Focus 2015+ motor?

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod K86 25. 1. 2019 09:31

Shazujes jen sam sebe.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2019 09:32

Shazuji prosimte v cem? Ty si tu tvoris pohadky a bajky. Ano vas ford se *****, tak jako tisice jinych fordu a tak jako tisice jinych aut. O chovani si vymyslis pohadky, jen proto, ze mas nejakou vnitrni potrebu.

-- 25. 1. 2019 09:32 --

jinak v tomto vlakne uz dost OT, budu od ted mazat vsechno mimo tema. Tecka.
anonymni

Odeslat příspěvekod robbert 25. 1. 2019 10:35

basao píše:Ahoj všem,
uvažuji o koupi ojetého focuse (ročník 2015+) pro denní dojížděnní (Příbram-Praha a zpět = 2x60km), takže většina cesty po dálnici, rozpočet +/- 300k. Jaký byste mi doporučili motor? Žena by určitě uvítala automat, jinak odmítá řídit. Jak je na tom powershift?

Díky
TJ


Na tvoje dojíždění bych bral asi diesel nejlépe 2,0 TDCi. Tam by to snad mělo být v pohodě.
A co se převodovky týče, tak jak vidíš, lidi se tady neshodnou. Já měl možnost vyzkoušet Mondeo AWD 132 kw s powershiftem a musím říct, že z mého pohledu nic moc. DSG u koncernu mi přišla mnohem lepší. Sám mám Mondeo AWD, ale v manuálu a jsem s ním spokojený.
Takže pokud budeš trvat na automatu, doporučím ti se s ním opravdu důkladně svézt, aby sis sám/žena osahal co a jak. Mám takový pocit, že u Focusu je trochu jiný PS, protože nemá AWD, ale 100% si jistý nejsem. Opraví či doplní mě někdo?
Známý má Focuse předchozí generace ve 2,0 TDCi s PS a je s ním spokojený, najeto kolem nějakých 120K km a pořád jezdí v pohodě.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomcat999 25. 1. 2019 14:45

Mondeo MKIV 2014 2.0 120kW- PS poměrně naprd, na klidnou jízdou ok, žral výkon a chytrost taky nic moc, jestli PS od té doby výrazně vylepšili, tak budiž. DSG V GTD byla někde jinde a to ve všem. 8-)
Ford Mondeo MKIV 2.0TDCI
Ford Focus II FL 2.0TDCI
tomcat999
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 25. 1. 2019 15:50

No tam je rovnaky PS ako v Smaxe 2013 a to je je bieda..
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2019 16:03

ano, coz je kapku jina generace nez to co je tam nyni. Asi jako tiptronik v B5 passatu a dsg v B7
anonymni

Odeslat příspěvekod maXX_CZ 25. 1. 2019 16:23

Zas to nehrotte. Jel jsem v tom dalku 4x4 180 koni a az na tu dynamiku jsem s tim byl vcelku spokojenej. Spis si myslim, ze to bude vahou auta nez prevodovkou (zdravime ford a jeho tabulkove udaje :D).
Jo a DSG se umi ***** klidne taky (vzorne servisovano), zalezi na kusu. Dva znami maji oba totozne auto, kupovano spolecne, jezdi s nim defacto stejne a jeden ma treti DSG, tzn. to se servisem bych bral prinejlepsim s rezervou.
maXX_CZ
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků