Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod hopa26 22. 1. 2021 18:55

Je to otrava. :)
hopa26
Inventář

Odeslat příspěvekod Ingos 22. 1. 2021 19:17

hopa26 píše:Jednu zastávku, to nám moc peněz nenecháš..... :D

Ty vole, já Vám za dobu studia nechal přes 100 000,- a z Pardubek do Kolína za 73,-, to mi nepřijde žádná láce, kyž to jede 24minut. Autobusem se za 73,- svezu hodinu :D
Ingos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod puk123 22. 1. 2021 19:28

Musíš aspoň na hajzlík, abys minimalizoval ztráty.
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod hopa26 22. 1. 2021 19:37

Ignos, pojď dělat k nám, dráhu budeš mít gratis a rozjedem lásku na podnik ve dvou. Se lépe potáhne, sám na ně nestačím.
Ještě klika, že alespoň Melloun je nám nakloněn. Vrtkavě teda. :D
hopa26
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 22. 1. 2021 19:53

:D :D
MELLO
MELLO

Odeslat příspěvekod Ingos 22. 1. 2021 20:44

hopa26 píše:Ignos, pojď dělat k nám, dráhu budeš mít gratis a rozjedem lásku na podnik ve dvou. Se lépe potáhne, sám na ně nestačím.
Ještě klika, že alespoň Melloun je nám nakloněn. Vrtkavě teda. :D

Já pro žádný státní podnik nikdy dělat nechci a nebudu sorry :D Já když to vidím, tak bych brečel a vím, že bych jako pěšák stejně nic nezměnil.
Na dráhu zadarmo ti z vysoka seru, já už všude jezdím raději autem, protože to má blahodárný vliv na moje nervy. I když teda v Pardubicích jsem se dneska taky *****, nějaký most tam opravujou, zase kundy lidi neumí zipovat a všichni v Pardubkách jeli 45tacho, netuším z jakého důvodu.
Ale zpátky jsem se prošel a pěkné to tam máte. Až na to nádraží teda...

-- 22. 1. 2021 20:45 --

Ale moc rád čtu tvoje články, měl bys přidat s frekvencí, admin by jistě souhlasil :D

-- 22. 1. 2021 20:46 --

Abych jen nechválil, psal jsem ti před víc než rokem dotaz pod jeden článek a doteď na nějakou odpověď z vysoka sereš :D
Ingos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 1. 2021 20:55

Nema čas na nějaký povl dotazy, garaz a ČD.. :D
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod yndezit 22. 1. 2021 20:57

Bych se do Hopy moc nesral, aby tě neposlal popohnat ty infotajnmenty v oktávkách :D
yndezit
Inventář

Odeslat příspěvekod hopa26 22. 1. 2021 21:15

A na co si se ptal?
Jak neni bazen, nemam na psani naladu, obecne mnozi lide diky korone resi existencni zalezitosti a jsou nejak podrazdeni, mrzuti a odtaziti. Nez to za kazdou cenu devalvovat plkama, tak radsi mlcim. Plus ale to je asi jen muj problem je to, ze se vyfoti nejaky masinkovy obrazek jak vychazi slunicko nad koleji a posbira to komentu a lajku hafo. Pak neco pracne napisu, dam si s tim docela praci a lidi prijdou, prectou a nekomentuji.
Nikoho nezajima sportovani, to ma kazdej u anusu.
A admin mne hubuje fest teda, to mas pravdu. :D Ted se vymlouvam na nemoc aktualne, ze mam bolesti.Neveri mi. :D
Je chytrej.
hopa26
Inventář

Odeslat příspěvekod Ingos 22. 1. 2021 21:20

Hele to, že to lidi nekomentují přece neznamená, že to nečtou, nebo se jim to nelíbí.
Já naopak preferují články z bazénu, zejména, když se tam objeví nahé holky co očumuješ :D, nebo příhody z práce, dílny apod. Některé jsou prostě super!!!

Dotaz jsem psal k brzdám

Ahoj Hopo,

trochu mi tady chybí např. délky brzdných drah z různých rychlostí (80, 100, 140, 160km/h) u různých typů vlaků.
Tohle by mě osobně velmi zajímalo, jinak web naprosto super, jen tak dál.

Třeba tenhle článek jsem posílal všem známým a kamarádům, je prostě TOP.
https://www.strojvedouci.com/2019/babi-leto/
Ingos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod hopa26 22. 1. 2021 21:30

Jo ten dotaz si pamatuji. A velmi dobre vim, proc jsem na nej neodpovidal, samotna odpoved by byla nadlouho a nechtelo se mi zrovna psat. :D
S holkama mam prihod opravdu hodne, nektery fakt ostry. Mockrat se mi nevedlo. Az moc. Jenomze se proste nehodej na web o vlakach, tematicky jsou uplne mimo misu. :)
hopa26
Inventář

Odeslat příspěvekod Lukas063 22. 1. 2021 22:18

mám návrh...nový web o holkách...nahých...storky z bazénu :nenapadne
Lukas063
Guru

Odeslat příspěvekod Ingos 22. 1. 2021 22:28

Já bych na ten web dal záložku: V této příhodě nejede vlak. A tam bych psal ty vostrý příběhy :D
Ingos
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod polda 22. 1. 2021 23:36

+1 .......bych dal - nejede vlak a ani nestojí :D
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 1. 2021 09:30

:D :D
MELLO
MELLO

Předchozí stránkaDalší stránka