Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2019 21:58

IMG_20191121_145019.jpg
berta pisek

Nám přivezli na periodickou prohlídku Bertu (Bardotku) historickou od soukromníka (KŽC) až někde od Prahy - nevím proč k nám přes půl republiky? To v Praze už neumí či co? 8-D

Prohlídka až na nějaké drobné opravy bez problémů, celkem čistý uklizený to mají vevnitř, až na problém s pískováním na jedné straně.. Byl tam zatvrdlý písek v zásobníku co měly ještě některé verze takhle v těch "prsách" pod okny.. Jako vymyšlené je to dobře - hezky využitý prostor který je jinak na nic a taky by se to dalo brát i jako deformační zóna v případě bouračky.. :D

Prostě je tam zásobník snad na 300kg písku a ten navlhlý, zabitý že nesypal. Jak s tím vyjebat? Tak zespodu zpod mašiny se otevřely ty "hrušky" a nahoru štourání protahovacím perem a foukání stlačeného vzduchu, zvrchu napichovat dlouhým bidlem.. Jeden to bral že ležel na střeše a dloubal zvrchu, další pak vystřídal a ten visel vepředu a napichoval z čela.. :D

Dole v kanále už hromada vysypaného písku a stále to nebylo uvolněné, prostě jebačka na 3 hodiny až do fajrontu a stejnak v tom musela ještě druhá parta na další den pokračovat.. :-\
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod evlo 3. 12. 2019 22:09

takovej mazec jsem jednou videl v Brne, podobnej jeste to melo hvezdu, jsem to fotil a hnedka na me vybehli borci z depa, ze co to fotim, tak rikam, ze to fotim, protoze husta lokotka - bylo to v dobe iphone 3g a oni na to jakoze jo, tak to jo :D
evlo
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MarkFX 3. 12. 2019 22:20

Jo, tohle je historický kousek už se moc nevidí, ještě mají ve předu i staré původní značení T478, dneska je to 749.

https://www.parostroj.net/vozidla/T478/T478a.htm

Ale škoda že už moc nejezdí, ten obrovský šestiválec má nádherný majestátní zvuk.. :'( A vevnitř je to podobný jako brejlovec, ale je tam daleko víc místa, líp se tam dělá.. :potichu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod hopa26 3. 12. 2019 22:34

Kdyz sem se vracel v sobotu do depa a jel pro naftu, likvidovali tam nejaky lokotku, nevim teda jakou. A tohle se prevazelo pryc.
Se mi libilo, jak je to velky. :D
Přílohy
Screenshot_20191203-223042_Gallery-1024x640.jpg
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod puk123 5. 12. 2019 08:53

MarkFX píše:Dole v kanále už hromada vysypaného písku a stále to nebylo uvolněné, prostě jebačka na 3 hodiny až do fajrontu a stejnak v tom musela ještě druhá parta na další den pokračovat.. :-\

Byly doby, kdy jsem se v písku hrabal celé dny a vůbec mi to nevadilo. ;-)
puk123
Inventář

Odeslat příspěvekod polda 5. 12. 2019 09:11

Nejen v písku
polda
Inventář

Odeslat příspěvekod glider 5. 12. 2019 09:26

evlo píše:takovej mazec jsem jednou videl v Brne, podobnej jeste to melo hvezdu, jsem to fotil a hnedka na me vybehli borci z depa, ze co to fotim, tak rikam, ze to fotim, protoze husta lokotka - bylo to v dobe iphone 3g a oni na to jakoze jo, tak to jo :D

:D
.bad.decision.matters.
glider
Ja chcem Slovak

Odeslat příspěvekod powerball 8. 12. 2019 00:09

Tak sem se svezl nejakym marockym courakem a docela to jde.Doufam ze to casem bude i u nas.Na delsi trasy mnohem lepsi volba než auto.
Přílohy
rps20191208_000546.jpg
rps20191208_000634.jpg
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod PeTr7650 8. 12. 2019 09:12

Hodne cajk, jak dlouho tam budes trajdat?
Plyn na lanku je boží!
PeTr7650
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 12. 2019 09:17

My jsme fakt sto roků za opicema
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Odeslat příspěvekod powerball 8. 12. 2019 09:18

Petr:Ve čtvrtek musim domu.Musim na kontrolu, jinak bych klidne pobyl treba o tejden dýl.
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod hopa26 8. 12. 2019 09:20

Arnie: no no! :D
hopa26
Štamgast

Odeslat příspěvekod powerball 8. 12. 2019 09:21

Az to svoji lokotku rozjedes na 320 tak neco rikej :D
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Jouda.III 8. 12. 2019 09:33

Arnie J píše:My jsme fakt sto roků za opicema

Přes 40 let jsme tady měli monopol, tak se nediv. Nebejt soukromníků, tak tady ještě dnes jsou standardem koženkový béčka
Jouda.III
Komunistobijec

Odeslat příspěvekod Arnie J 8. 12. 2019 09:40

No ale za těch 30 let demokracie už se dalo něco rozjet
SkyActiv-G 165 / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / i-Get 150
Arnie J
Nespavec roku 2007

Předchozí stránkaDalší stránka