Hummer - Imperátor silnic. (fascinace)

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod PC 12. 10. 2005 09:07

Tak jsem se včera měl možnost usadit do kabiny H-2 a řeknu vám - teď po tom autě toužím ještě víc. Prostě Hummery jsou ne králi, oni jsou přímo přímo Imperátory silnic ! Kam se na ně hrabou nějaké SUV typu Tuareg,Caynee nebo X-5 ! Je to nepopsatelný pocit dívat se přes čelní sklo na obrovskou kapotu s obřími průduchy vzduchu z výšky těch dvou metrů nad silnicí. v Hummeru bych se nebál ani D-1 s jejími smrtelnými bouračkami. V tomhle gigantovi se přece nemůže nic stát ! Při havárce to odnese ten do kdo to do vás napral, ne vy. Dokonce i srážka s kamionem by nemusela být problém. Bohužel pohled na ceník a na konto i těch nejojetějších Hummerů skýtá smutný pohled - zatím ne. Takže zbývá opět jen snít o nejbrutálnější automobilové značče. Zkrátka a dobře - Hummer this is a big car * Hummer this is a big car*it is ready for the War*it is ready for the War !

Třeba takový Armored Transporter 1025 za necelý meloun s šesti tisíci mílemi na tacháči i s DPH - kam se na to hrabe jakékoliv jiné pseudo terénni auto ! Je mi fuk kolik žere, je mi fuk kolik na něj stojí náhradní díly až nastane čas že moje konto bude vykazovat částku na koupi tohoto off roadu off roadu bude můj ! Sice ho asi nebude snadné živit, i ten řidičák ale ten královský pocit z jízdy - závidím těm co ho mohou řídit. Fakticky. Stačil by mi i porouchaný, pocuchaný, však by se opravil. Jedno jaká verze. Beru všechny. Jen abych ho měl. A co vy ?

Have a nice day !
PC
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Head 12. 10. 2005 09:18

Já Ti nechi kazit radost, ale ani Hummer není nezničitelný, koukni třeba na : http://www.wreckedexotics.com/h2/
Yesterday is history, tomorrow a mystery, today is a gift, thats why it's called the present
Head
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -LK- 12. 10. 2005 09:27

No tak já bych to nechtěl ani zadarmo. Nepraktický humpolácký auto, co by mě sežralo ještě 100x dřív, než stávající Sevilla. Po něčem takovým jsem nikdy netoužil a asi ani nebudu.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 12. 10. 2005 09:33

Tat tak jenom tak neznicitelne vypada, rozhodne bych bral radsi landa, nebo X5. H2 si podle me jupujou spis lidi, co si potrebujou leci nejaky komplex a nebo opravdu nevi co s penezi.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod furgon 12. 10. 2005 09:42

Nesnasim Hummery. Nemam to rad, je to takovej nesmyslnej rozchlastanej kram, vetsinou pro zbohatliky. Majitele s tim stejne z 99% jezdi po meste ( cili uplne jiny cil, nez ten, pro ktery je urcen ) a masiruji si s tim ego, nic vic v toim neni. Navic je to vzhledem k hmotnosti a velikosti ( i velikosti mozku spousty majitelu ) daleko nebezpecnejsi prvek vuci ostatnim ucastnikum silnicniho provozu. Nemluve o arogantnich kecech typu, ze nekoho nabere vidlema, protoze stoji na jeho oblibenem miste. Navic je videt po meste i dost zenskejch v ruznych off roadech ( ktere jim dali jejich protejsci, aby se jim nic nestalo ). Nemaji vubec zadny cit pro rizeni a pak z toho jsou z parkovist ruzne vomydleny auta. Terenni auto ve meste je nesmysl. V Parizi to taky uz pochopili, doufam, ze dalsi mesta budou nasledovat.
furgon
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod HOOK 12. 10. 2005 09:46

furgon: Co se tyce tech ostatnim, nemas uplne pravdu, z tech aut je lip videt a ty diry na sinicich se diky vetsim kolum prejizdeji rozhodne prijemneji.
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod filomena 12. 10. 2005 11:02

No, ani ja by som ho nechcel...

Neviem sice, ako by toto tu zvladol ten Touareg alebo nieco ine, ale pozri sa, aky je Hummer offroad :hm :wink:

http://www.big-boys.com/articles/badhummer.html
(povodne to sem dal HOOK, tak nech sa nehneva, ze kopirujem jeho link :cry: )

filomena
filomena
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HOOK 12. 10. 2005 11:12

nehnevam sa :)
HOOK
Štamgast

Odeslat příspěvekod PeterL 12. 10. 2005 11:20

mne sa z toho videa zdá, že pravé predné koleso (spolujazdec), resp. jeho zavesenie už to nerozdýcha.
PeterL
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PC 12. 10. 2005 11:38

No ono je to s tou cenou takové divné - v USA je to relativně levné auto - zkrátka amerika země cenově příjemná, kdyžto když se na prdne DPH a daň a clo tak to vyleze. Třeba Ford Mustang tam stojí 500 000 a tady 850 000.... Tak i ten Hummer na tom bude podobně.

Ta zlomená náprava ale stojí za to ; )

Ve státech stojí cca. 1350 000 základní verze H-2
V čechách stojí základ cca. X-5 1479 000Kč
Tourareg stojí cca.1200 000 Kč

Jinak Humvee stojí 1700 000CZK :(

Prostě ať počítám jak počítám zas tak super drahá kára ta H-2 není !
PC
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 12. 10. 2005 11:40

No pochopil bych, že si někdo Hummera koupí do jízdy v extrémním terénu, kde jeho schopnosti využije... Ale souhlasím s ostatními, že na jízdu po běžných cestách a do města si to auto koupí jenom někdo, kdo by si spíš měl promluvit s psychologem :-)
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JOE 12. 10. 2005 11:53

Já bych tu H2 taky chtěl! :D To auto je prostě krásný!!! A když už bych si kupoval auto tohodle typu (jakože asi nikdy nebudu), tak bych chtěl mít to nejlepší a to Hummer určitě je!
JOE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Caddy 12. 10. 2005 12:34

H2 neni ono, ani se mi moc nelibi, je takovy zzenstily...jedine H1 :)
Caddy
Amík roku 2006
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas-E30 12. 10. 2005 15:01

Caddy píše:H2 neni ono, ani se mi moc nelibi, je takovy zzenstily...jedine H1 :)


souhlas H1 je hummer, zbytek je uz jen odvozenina z jiných modelů.

Jinak když dělali crach test H1-čky, tak ji poslali proti zdi a mužete hadat kdo vyhrál :-D



Ano Hummer proje zdí jak nůž máslem :-D
E 220 CDI ´06 - W211 - odepsano na totalku
E 200 CDI ´13 - W212
Lukas-E30
Servismen

Odeslat příspěvekod Bigduck 12. 10. 2005 15:08

tak panove, zrovna jeden Hummer parkuje u nas pred barakem :wink:
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků