Focus RS: Hledame majitele

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2006 16:26

brasci:

- jedes
- pret tebou zatacka
- furt pod plynem
- najezd na idealni stopu
- plne brzdy+podrazeni s meziplynem
- v okamziku vytoceni kol, povoleni brzdy
- motor musi mit spravne otacky, nesmi se pokud mozno dostavit turbodira (eliminovat meziplynem)
- drzis idealni stopu a auto na hranici adheze
- krouzis stopu a v druhe polovine pridavas plyn
- dostavas se na vyjezd a auto jde pod plnym plynem ven a nechavas se ze zatacky vytahnout

- jida s/bez samosvoru je stejna. Pouze se muze upravit stopa prujezdu + projedes ji rychleji s lepsi trakci ve vyjezdu.
anonymni

Odeslat příspěvekod ExFun 27. 7. 2006 16:34

Goggy píše:Takze je to takovej torsen, ale misto predni / zadni naprava to rozdeluje pravy/levy kolo.

Ano, některé verze Torsenu se používají i jako nápravové diferenciály...

jsou auta, co mají 3x Torsen
OOOO Audi TDI Power
VW Golf Power
Beyond Fun´s life .....
Use Your IQ....
IMHO
ExFun
Štamgast

Odeslat příspěvekod brasci 27. 7. 2006 16:43

goes: aha dik :)
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 17:14

Nenapadne podotykam, ze mimo zajimave tema diferaku jeste stale hledam ostatni majitele FRS, kteri by se chteli sejit :D :D
DD
Nováček

Odeslat příspěvekod brasci 27. 7. 2006 17:15

DD: no nikto so stalych alebo menej stalych uzivatelov tu z garaze nic take nema.. :) si prvy :)
brasci
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 7. 2006 17:24

DD: radeji pis Focus RS, bo aby ses nedivil, az ti napise 30tisicm majitelu Fabky RS :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Tada 27. 7. 2006 17:25

Když mi nějakej dohodíš tak ho koupím a sejdeme se... Ale nesmí bejt moc drahej... :D :D :D :D :D :D
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod fury_only 27. 7. 2006 17:50

Co vím, tak v Českých Budějovicích taky jeden jezdil/jezdí, byl prý dovezený....I v zimě na něm měl 18".... :D :)
Rulezzz...!!!
fury_only
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DD 27. 7. 2006 22:18

fury_only píše:Co vím, tak v Českých Budějovicích taky jeden jezdil/jezdí, byl prý dovezený....I v zimě na něm měl 18".... :D :)!/quote]

To ja mam taky dve sady 18-ek ;), coz o to. Nevyhodou pouze je, ze na 225ky gumy se ten snih uz dost neprijemne lepi ;). Jinak v Budejicich mam kamose a zatim FRS nereportoval..asi se spatne diva kolem sebe :D.
DD
Nováček

Odeslat příspěvekod fury_only 28. 7. 2006 09:12

No, to asi jo.... :) Dost často jej potkávám kolem nemocnice, myslím, že tam někde bydlí...Ale musím se přidat k ostatním...Párkrát jsem ho viděl, když to někde malinko pustil a bylo opravdu na co koukat.... :D :D :D :)
Rulezzz...!!!
fury_only
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DD 28. 7. 2006 09:25

Vcera jsem mel extremni stesti na provokatery. Nejdriv me dohnal Golf R32 na Prumyslovy u Sterbohol a chtel se popotahovat. Mel jsem tou dobou jen poloteplej motor a navic jsem se vracel z prace, takze jsem to odpiskal, ale o chvili pozdeji me na stoupaku do Letnan dohnal zigulik plnej polonahejch Slovaku, jejichz ridic jel vedle me na vytocenou dvojku a daval tomu autu hroznej kour. Mavali na me, tlemili se, tak jsem jim udelal radost. Kdyz zacali zrychlovat za omezenou padesatkou, dal jsem jim tak 100 metru naskok, pak pridal na dvojku, o dve vteriny pozdejc na ne zatroubil, zamaval a prohulil kolem nich asi v kile. Oni byli veseli a ja taky. Ackoliv to byl nerovnej souboj, vyvolalo mi to usmev na tvari :D.
DD
Nováček

Odeslat příspěvekod MOMO 28. 7. 2006 11:45

DD píše:Vcera jsem mel extremni stesti na provokatery. Nejdriv me dohnal Golf R32 na Prumyslovy u Sterbohol a chtel se popotahovat. Mel jsem tou dobou jen poloteplej motor a navic jsem se vracel z prace, takze jsem to odpiskal, ale o chvili pozdeji me na stoupaku do Letnan dohnal zigulik plnej polonahejch Slovaku, jejichz ridic jel vedle me na vytocenou dvojku a daval tomu autu hroznej kour. Mavali na me, tlemili se, tak jsem jim udelal radost. Kdyz zacali zrychlovat za omezenou padesatkou, dal jsem jim tak 100 metru naskok, pak pridal na dvojku, o dve vteriny pozdejc na ne zatroubil, zamaval a prohulil kolem nich asi v kile. Oni byli veseli a ja taky. Ackoliv to byl nerovnej souboj, vyvolalo mi to usmev na tvari :D.

DD je stastny muz :D
MOMO
Samaritán roku 2006

Odeslat příspěvekod K.A.Z. 28. 7. 2006 14:04

Pro DD: minulý rok, kupoval jsi toho Focuse na Hloubětíňe u Charouze? :wink:
K.A.Z.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DD 28. 7. 2006 14:15

K.A.Z. píše:Pro DD: minulý rok, kupoval jsi toho Focuse na Hloubětíňe u Charouze? :wink: /quote]

Jojo, to je on. Stal tam nakou dobu na showroomu, pak ho prevezli na Cernokosteleckou..
DD
Nováček

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 7. 2006 14:18

a co panove na Sporilove u Fordu, tam meli jeste nedavno taky RS na salone... co s nim je?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka