Vlakový koutek

Dodge, Ford, Chrysler, Pontiac...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MV_cz 12. 11. 2019 08:27

:D
renaultí 1.8 M5P EDC
pežotí 1.2 PT HN05 EAT8
MV_cz
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2019 10:03

hopa26 píše:Bych Evloj pral, aby se nebal a na sledovane devce promluvil.
Usmat se a rict-" co to vyrabite s tou rukou, nemate ji strcenou v trenkach? Uz dobu nad tim uvazuji a je mi lito se nezeptat."
A ona neco rekne trebas.....

A ty ji reknes" to mi pripomnelo jak sem mel na aute problem se sbihavosti kol a musel sem si pomoci spagatkem to byla vec!"

Tim ji zaujmes a vodis si ji jako medveda na retizku....

Jo, Tak we to dělá
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 11. 2019 12:08

Pobavilo :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2019 13:12

je to zajimave ty mentalni stavy
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 11. 2019 16:33

evlo píše:to nechapu, ty si davas telefon k pipine kdyz ti nekdo vola?

Vibrace, ne..?
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 12. 11. 2019 20:14

Tuze zajímavé poslední dvě stránky.. :-P :tleskani Chtěl jsem dát novou fotky z depa, ale nechci tady narušovat story.. :potichu
:twisted:

evlo píše:body se tomu rika v cr a jeste tune dalsich veci se rika body, ale normalni lidi tomu rikaj onesie..

nemyslíš onuce? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopa26 12. 11. 2019 20:47

Jednou v mladi jsem na dyze strasne chtel jebat devce se jmenem Svetlana. Se silenym predkusem- figuru mela ale perfektni. A mela to Evlovo bodyčko, s 3ma patentkama na pekaci.

Si pamatuju na martyrium pri rozepinani a dalsi zabrana- mela na sobe jeste kompletni puncochace silonovy.
Nez sem se dostal na misto urceni, trvalo to dlouhy minuty.......
Skill cista 0.


Dostal jsem od kluku ke svatbe dopis, ktery jsem ji psal, kdyz jsme se rozchazeli. :D
Jeden muj dobrej kamos prcal nejakej cas jeji segru a ta mu ten dopis ukazovala, tak ho lstive znarodnil a dostal sem ho v ramu po 20letech jako svatebni dar. :D
Kdyz sem lezl pred rokem na pudu abych zatocil antenu na digital, prohlizel sem si ho, divil se peclive formulovanemu textu a vzpominal. Sem ji psal, ze si najde nekoho lepsiho. :D :D :D
Jak Gandalf sem tam na pude sedel, zamyslenej ve vzpominkach- jeste dymku a vypoustet krouzky. :D

A jeste jedna vec- Svetlanu sem mazlil tejden pred svejma 15tejma narozkama. Kdybych ji naprasil, sla by mozna brucet! :)

Pisu tenhle text a tlemim se-tvl ta byla ukrutna jak samo peklo! :D :D

-- 12. 11. 2019 20:50 --

At nejsem off topic-v indii se potkali dva vlaky https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/ ... -internetu
hopa26
Venclovský
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 12. 11. 2019 20:55

Kua a ja kupe nerad, budu to muset prehodnotit
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2019 21:00

dneska v praci vtip byl, ze nekdo misto milk napsal milf a jediny kdo z toho mel mega vytlem tak ja a kolegine nasta, me pripomelo to rusky jmeno

s nastou mame jeste jednu vtipnou historku, ma takovou zajimavost, ze ma tak 5ky kozy a jinak je pekna a hubena.

V minule firme jsme meli jednu ajtacku ze sazuju, tady jsem dost v soku, ze tak pulka pracovniku, mozna uz i vic jsou proste holky, vetsinou ze sajuzu, to vlastne i v te minule firme jsem mel sok kdyz jsem prisel do prazske pobocky meho oddeleni a byli jsme tam 2 kluci a 8 holek, ta asi tak k tomu jak je IT prehlidka parku

jo s tou milfkou to bylo ve vete "full-fat milf" ktera pokracovala tim jak ta co maji ma takovou mdlou chut

jinak kdo si na dyzu bere onesie/teddy
ale nektere 15ky na dyze s navlekama na rukach sitovanejma na vesnicke dyze, skoda, ze uz jsem tak nikde nebyl roky
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 11. 2019 21:17

evlo píše:ale nektere 15ky na dyze s navlekama na rukach sitovanejma na vesnicke dyze, skoda, ze uz jsem tak nikde nebyl roky


8-D
máš fotku, jak jsi vypadal?
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2019 21:18

eh? Ja kdyz jsem delal/myslel si, ze jsem holka, tak jsem nikdy navleky (na rukach) nemel IIRC
Naposledy upravil evlo dne 12. 11. 2019 21:27, celkově upraveno 1
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 12. 11. 2019 21:25

To je jedno, jestli jsi dělal kluka nebo holku. Mě zajímalo, jak jsi vypadal se návlekama na rukách sitovanejma na vesnický dýze.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 12. 11. 2019 21:27

pisu, ze na 15 letych loli to vypada dobre
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 12. 11. 2019 22:40

hopa opět :D
Lukas063
Guru
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků