Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod glider 23. 5. 2022 07:02

Aka rychlost a aka spotreba bola s CRV?

Atmo fajn, ale v krabici a vyssia rychlost - tu by som veril o kusok viac turbu v malom aute.
glider
Ja chcem Slovak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ingos 23. 5. 2022 07:11

Mno ja nevedel, co mate za druhe auto. Jaky motor?
Cena teda hnus, ale spotrebu mas dobrou.
Ohledne lepici sady, to bych nesmel vyjet baraku s takovym strachem a turbo vs atmosfera to uz vubec nechapu tenhle argument. Turbo pojede i v nizsich otackach, atmosferu musis porad tocit.
Ingos
Inventář

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 5. 2022 07:19

hopa26 píše:jj admin rikal ze se to jmenuje wodan. strasne to rachoti, ale kdyz stojis pod tim- mega vejska. z fotek ty proporce tolik nejdou poznat, ja jak nikde nejezdime sem proste vyvalenej. deti i manzelka taky.
akorat je to dalka strasna, 7 hodin jsem s hondou stihal rs3 a nemohl ji dohnat. :D

Jste mohli do Energylandie, ta je blize.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 5. 2022 07:36

Arnie J píše:jo, wodan je to ... a ano, je to daleko jako prase, jinak bychom tam jeli častěji

Energylandia, to same uplne, drevena brutalnejsi a jejich “silverstar” taky, tam se clovek podiva smrti do oci.
Je to bliz, bydleni za tretinu, vstup 800,- a v akci 500,- jidlo za polovinu. Ale miluju oba ty parky a i jiny :D

-- 23. 5. 2022 08:38 --

saabik píše:Mě tam štvaly ty dlouhý fronty na všechno. Hodně moc lidí. Sociofobové jako já se tam moc dobře necítí.

Blbe zvolenej den, jsou dny kdy z ani prvni rady nemusis vylejzat a jezdit porad dokola
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 23. 5. 2022 07:58

jsme pred vchodem, je tu prazdno. :)
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 5. 2022 08:24

závist, dal bych si to taky zase.
Stejně nevíc ***** video je tohle :D Z Enegrylandie, ten se taky podíval smrti do očí :D

https://www.youtube.com/watch?v=Xy4xzEfe6SI

Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 5. 2022 08:26

To je super.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 5. 2022 08:30

Hele a na slevomatu je to v akci za 560,- Europapark pro info 55e (tím nepodkopávám EP)
Asi koupím a vemu prcka k 4. narozeninám, je tam toho dost i pro takové prdy malý

https://www.slevomat.cz/podnik/108289-e ... _QQAvD_BwE

EDIT: Tak asi prd ten slevomat, je to tam. dražší než na stránkách ofiko, okolo 800,- to je
Naposledy upravil Moucha dne 23. 5. 2022 08:31, celkově upraveno 1
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod grapherX 23. 5. 2022 08:31

Když to vidím, hned bych jel. Před 4 lety jsme prolezli všechny atrakce v Gardalandu u Verony a byl to jeden z nej dní. :D
Naposledy upravil grapherX dne 23. 5. 2022 08:32, celkově upraveno 1
Corsa C 1.4 66kW & F3C 1.2TSI 81kw 7°DSG -> Hyundai i30 1.6CRDi 85kw 7°DCT
grapherX
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 5. 2022 08:32

Gardaland super, jedna atrakce mi uvízla hodně v hlavě, někde v podzemí se jelo proti světlu v mlze, jak se vozík přibližoval ke svetlu a světelný kužel se zmenšoval, pocit měl člověk, že ho to rozmáčkne, na to nemohu zapomenout :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 5. 2022 08:46

já furt těm polákům nějak nevěřím, že to za těch pár peněz drží všechno v top stavu
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 5. 2022 08:48

prý to dělá stejná firma, je to tam i vidět, že je to dost podobné všechno, věřím, že náklady můžou být poloviční proti EP (hlavně mzdy, ty jsou třetinové?, servis proti tomu bude nic)
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 23. 5. 2022 09:02

Kuwa to je stejne psycho, ze te to takhle vypne..ja si pamatuju, ze jsem byl vzdycky zesrany jak to tahalo nahoru, ale po rozjezdu uz vsecko OK..nejhorsi byla ta, co byla jakoze NASA raketa..to tahalo nahoru uvnitr budovy.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 23. 5. 2022 09:06

já jsem nejvíc zesranej z toho, když to jede pomalinku nahoru, než se to přehoupne. Třeba v EP na Silverstar ti to dá v hlavě dost času přemýšlet jak seš vysoko a tak.. :D naštěstí v EL to jede celkem rychle nahoru, ale zase pak jedeš střemhlav dolu :D
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arnie J 23. 5. 2022 09:09

mně nejvíc dávají zabrat ty "vruty" co se tě jakoby snaží vytáhnout ze sedačky :)
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků