Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 16. 5. 2019 23:13

:hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 17. 5. 2019 07:45

Hopa včera navečír jsem šel do bazénu s kámošem, že dáme páru a bubláček. Vlezeme hned po příchodu do páry a začneme si povídat (uznávám, kámoš má trochu hlubší hlas). Seděl tam ještě jeden takovej tlusťoch a zvedl hlas a řiká: pánové toto je relaxační místnost měli byste být potichu. Řikámě že jasné ok a v tom on začal dělat nějaké dechové cvičení, pořád nádech a narovnání těla což od 150kg týpka vypadalo fakt vtipně. Tak si povídáme dál, ale potichu a v tom si všimnu, že drží žiletku v ruce. V hlavě si říkám, tvl na co může a na co má v hk lázních v páře tlustej 150kg chlap žiletku?
Tvl a on se najednou začal holit, já čuměl snad minutu jestli se mi to nezdá a fakt tvl, holí se a žiletkou vždy škubne, aby vousy byly všude po celé páře. To mi nedalo a trochu jsem to okomentovalo co za tlustého debila si holí držku v páře a šel jsem hned ven pro nějakou babu, no on na ty baby ječí a nic s ním neudělali, to už si člověk zvykl, ale šel pak k bazénu a válel se tam v těch studenejch bazénkách a přišlo mi že koukal na malé holčičky možná i chlapečky. Pak jsem si vzpomněl, že to není tak dávno co tam za náma chodil nějaký buzerant a pořád se vnucoval, tak mi tak nějak přijde, že je to buzerantí ráj
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 17. 5. 2019 08:25

Muze se stat, clovek narazi na lecjakou zajimavost. Ja zase potkal ve sprchach v bazenu dva borce co se normalne cucali. Mlady kluci, tak 18, 20 jedou francky, libacka kterou jsem nedovedl ani ja v dobach nejvetsi slavy a to sem byl na libani nejakej odbornik, mozna vetsi nez na masaz nohou.
Ja jen plavu a v draze jsou kondicni plavci, tzn jasny cil si odtrenovat a tahnout do pice.
Teply mi nevadej, spis hovada. Kamos co je hetero je pro ne jak med na vosu, nejak vylucuje feromony a furt ho v baru ochmatavaj. Kdyz nekde jdem, rikam vsem ze je tu se mnou.
Je pak jasny, ze ja jsem ten " tata" . :D

Jsem si to prolezl dneska. Mam nafoceno, video, kabinu i zachody, zpracuji text a povesim na web. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 17. 5. 2019 08:46

to ještě jezdí? :-O
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 17. 5. 2019 09:24

Jezdi, 120tkou. :) Jinak o Tobe mam clanek na svym webu aka ledovce.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 17. 5. 2019 11:48

Kua to je mašinka :-)
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2019 12:14

hopa26 píše:Muze se stat, clovek narazi na lecjakou zajimavost. Ja zase potkal ve sprchach v bazenu dva borce co se normalne cucali. Mlady kluci, tak 18, 20 jedou francky, libacka kterou jsem nedovedl ani ja v dobach nejvetsi slavy a to sem byl na libani nejakej odbornik, mozna vetsi nez na masaz nohou.
Ja jen plavu a v draze jsou kondicni plavci, tzn jasny cil si odtrenovat a tahnout do pice.
Teply mi nevadej, spis hovada. Kamos co je hetero je pro ne jak med na vosu, nejak vylucuje feromony a furt ho v baru ochmatavaj. Kdyz nekde jdem, rikam vsem ze je tu se mnou.
Je pak jasny, ze ja jsem ten " tata" . :D

Jsem si to prolezl dneska. Mam nafoceno, video, kabinu i zachody, zpracuji text a povesim na web. :)

Ty máš web?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 17. 5. 2019 12:22

:D Mam z toho radost, ale je s tim hroznyho pr cani, jak sem dement a nic neumim. Blog se svazal s webem abych to mohl obsluhovat i z tabletu. Probral jsem temata, priority, uvodnik. Easy verze uz bezi.
Ted webmaster udela cleneni, ja uz tam vkladam pomalu posty a rediguji, co uz je pres caru.
Bude do zacatku asi 50 historek, uz mam rozhovory dva z kterejch mrazi, ted ten sip stribrnej , a pomalu dopisuji story s kabelem z nabijecky, cirkus, vanoce....
Delam to po chvilkach, aby mne to ne sralo.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2019 12:26

Jak ho najdu?
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 17. 5. 2019 12:29

Dam ti to do sz, az pobezi uplne korektne odhad tak tyden dva max.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 17. 5. 2019 12:30

Ok.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 17. 5. 2019 12:45

Taky pls...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 17. 5. 2019 12:58

Jo.
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 17. 5. 2019 13:16

to je supr, mít tajný web, aby na něj nikdo nelezl :D
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod razputyn 17. 5. 2019 13:23

Tak mohl by se pretizit server zejo. :love: Lepsi ale nez utajovat, je pristup zpoplatnit.
razputyn
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků