Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 5. 2022 12:15

:D :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod MV_cz 24. 5. 2022 12:48

:D
MV_cz
Veterán

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 5. 2022 13:48

Ingos píše:
Arnie J píše:chcete říct, že v červnu bude po Poříčí jezdit TGV? hustý! :D

Bude, ale max 160 :D , takže mi nějak uniká smysl té propagace. Takhle rychle umí jet i blbý rychlík.

Tak 160 po Poříčí, to by byla skutečná frajeřina :D
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod Axolotl 24. 5. 2022 15:18

Aby jim to cestou výstaviště spíš nevykolejilo. :-)
Axolotl
Nováček

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 5. 2022 15:19

MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod George_Couser 24. 5. 2022 22:17

Arnie J píše:
Ingos píše:
Arnie J píše:chcete říct, že v červnu bude po Poříčí jezdit TGV? hustý! :D

Bude, ale max 160 :D , takže mi nějak uniká smysl té propagace. Takhle rychle umí jet i blbý rychlík.

Tak 160 po Poříčí, to by byla skutečná frajeřina :D

No hlavně to TGV nikde v ČR nepojede vlastní silou... ale chci foto, jak to ty brejle tahají. Česká pomoc francouzskému šrotu. :D
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Arnie J 24. 5. 2022 22:22

no tak to je úplně komická akce potom
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 5. 2022 22:24

MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod George_Couser 24. 5. 2022 22:25

K86 píše:Čeká mě cesta V EC Praha - Hamburk a zpátky ICE + EC

je tam wifi?

V České soupravě (EC Berliner) je. Jen mezi Berlínem a Hamburgem je dost míst nepokrytých 4G, tak to jede pomaleji. DB navíc na svém území omezují počet přenesených dat na uživatele. Ale stačí se třeba odhlásit z 5GHz wifi, připojit se na 2,4 GHz a limit se vynuluje. V ICE byl dlouho placený (T-mobile), nevím jestli to stále platí).

je tam jak nabít telefon?

Ano, ve všech vozech jsou zásuvky 230 V (české soupravy mají i USB).

co jídlo? dá se?

U ČD ano (byly vyhodnocené nedávno v nějakém porovnání jako nejlepší catering na železnici v Evropě). Jen při zpáteční cestě bývají od Němců dost vyžraní. DB jede balené klasiky, nenadchne, neurazí:

https://db-bordgastronomie.de/dbgastro/ ... ktuell.pdf

https://www.jidelnivozy.cz/uploads/menus/foodMenu/3.pdf

zábava na palubě?

V dětském oddíle je Elfíkova cesta. Kostku a pajduláky z Člověče nezlob se si ale vem raději z domu. ;-)
George_Couser
Moderátor

Odeslat příspěvekod Hopuv admin 25. 5. 2022 09:30

Ingos píše:Ty vole, tebe k dráze opravdu nevzali díky výmluvnosti. Přitom píšeš tak hezké příběhy na webu. Co třeba aspoň nazančit, jakým tempem jste jeli a čas? :D Nebo mám kleknout, poprosit a slíbit, že už nikdy nebudu hanit tak skvělou firmu, jako jsou ČD?

Odjezd v 11:20 z benzinky u Rudny (D5), prijezd k hotelu v 17:33. Celkem 4 zastavky (McD Rozvadov - 40 min, jinak do 10-15 min), trasa spodem pres Stuttgart a Karlsruhe. Celkova vzdalenost cca 620 km. Hopa bral v Pze benzin, dobiral na Rozvadove a v cili mel dojezd 90 km (uloha: pri znalosti velikosti nadrze CRV spocitej spotrebu :)). Cestovni rychlost 140-160 km/h, v omezenych usecich mene.
Hopuv admin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 25. 5. 2022 10:08

Tvl 8-D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Ingos 25. 5. 2022 10:54

Hopuv admin píše:
Ingos píše:Ty vole, tebe k dráze opravdu nevzali díky výmluvnosti. Přitom píšeš tak hezké příběhy na webu. Co třeba aspoň nazančit, jakým tempem jste jeli a čas? :D Nebo mám kleknout, poprosit a slíbit, že už nikdy nebudu hanit tak skvělou firmu, jako jsou ČD?

Odjezd v 11:20 z benzinky u Rudny (D5), prijezd k hotelu v 17:33. Celkem 4 zastavky (McD Rozvadov - 40 min, jinak do 10-15 min), trasa spodem pres Stuttgart a Karlsruhe. Celkova vzdalenost cca 620 km. Hopa bral v Pze benzin, dobiral na Rozvadove a v cili mel dojezd 90 km (uloha: pri znalosti velikosti nadrze CRV spocitej spotrebu :)). Cestovni rychlost 140-160 km/h, v omezenych usecich mene.

Díky za info, já už žádné úkoly od členů garáže neberu :D . Vidím, že už se taky chystáte na elektromobilitu, 4x stavět na 620km trase.... No vzhledem k rychlosti mu to teda žere jak prokopnuté, to by 1.0TSI jelo za 6,5l.
Nicméně nechápu tu trasu. To jste jeli na Regensburg? Mě to ukazuje 698km, kdežto na Norimberk 607. Nebo jste jen uhnuli v Heilbrnonu dolů na Stuttgart?
Ingos
Štamgast

Odeslat příspěvekod glider 25. 5. 2022 11:00

Spotreba Audiny tiez chyba...
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod Ingos 25. 5. 2022 11:01

Je tady nový. Btw. vítej.

RS3 to bude tak 12l
Ingos
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hopuv admin 25. 5. 2022 11:19

Jj, kolem Heilbronnu je peklostavba se straslivyma frontama (vcera kolona kamionu byla kolem 12 km), proto odklon pres Stuttgart. Jinak se normalni jezdi z Rozvadova rovne kolem Norimberka az k Mannheimu a pak se odboci dolu na Basilej :D.

Zastavky hlavne kvuli detem - dve plny auta. A pak mam jedno misto, kde stavim vzdycky (vlastni tradice) cestou do Europa Parku, takze jsem ani tentokrat nemohl vynechat (uz podevaty). Kdyz jedu sam, davam obvykle jednu zastavku - na benzin. Audi ma realne dojezd 380-450 km podle stylu jizdy.

Jinak hopuv palubak ukazoval spotrebu 8,8, coz mi na 1,8t plny SUV neprijde spatny. Audi na ceste tam 9,4 (i s jednim dvouminutovym vybehem na 266 km/h, jinak tech 150-160 tempomat), zpatky pak 11,7. Za tohle cislo ale muze Hopa, kterej nekde na A6 prehlid, ze zastavujeme a ujel nam. Ja potom stavel jeste dvakrat (jidlo a benzin), takze jsem z Norimberka letel 200-230 neustale az na Rozvadov a odtud potom 170 az na druhou pumpu, kde Hopa bral palivo. Trefili jsme se uplne presne.

Jinak RS ma dlouhodobou spotrebu 11,2 (jezdim povetsinou mesto), ale da se jet dalka i pod 9 (s velkym sebezaprenim).

P.S. - A dik za uvitani. Ja jsem tady bejval historicky pod jinym nickem, jeste za casu Pavla Jandy (myslim), ted jsem tu jen kvuli Hopovi, abych mu usetril psani :D

Vcera po prijezdu.
Obrázek

Jeden run na maximalku pro prcky (auto ma standardni omezovac na 250).
Obrázek
Hopuv admin
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka