Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 5. 4. 2018 20:33

evlo píše:
glider píše:Zlozenie voznov by malo byt na stanici niekde vyvesene...ale videl som to zatial iba v BA na hlavnej.

dokonce je to online, ale spatne . tak 80% pripadu je jinak nez je na planku

Ale *****.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 8. 4. 2018 12:39

Je mi líto zaměstnanců ČD (Hopy) ale na druhou stranu čemu se divit, když půlka lidí jezdí zadarmo a teď ještě ta polovina bude jezdit za půlku. Prostě nejsou prachy na to, aby to fungovalo, tak čemu se divime?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 8. 4. 2018 13:11

ja snad litovat nepotrebuji. jsem si sam vepredu,nemackam se a jeste dostanu zaplaceno. :)

jenom bych asi napsal nejake glosy,co si treba lidi naivne predstavuji ze je snadne.
dotaz a obvineni :proc ty pi ci nepridaji vagon,kdyz vedej ze bude plno?

no,nepridame casto . protoze ho nemame. spousta starejch verku z kopriv uz je davno na srotaci a v hutich.

kdybychom ale meli,nema ho kdo pripojit. uz neni ani posunovac,byl zruseny v ramci uspor.

kdyz by byl posunovac,uz neni posunovaci lokomotiva s firou,pac nikdo nezaplati loko plus chlapa aby byl 12hod k dispozici na jednotlive ukony.

proc si tam tedy rychlik pro ten vagon necouvne ? no protoze ten fira ani vlakova ceta nema poznani ,nebo je tam jen minutka pobyt a za vlakem je narovnanych nekolik dalsich,zpozdeni se zduvodnuje a tresta. a prilisna iniciativa proste skodi. clovek je svazany predpisy,ktere jsou proste dane . clovek nesmi riskovat,porusovat,hazardovat.

k razeni vagonu bych take mohl lecos napsat,proc nesedi. a je to spatne,souhlasim.

jenomze to potom vypada,ze se vymlouvame a jsme liny vandraci. to si myslim neni uplne pravda,jasne ze nekdo tahat nebude a je imrvere nas ranej.obecne ale kolem mne lidi prace bavi,jak kolegy firy tak i pruvodci,vlakvedouci ,tlemime se a jsme radi,kdyz se dilo dari.

a i kdyz je fail,snazim se to lidem rict,projdu masinkou a reknu "omlouvam se vam,mam tenhle problem,budu to resit,hned jak budu vedet vic,reknu. " a snad se mi za 20 roku nestalo,ze by mne nekdo nadaval. mozna i proto,jak mam sto kilo a oblicej danka landy,ze se mne lidi boji. :)

jdu do prace vetsinou primo z bazenu,tzn odpocaty endorfiny venku a tesim se ,ze se bude neco dit,ze bude akce. :)


vcera nastoupim,ukacka uklizeci vycisteny stroj a prechazim z jedne strany jednotky na druhou . nastoupi cestujici. vidim frajera s rendlikem na hlave,proti nemu sedi nejaka divka a oba boty nasedacce. ani ň bych nerekl,kdyz se zujou,ok. ale v botech?
a vidi mne ze se blizim. a nesundaji je. evidentne nova mladez,co je sebevedoma a asertivni,vychova podle ministryne Valachove.
nepostupoval jsem pravdepodobne podle kodexu,a durazne je upozornil ze takhle tedy ne,ale proste mne podobne chovani vadi.

zlejch starejch dedku je plnej svet,to my nebudem. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puk123 9. 4. 2018 06:43

Já byl jednou v buse, který měl problém. Řidič vstal a promluvil směrem dozadu: "Se musíte nějak dostat na stanoviště. Mi to nejede.". A odešel.
puk123
Veterán

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 4. 2018 06:50

hopa26: to je zajímavé počtení, člověk si říká, že to je zázrak, že vlastně ty vlaky nakonec vyjednou.

Dneska ráno u nás hlášený zpoždění pět minut, ale nakonec vlak přijel i o něco dřív, po cestě to pak už celý nedohnal, spíš naopak, ale moc mi to nevadilo, dobře se spalo, drncal bych ve vlaku klidně do oběda :nenapadne
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 9. 4. 2018 07:40

Zazrak je spravne slovo :D
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 4. 2018 10:02

to na ČD sedí :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 4. 2018 10:14

dneska si t odavam vlakem, jedu do nemecka do Passau.
Z brna railjet, celou cestu stabilni wifi, cisto, ticho. Ted jsem presedl na ICE ve Vidni a velka parada. Spousta mista, opet rychla wifi, jsem zvedav, kolik to pojede.
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 9. 4. 2018 10:18

Naposled to valilo vyse 200.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 4. 2018 10:34

fakt ze jo, slusny

Výstřižek.PNG
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MV_cz 9. 4. 2018 10:45

hustě :shock:
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 4. 2018 10:47

Goes je celebrita i v reichu, sedi tu za mnou nejakci typci a furt slysim jen "Notino, Notino advert"
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 9. 4. 2018 10:51

:D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 4. 2018 10:55

jim snad rozdam Notino propisky, mam jich par s sebou :-D
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 9. 4. 2018 11:09

Nejde s Tebou nekdo z garaze spis? :D
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků