
výbava totožná - nedělá se třeba i v uS - ptám se pro jistotu ...
Bob
Štamgast

Předchozí stránkaDalší stránka